Menu
Your Cart

Corsair HX1200 CP-9020140-EU 1200W 80+ Platinum Tam Modüler Power Supply

Corsair HX1200 CP-9020140-EU 1200W 80+ Platinum Tam Modüler Power Supply
Corsair HX1200 CP-9020140-EU 1200W 80+ Platinum Tam Modüler Power Supply
Yeni Ücretsiz
Kargo
Corsair HX1200 CP-9020140-EU 1200W 80+ Platinum Tam Modüler Power Supply
Corsair HX1200 CP-9020140-EU 1200W 80+ Platinum Tam Modüler Power Supply
Corsair HX1200 CP-9020140-EU 1200W 80+ Platinum Tam Modüler Power Supply
  • Stok Kodu: NPL00004529
5.327,53TL
Vergiler Hariç: 5.327,53TL
Kargo Ücretsiz!
Saat 16:00'ya kadar vereceğiniz tüm siparişler aynı gün kargoda!

Corsair HX1200 CP-9020140-EU 1200W 80+ Platinum Tam Modüler Power Supply

Platinum Verimlilik Sertifikası, Tam Modüler Kablo Seti, Sessiz ÇalışmaYüksek kaliteli bileşenlerle (Japon 105°C kapasitörler) üretilmiş olan Corsair HX Serisi güç kaynakları sıkı voltaj regülasyonu, sessiz çalışma performansı, Platinum verimlilik sertifikası ve tamamen modüler kablo setleriyle kalite ve performansı bir arada sunar. Corsair HX serisi, kararlılık ve güvenilirliğin önemli olduğu yüksek performanslı sistemler için mükemmel bir seçimdir.
Sıfır RPM Moduyla Isı Kontrollü Sessiz FanÜzerinde yer alan ısı kontrollü 135mm’lik fan çok sessiz çalışır. Güç kaynağının üzerindeki yük arttıkça ortaya çıkan sıcaklığa göre kendini otomatik olarak ve gerekli hızda döner. Bu sayede her türlü kullanım ortamına göre sessiz ve etkili soğutma sağlar. Fan, gerekli olana kadar çalışmadığından, düşük ve orta yüklerde neredeyse tamamen sessiz bir çalışmanın tadını çıkarırsınız.
Güç ElinizdeBir bilgisayarda en çok güç aktarımı yapılan kanal 12v kanalıdır. Bu nedenle PSU’nuzun bu kanaldan verebileceği amper miktarı çok önemlidir. HX1200, +12V kanalı için tekli veya çoklu mod seçeneğine sahiptir. Tekli konumda, güç kaynağının +12V kanalının tüm çıkış kapasitesi, tüm konektörler için kullanılabilirken, çoklu konumda her bir konektör Aşırı Akım Korumasına (OCP) sahiptir ve böylece herhangi bir kabloda en fazla 40A akım iletilir.
Kolay KurulumKolay kurulum için tamamen modüler kablolar, daha az karmaşıklık oluşturur ve bilgisayarınızın kasasında hava akışını en üst düzeye çıkarmanıza yardımcı olur.

Corsair HX1200 CP-9020140-EU Güç Kaynağı
  • 80 PLUS Platinum sertifikası, gerçek dünya yük koşulları altında %90 enerji verimliliği elde etme imkanı verir.
  • Düşük yüklerde fansız çalıştırma ve üstün gürültü azaltma için ZeroRPM modu.
  • 135mm termal olarak kontrol edilen, akışkan dinamik yataklı fanı sadece gerektiğinde döner.
  • Kolay kurulum için tamamen modüler kablolar, daha az karmaşıklık oluşturur ve bilgisayarınızın kasasında hava akışını en üst düzeye çıkarmanıza yardımcı olur.
  • Bir sunucu sınıfında 50°C sıcaklık değerinde maksimum güç çıkışı karşılamak üzere tasarlanmıştır.
  • Aşırı voltaj koruması, düşük voltaj koruması, kısa devre koruması, aşırı güç koruması ve aşırı sıcaklık koruması kritik sistem bileşenlerinize maksimum güvenlik sağlar.
  • Güvenlik ve Ajans Onayları: FCC, ICES, CE, UL / CUL, CSA, C-Tick / RCM, TüV, CB, CU, KC Markası, RoHS, WEEE, RoHS (çin), REACH
Teknik Özellikler
Güç Değeri1200 Watt
Fansız ModuVar
Kablo TipiDüşük profilli, siyah
ModülerTam
Verimlilik Sertifikası80+ Platinum
Soğutma Tipi135mm Fan
Fan Rulman TeknolojisiAkışkan Dinamik Rulman
Boyutlar150mm x 86mm x 200mm
Ağırlık2.3 kg
ATX Anakart Güç Çıkışı1 x 24pin
EPS Bağlantısı2 x 4+4pin
Floppy Bağlantısı1
PCI-Express Güç Çıkışı8 x 6+2pin
SATA Bağlantı16
Fiş TipiEU

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Sitemizden satın aldığınız tüm ürünleri 15 gün içerisinde iade edebilirsiniz. İade öncesinde aşağıdaki şartların sağlanmış olması zorunludur.


İADE VE CAYMA HAKKI

ALICI, sözleşme konusu ürünün kendisine veya gösterdiği adresteki kişi/kuruluşa tesliminden itibaren yedi (7) gün içinde cayma hakkına sahiptir. Cayma hakkının kullanılması için bu süre içinde www. nepal.com.tr'ye faks, email veya telefon ile bildirimde bulunulması ve ürünün ilgili madde hükümleri çerçevesinde kullanılmamış olması şarttır. Bu hakkın kullanılması halinde, 3. kişiye veya ALICI’ya teslim ilen ürünün www. nepal.com.tr'ye gönderildiğine ilişkin  kargo teslim tutanağı örneği ile fatura aslının iadesi zorunludur. Bu belgelerin ulaşmasını takip eden 7 gün içinde ür bedeli ALICI’ya iade edilir. Fatura aslı gönderilmez ise KDV ve varsa sair yasal yükümlülükler iade edilemez. Cayma hakkı nedeni ile iade edilen ürünün kargo bedeli ALICI tarafından karşılanır. Ödemenin kredi kartı veya benzeri bir ödeme kartı ile yapılması halinde tüketici, kartın kendi rızası dışında ve hukuka aykırı biçimde kullanıldığı gerekçesiyle ödeme işleminin iptal edilmesini talep edebilir. Bu halde, kartı çıkaran kuruluş itirazın kendisine bildirilmesinden itibaren 10 gün içinde ödeme tutarını tüketiciye iade eder. İşbu sözleşmenin uygulanmasında, Sanayi ve Ticaret Bakanlığınca ilan edilen değere kadar Tüketici Hakem Heyetleri ile www. nepal.com.tr sitesinin yerleşim yerindeki Tüketici Mahkemeleri yetkilidir. Siparişin sonuçlanması durumunda ALICI işbu sözleşmenin tüm koşullarını kabul etmiş sayılacaktır.

 

CAYMA VE İADE HAKKI KULLANILAMAYACAK ÜRÜNLER

Niteliği itibariyle iade edilemeyecek ürünler, hızlı bozulan ve son kullanma tarihi geçen ürünler; tek kullanımlık ürünler; kopyalanabilir her türlü yazılım ve programlardır. Ayrıca, her türlü yazılım ve programların, medya ürünlerinin (DVD, DIVX, VCD, CD, MD, BLUE-RAY, vb.), bilgisayar ve sarf malzemelerinin (toner, kartuş , şerit, vb.),Hayvanlar için Taşıma Çantaları, kozmetik ürünlerinin cayma hakkı çerçevesinde iade edilebilmesi için ambalajının hiç açılmamış, bozulmamış ve kullanılmamış olması şarttır.  Ayrıca, tüketicinin özel istek ve talepleri uyarınca üretilen, Yetkili Satıcısından sipariş edilen veya üzerinde değişiklik ya da ilaveler yapılarak kişiye özel hale getirilen mallarda tüketici cayma hakkını kullanamaz.