Menu
Your Cart

Biostar Racing Z490GTA Evo Ddr4 4400+ S+Gl LGA1200 Anakart

Biostar Racing Z490GTA Evo Ddr4 4400+ S+Gl LGA1200 Anakart
Biostar Racing Z490GTA Evo Ddr4 4400+ S+Gl LGA1200 Anakart
Biostar Racing Z490GTA Evo Ddr4 4400+ S+Gl LGA1200 Anakart
Ücretsiz
Kargo
Biostar Racing Z490GTA Evo Ddr4 4400+ S+Gl LGA1200 Anakart
Biostar Racing Z490GTA Evo Ddr4 4400+ S+Gl LGA1200 Anakart
Biostar Racing Z490GTA Evo Ddr4 4400+ S+Gl LGA1200 Anakart
Biostar Racing Z490GTA Evo Ddr4 4400+ S+Gl LGA1200 Anakart
 • Stok Kodu: NPL00004433
4.360,85TL
Vergiler Hariç: 4.360,85TL
Saat 16:00'ya kadar vereceğiniz tüm siparişler aynı gün kargoda!
Kargo Ücretsiz!

Cougar PURI RGB CGR-WM1SB-PURGB Q İngilizce Kablolu Mekanik Gaming (Oyuncu) Klavye Genel Bakış

Oyuncunun Nihai RGB SilahıRGB mekanik anahtarlar, 1ms tepki süresi ve kişiselleştirilebilir arka aydınlatmanın yanı sıra koruyucu bir manyetik kapak ile gelen COUGAR PURI RGB, ışık efektleriyle herkesi şaşırtacak, portatif, gelişmiş bir FPS rekabetçi oyun klavyesidir.

İnanılmaz RGB SistemPURI RGB'ye bakmak bir zevk. Özelleştirilebilir 13 muhteşem ön ayar modu içeren 14 aydınlatma modu ile loş ışıklı ortamlarda oynayabilecek ve ihtiyaç duyduğunuz oyun atmosferini oluşturabileceksiniz!

Manyetik Koruyucu KapakBez veya torbaya ihtiyacınız yok: klavyenizi hem evde hem de hareket halindeyken gerçekten korumak için sağlam bir kapağa ihtiyacınız var (ve size vermekten mutluluk duyuyoruz!). PURI RGB’nin manyetik olarak eklenmiş kapağısu dökülmelerinden, ekmek kırıntılarından veya seyahat sırasında oluşan basınçtan koruyacaktır.

Gelişmiş Taşınabilirlik İçin Ayrılabilir KabloBu kullanışlı özellik, klavyenizle seyahat ederken kabloyu çıkarmanıza, hem klavyeyi hem de kabloyu korumanıza ve taşınabilirliğini geliştirmenize olanak sağlar.

Kablo Yönetim SistemiPURI RGB’nin kablosunu istediğiniz yerde tutun, elinizin veya farenizin hareketlerini engellemesini önleyin

3 Adımda Yükseklik ve Açı AyarıKlavye için üç farklı yükseklik / açıdan birini seçebilme özelliği performansınızı optimize etmenize yardımcı olur.
N-Key RolloverNRKO Teknolojisi : Eşzamanlı ve Doğru Çok Anahtarlı Komutlar.
Multimedya ve Fonksiyon Kısa YollarıRahatınız için, birkaç kullanışlı fonksiyon kısayolu önceden tanımlanmıştır. Zaman kazanın ve oyuna odaklanın!

COUGAR PURI RGB Gaming Klavye
 • Ürün Adı : COUGAR PURI RGB Gaming Klavye
 • Oyun Tipi : FPS / MMORPG / MOBA / RTS
 • Anahtarlar : Mekanik Anahtar
 • N-Key Rollover : Evet (USB mod desteği)
 • Hızlanma Oranı : 1000Hz / 1ms
 • Malzeme : Çelik / Plastik
 • Arayüz : USB Kablo
 • Kablo Uzunluğu : 1.8m
 • Boyut : 150 x 460 x 40 mm
 • Ağırlık : 1.4kg

Boyutları

Teknik Özellikler
MarkaCOUGAR
Ürün GrubuEv Kullanıcısı, Office Kullanıcısı, Prof. Oyuncu Klavyesi
Klavye TipiMultimedya
Klavye BağlantısıKablolu
Klavye Düzeni (Dili)Q İngilizce
Bağlantı ArabirimiUSB
Kablo Uzunluğu1.80 cm
Sistem UyumuWindows® XP, Windows Vista™, Windows® 7, Windows® 8, Windows® 8.1, Windows® 10, Mac OS® X 10.4 veya üstü
MacroYok
MalzemeÇelik / Plastik
Oyun TipiFPS / MMORPG / MOBA / RTS
Hızlanma Oranı1000Hz / 1 ms
AnahtarlarMekanik anahtar
Boyutlar150 x 460 x 40 (mm)
Ağırlık1,4 Kg

Cougar PURI RGB CGR-WM1SB-PURGB Q İngilizce Kablolu Mekanik Gaming (Oyuncu) Klavye Özellikleri

 • Dili ve Dizilimiİngilizce Q
 • Bağlantı ÖzellikleriKablolu
 • Bağlantı / ArabirimUSB
 • Kablo Uzunluğu1.8 m
 • Oyuncular İçinEvet
 • Multimedya ÖzellikVar
 • Garanti24 Ay

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Sitemizden satın aldığınız tüm ürünleri 15 gün içerisinde iade edebilirsiniz. İade öncesinde aşağıdaki şartların sağlanmış olması zorunludur.


İADE VE CAYMA HAKKI

ALICI, sözleşme konusu ürünün kendisine veya gösterdiği adresteki kişi/kuruluşa tesliminden itibaren yedi (7) gün içinde cayma hakkına sahiptir. Cayma hakkının kullanılması için bu süre içinde www. nepal.com.tr'ye faks, email veya telefon ile bildirimde bulunulması ve ürünün ilgili madde hükümleri çerçevesinde kullanılmamış olması şarttır. Bu hakkın kullanılması halinde, 3. kişiye veya ALICI’ya teslim ilen ürünün www. nepal.com.tr'ye gönderildiğine ilişkin  kargo teslim tutanağı örneği ile fatura aslının iadesi zorunludur. Bu belgelerin ulaşmasını takip eden 7 gün içinde ür bedeli ALICI’ya iade edilir. Fatura aslı gönderilmez ise KDV ve varsa sair yasal yükümlülükler iade edilemez. Cayma hakkı nedeni ile iade edilen ürünün kargo bedeli ALICI tarafından karşılanır. Ödemenin kredi kartı veya benzeri bir ödeme kartı ile yapılması halinde tüketici, kartın kendi rızası dışında ve hukuka aykırı biçimde kullanıldığı gerekçesiyle ödeme işleminin iptal edilmesini talep edebilir. Bu halde, kartı çıkaran kuruluş itirazın kendisine bildirilmesinden itibaren 10 gün içinde ödeme tutarını tüketiciye iade eder. İşbu sözleşmenin uygulanmasında, Sanayi ve Ticaret Bakanlığınca ilan edilen değere kadar Tüketici Hakem Heyetleri ile www. nepal.com.tr sitesinin yerleşim yerindeki Tüketici Mahkemeleri yetkilidir. Siparişin sonuçlanması durumunda ALICI işbu sözleşmenin tüm koşullarını kabul etmiş sayılacaktır.

 

CAYMA VE İADE HAKKI KULLANILAMAYACAK ÜRÜNLER

Niteliği itibariyle iade edilemeyecek ürünler, hızlı bozulan ve son kullanma tarihi geçen ürünler; tek kullanımlık ürünler; kopyalanabilir her türlü yazılım ve programlardır. Ayrıca, her türlü yazılım ve programların, medya ürünlerinin (DVD, DIVX, VCD, CD, MD, BLUE-RAY, vb.), bilgisayar ve sarf malzemelerinin (toner, kartuş , şerit, vb.),Hayvanlar için Taşıma Çantaları, kozmetik ürünlerinin cayma hakkı çerçevesinde iade edilebilmesi için ambalajının hiç açılmamış, bozulmamış ve kullanılmamış olması şarttır.  Ayrıca, tüketicinin özel istek ve talepleri uyarınca üretilen, Yetkili Satıcısından sipariş edilen veya üzerinde değişiklik ya da ilaveler yapılarak kişiye özel hale getirilen mallarda tüketici cayma hakkını kullanamaz.