Menu
Your Cart

Cbox 23.6" 2360F-Gaming144Hz 1ms (Display+HDMI) FreeSync Full HD Curved LED Oyuncu Monitör

Cbox 23.6
Cbox 23.6
Ücretsiz
Kargo
Cbox 23.6
Cbox 23.6
Cbox 23.6" 2360F-Gaming144Hz 1ms (Display+HDMI) FreeSync Full HD Curved LED Oyuncu Monitör
  • Stok Kodu: NPL00000147
2.511,63TL
Vergiler Hariç: 2.511,63TL
Saat 16:00'ya kadar vereceğiniz tüm siparişler aynı gün kargoda!
Kargo Ücretsiz!

Cbox 23.6" 2360F-Gaming144Hz 1ms (Display+HDMI) FreeSync Full HD Curved LED Oyuncu Monitör


Yüksek Tepkime Süresi İle Hızlı Komutlar

Sahip olduğu 1ms tepkime süresi ile oyun içi komutlarınızın en hızlı şekle oyun alanına yansımasını sağlar. Tepkime süresi hızı, görüntü kalitesinde yer alan öğeleri yükselterek, detaylı görüntü kalitesini ön plana çıkarır.


İdeal Panel Boyutu

İdeal ölçülerde panel boyutu ile fil izleyebilir, uçtan uca ideal görüş açısı ve kaliteli görüntüde oyun oynayabilir, iş projelerinizi tamamlayabilirsiniz. İş dosyalarınız ve oyun dosyalarınız aynı anda masaüstü geniş görünümünde sıralandırabilirsiniz.


Geniş Bağlantı Seçenekleri

Sahip olduğu HDMI, DP ( Display Port) , Type-C bağlantı girişi sistemleri ile birden fazla cihazın verilerine erişebilmenize ve eğlenceli multimedya aktivitelerini gerçekleştirebilmenize imkan sunar. Sevdiklerinizle keyif vakit geçirmenizi destekler.

 


Şık Dış Tasarım

Kavisli yapısı ve ayaklık tasarımı ile şık dışa tasarıma sahiptir. İnce çerçevesi ile daha geniş panel tasarımı sunarken, zarif görünümü ile masaüstü iş ve oyun istasyonlarında kullanıma uygunluk sunar.


Karelenmeyi Önleme

Oyun içi görüntülerden karelenmeyi ve donmayı engeller. Bu özellik ile daha detaylı ve hızlı tepki süresinde oyun oynayabilirsiniz. Karanlık alanları ve parlak öğeleri detaylı şekilde görüntüleyerek, rakiplerinizi kolaylıkla karanlık alanlarda takip edebilirsiniz.


Titreşimleri Engelleme

Gözlerinizle detaylı olarak fark edemediğiniz fakat görüntüye yansıyan saniyelik titreşimleri giderir. Titreşim giderme fonksiyonu ile göz sağlığınız korumanıza imkan tanır. Uzun süreli iş projelerinizde ve oyun oynama aktivitelerinizde gözlerinizin ağrımasını engellemenize olanak sunar.

Dokunmatik Ekran YOK
Kullanım Amacı Oyun
HDMI 1
USB 3.0 YOK
Boyutlar 596mmx390mmx119mm
Güç Tüketimi 30W
3D Desteği YOK
Ağırlık 3,2 Kg
Bekleme Modu < 0,5 W
Çözünürlük (max) 1920X1080
Dahili Hoparlör YOK
DisplayPort VAR
D-Sub (VGA) YOK
DVI-D YOK
DVI-I
Görüntü Oranı 16:9 (Geniş Ekran)
Güç Kaynağı Harici
HDCP YOK
HDR YOK
Kamera YOK
Kavisli Yüzey VAR
Kontrast Oranı (mnt) 5000:1
MHL YOK
Mini DisplayPort YOK
Nokta Aralığı
Panel Tipi
Parlaklık (cd/m) 220 cd
Renk Sayısı 16,7 Milyon
Sync Teknolojisi FreeSync
Tepki Süresi 1 Ms
Usb 2.0 YOK
USB 3.1 YOK
Vesa Uyumluluğu VAR
Yenileme Hızı (Hz) 144 Hz

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Sitemizden satın aldığınız tüm ürünleri 15 gün içerisinde iade edebilirsiniz. İade öncesinde aşağıdaki şartların sağlanmış olması zorunludur.


İADE VE CAYMA HAKKI

ALICI, sözleşme konusu ürünün kendisine veya gösterdiği adresteki kişi/kuruluşa tesliminden itibaren yedi (7) gün içinde cayma hakkına sahiptir. Cayma hakkının kullanılması için bu süre içinde www. nepal.com.tr'ye faks, email veya telefon ile bildirimde bulunulması ve ürünün ilgili madde hükümleri çerçevesinde kullanılmamış olması şarttır. Bu hakkın kullanılması halinde, 3. kişiye veya ALICI’ya teslim ilen ürünün www. nepal.com.tr'ye gönderildiğine ilişkin  kargo teslim tutanağı örneği ile fatura aslının iadesi zorunludur. Bu belgelerin ulaşmasını takip eden 7 gün içinde ür bedeli ALICI’ya iade edilir. Fatura aslı gönderilmez ise KDV ve varsa sair yasal yükümlülükler iade edilemez. Cayma hakkı nedeni ile iade edilen ürünün kargo bedeli ALICI tarafından karşılanır. Ödemenin kredi kartı veya benzeri bir ödeme kartı ile yapılması halinde tüketici, kartın kendi rızası dışında ve hukuka aykırı biçimde kullanıldığı gerekçesiyle ödeme işleminin iptal edilmesini talep edebilir. Bu halde, kartı çıkaran kuruluş itirazın kendisine bildirilmesinden itibaren 10 gün içinde ödeme tutarını tüketiciye iade eder. İşbu sözleşmenin uygulanmasında, Sanayi ve Ticaret Bakanlığınca ilan edilen değere kadar Tüketici Hakem Heyetleri ile www. nepal.com.tr sitesinin yerleşim yerindeki Tüketici Mahkemeleri yetkilidir. Siparişin sonuçlanması durumunda ALICI işbu sözleşmenin tüm koşullarını kabul etmiş sayılacaktır.

 

CAYMA VE İADE HAKKI KULLANILAMAYACAK ÜRÜNLER

Niteliği itibariyle iade edilemeyecek ürünler, hızlı bozulan ve son kullanma tarihi geçen ürünler; tek kullanımlık ürünler; kopyalanabilir her türlü yazılım ve programlardır. Ayrıca, her türlü yazılım ve programların, medya ürünlerinin (DVD, DIVX, VCD, CD, MD, BLUE-RAY, vb.), bilgisayar ve sarf malzemelerinin (toner, kartuş , şerit, vb.),Hayvanlar için Taşıma Çantaları, kozmetik ürünlerinin cayma hakkı çerçevesinde iade edilebilmesi için ambalajının hiç açılmamış, bozulmamış ve kullanılmamış olması şarttır.  Ayrıca, tüketicinin özel istek ve talepleri uyarınca üretilen, Yetkili Satıcısından sipariş edilen veya üzerinde değişiklik ya da ilaveler yapılarak kişiye özel hale getirilen mallarda tüketici cayma hakkını kullanamaz.