Menu
Your Cart

Cooler Master 1250W Mwe V2 80+ Gold Tam Modüler Power Supply

Cooler Master 1250W Mwe V2 80+ Gold Tam Modüler Power Supply
Cooler Master 1250W Mwe V2 80+ Gold Tam Modüler Power Supply
Yeni Ücretsiz
Kargo
Cooler Master 1250W Mwe V2 80+ Gold Tam Modüler Power Supply
Cooler Master 1250W Mwe V2 80+ Gold Tam Modüler Power Supply
Cooler Master 1250W Mwe V2 80+ Gold Tam Modüler Power Supply
  • Stok Kodu: NPL00004528
4.509,00TL
Vergiler Hariç: 4.509,00TL
Kargo Ücretsiz!
Saat 16:00'ya kadar vereceğiniz tüm siparişler aynı gün kargoda!


COOLER MASTER MWE V2 GOLD 1250W GÜÇ KAYNAĞI

 

80 Plus Gold Verimliliği
RTX Ready
140mm Sessiz Fan
Yüksek Sıcaklık Direnci
Full Modüler Kablolama

YÜKSEK PERFORMANS İÇİN TASARLANDI

Yeni MWE Gold V2 serisi, kullanıcıların performans ve kararlılık açısından en hızlı faydayı görecekleri yerlerde Cooler Master'ın giriş seviyesi 80 Plus Altın Güç Kaynağı serisinin gelişmiş versiyonlarıdır.

80 PLUS GOLD SERTİFİKA

Verimlilik, kullanıcılar için güç kaynağı birimi seçerken her zaman en önemli faktörlerden biri olmuştur. Çeşitli verimlilik seçenekleri olsa bile, 80 PLUS Gold son birkaç yılda ideal seçim odağı haline gelerek, dünyada standart hale gelmeye başlamıştır. MWE Gold v2, %90'lık mimimum verimliliği garanti eden bir 90 PLUS Gold sertifikasına sahiptir.

RTX READY

Cooler Master MWE Gold - V2 serisi güç kaynakları, tüm mevcut nesil anakartlar ve RTX 30 serisi grafik kartlarıyla evrensel uyumluluğu sağlamak için 2 EPS konektörü, 6 PCI-e konektörü ve yüksek maksimum watt standart olarak gelir. MWE Gold, en yeni bileşenlere harika güç sağlamak için gerekli tüm özelliklere sahiptir.

AKILLI TEMP İLE SESSİZ FAN. KONTROL ÖZELLİĞİ

Cooler Master MWE Gold - V2 serisi güç kaynakları, akıllı sıcaklık kontrol özelliğine sahip 140 mm'lik sessiz fan ile donatılmıştır. Fan, senaryoya göre 0 gürültü elde etmek için 0 RPM'yi destekler.
  • Güm kaynağının kullanım(yük) oranına göre tamamen sessiz çalışmayı destekler
  • Tam yükte maksimum 25 dBA gürültü seviyesi.

YÜKSEK SICAKLIK DAYANIKLILIĞI

MWE Gold V2 serisi, sıcaklık direncini güvenli bir şekilde 50 santigrat dereceye kadar çıkarabilir. Bu kadar yüksek bir eşik, ünite ve genel olarak sisteminiz ile elde edilebilecekleri büyük ölçüde iyileştirir. Hız aşırtma ve diğer yüksek yoğunluklu uygulamalar, sistemin güç kaynağı ısıyı kaldırabildiğinde çok daha kullanışlı ve verimli hale gelir.

FULL MODÜLER KABLOLAMA

MWE Gold V2 full modüler serisi, her kullanıcının bireysel ihtiyaçlarına göre özelleştirilebilen bir dizi düz siyah kablo ile birlikte gelir. Tam modüler bir kurulumda, her sistemin kendi bileşenleri için yeterli kabloları içermesi gerekir. Fazla kablolar ileride yapılacak yükseltmeler için saklanabilir. Modüler yapı ile aynı zamanda sisteminizde ki fazla kablo karmaşasından kurtularak, rahat ve temiz bir kurulum gerçekleştirebilirsiniz.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Sitemizden satın aldığınız tüm ürünleri 15 gün içerisinde iade edebilirsiniz. İade öncesinde aşağıdaki şartların sağlanmış olması zorunludur.


İADE VE CAYMA HAKKI

ALICI, sözleşme konusu ürünün kendisine veya gösterdiği adresteki kişi/kuruluşa tesliminden itibaren yedi (7) gün içinde cayma hakkına sahiptir. Cayma hakkının kullanılması için bu süre içinde www. nepal.com.tr'ye faks, email veya telefon ile bildirimde bulunulması ve ürünün ilgili madde hükümleri çerçevesinde kullanılmamış olması şarttır. Bu hakkın kullanılması halinde, 3. kişiye veya ALICI’ya teslim ilen ürünün www. nepal.com.tr'ye gönderildiğine ilişkin  kargo teslim tutanağı örneği ile fatura aslının iadesi zorunludur. Bu belgelerin ulaşmasını takip eden 7 gün içinde ür bedeli ALICI’ya iade edilir. Fatura aslı gönderilmez ise KDV ve varsa sair yasal yükümlülükler iade edilemez. Cayma hakkı nedeni ile iade edilen ürünün kargo bedeli ALICI tarafından karşılanır. Ödemenin kredi kartı veya benzeri bir ödeme kartı ile yapılması halinde tüketici, kartın kendi rızası dışında ve hukuka aykırı biçimde kullanıldığı gerekçesiyle ödeme işleminin iptal edilmesini talep edebilir. Bu halde, kartı çıkaran kuruluş itirazın kendisine bildirilmesinden itibaren 10 gün içinde ödeme tutarını tüketiciye iade eder. İşbu sözleşmenin uygulanmasında, Sanayi ve Ticaret Bakanlığınca ilan edilen değere kadar Tüketici Hakem Heyetleri ile www. nepal.com.tr sitesinin yerleşim yerindeki Tüketici Mahkemeleri yetkilidir. Siparişin sonuçlanması durumunda ALICI işbu sözleşmenin tüm koşullarını kabul etmiş sayılacaktır.

 

CAYMA VE İADE HAKKI KULLANILAMAYACAK ÜRÜNLER

Niteliği itibariyle iade edilemeyecek ürünler, hızlı bozulan ve son kullanma tarihi geçen ürünler; tek kullanımlık ürünler; kopyalanabilir her türlü yazılım ve programlardır. Ayrıca, her türlü yazılım ve programların, medya ürünlerinin (DVD, DIVX, VCD, CD, MD, BLUE-RAY, vb.), bilgisayar ve sarf malzemelerinin (toner, kartuş , şerit, vb.),Hayvanlar için Taşıma Çantaları, kozmetik ürünlerinin cayma hakkı çerçevesinde iade edilebilmesi için ambalajının hiç açılmamış, bozulmamış ve kullanılmamış olması şarttır.  Ayrıca, tüketicinin özel istek ve talepleri uyarınca üretilen, Yetkili Satıcısından sipariş edilen veya üzerinde değişiklik ya da ilaveler yapılarak kişiye özel hale getirilen mallarda tüketici cayma hakkını kullanamaz.