Menu
Your Cart

Cougar CGR-WOMW-700M Evo Esports Oyuncu Mouse

Cougar CGR-WOMW-700M Evo Esports Oyuncu Mouse
Cougar CGR-WOMW-700M Evo Esports Oyuncu Mouse
Cougar CGR-WOMW-700M Evo Esports Oyuncu Mouse
Ücretsiz
Kargo
Cougar CGR-WOMW-700M Evo Esports Oyuncu Mouse
Cougar CGR-WOMW-700M Evo Esports Oyuncu Mouse
Cougar CGR-WOMW-700M Evo Esports Oyuncu Mouse
Cougar CGR-WOMW-700M Evo Esports Oyuncu Mouse
 • Stok Kodu: NPL00003573
1.259,00TL
Vergiler Hariç: 1.259,00TL
Saat 16:00'ya kadar vereceğiniz tüm siparişler aynı gün kargoda!
Kargo Ücretsiz!

Cougar 700M EVO eSports CGR-WOMW-700M EVO 16.000DPI 8 Tuş Optik Kablolu Gaming Mouse Genel Özellikler

Cougar 700M EVO eSports Gaming Mouse
 • PMW3389 optik sensör ile mutlak doğruluk ve özelleştirilebilir 16000 DPI hassasiyet
 • Ayarlanabilir (yukarı/aşağı, ileri/geri) avuç içi dayanağı
 • RGB aydınlatmalı 3 kademeli DPI LED göstergesi
 • Ateş ve 45° nişancı tuşu dahil 8 adet özelleştirilebilir tuş
 • Ayarlanabilir ağırlık sistemi (dört ağırlık dahil)
 • Değiştirilebilir avuç içi dayanağı (iki farklı ebatta dayanak dahil)
 • 2000Hz bildirim oranı
 • 50 milyon tıklama ömrü ile Omron anahtarlar
 • Kaymaz kenarlar
 • Alüminyum iskelet yapısı
 • UIX Sistemi

Cougar 700M EVO eSports 16000 DPI Optik Gaming MouseMouse dünyasının lider avcısının son evrimi. 700M'yi oyun arenalarında liderliğe taşıyan tüm kişiselleştirme, ergonomi ve genişletilmiş işlevsellik özellikleri, 700M EVO eSports'ta yer alan yeni ve sağlam bir optik sensör (Pixart PMW3389) ile daha fazla ergonomik geliştirmeler ve online arenalara hükmeden farklı bir görünüm getiriyor.

Güçlü 16000 DPI SensörEn iyi oyuncu mouse’u ancak en iyi sensörleri barındırır. 16000 DPI’a kadar destek sunan son teknoloji ürünü PMW3389 sensör ile donatılmış olan 700M EVO eSports, savaşta tüm becerilerinizi sergileyebilmeniz için ihtiyacınız olan mükemmel izleme hassasiyetini sunar.

Alüminyum Yapı ile Üst Seviye Dayanıklılık700M EVO eSports’un alüminyum yapıdaki iskeleti, oyunculara, hafiflik ve metal dayanıklılığının eşsiz bir kombinasyonunu sunar. Bu tek parça alüminyum iskelet yapısı, 700M EVO eSports’un daha hafif, daha sağlam ve daha dayanıklı olmasını sağlayarak, 700M EVO eSports gaming mouse’u diğer alışılageldik mouse’lardan bariz bir şekilde ayırır ve öne çıkarır.

Ayarlanabilir Mükemmel Avuç İçi Dayanağı700M EVO eSports’un eşsiz tasarımı, avuç içi dayanağının sadece yüksekliğini değil, aynı zamanda konumunu da (ileri/geri) herhangi bir alet kullanmaksızın ayarlamanıza olanak tanır. Bunun yanı sıra 700M EVO eSports ile birlikte ek bir avuç içi dayanağı (daha küçük) daha gelmektedir. Bu sayede kavrama stilinizle mükemmel uyumluluğu yakalayabilmeniz için dilediğiniz dayanağı, istediğiniz ayarlarda kullanabilirsiniz. Bir oyuncu başka ne isteyebilir ki?

Tamamen Programlanabilir 8 Tuş700M EVO eSports, tamamen programlanabilir 8 tuş ve 3 adet dahili profil seçeneği ile kullanıcının 27 işleve (makrolar, kısayollar ve daha fazlası) ve 12 farklı DPI seviyesine tek elle erişmesini sağlar. Bu eşsiz özellik, 700M EVO eSports’u hangi oyun olursa olsun mükemmel bir seçim haline getirir!

3 Kademeli RGB Aydınlatmalı DPI LED GöstergeFonksiyonel ve havalı. 700M EVO eSports’un arka aydınlatma sistemi, size hangi profili ve hangi DPI seviyesini (her profil için 9, toplamda 12) kullanmakta olduğunuzu gösterir. Bunun yanı sıra bu göz alıcı aydınlatma efektleri sayesinde oyun ortamınızı görsel bir şölene dönüştürür.

Dilediğiniz Kadar AğırBeraberinde gelen dört adet ağırlık sayesinde 700M EVO eSports’un ağırlığını, oyun tarzınıza uyacak şekilde optimize edebilirsiniz.

Cougar 700M EVO eSports Gaming Mouse
 • PMW3389 optik sensör
 • 16000 DPI hassasiyet
 • Ayarlanabilir avuç içi dayanağı tasarımı (yukarı/aşağı, ileri/geri)
 • Profil tanımlama için RGB aydınlatmalı, 3 kademeli DPI LED gösterge
 • 8 adet programlanabilir tuş
 • Ağırlık ayarı
 • 2000Hz bildirim oranı
 • Omron anahtarlar: 50 milyon tıklama
 • Kaymaz yan yüzey
 • Alüminyum iskelet yapısı
 • UIX Sistemi

Teknik Özellikler
Ürün AdıCOUGAR 700M EVO eSPORTS
SensörPMW3389 optik gaming sensör
Çözünürlük16.000 DPI
İşlemci32-bit
Bildirim Oranı2000Hz
Dahili Bellek512KB
MateryalAlüminyum / Plastik
YazılımCougar UIX Sistemi
Programlanabilir Tuşlar8
Anahtar50M Omron gaming anahtarlar
Profil LED Arka Aydınlatma2-Bölgeli RGB Arka Aydınlatma (16.8 milyon renk)
Maks. İzleme Hızı400 IPS
Maks. Hızlanma50G
ArayüzUSB (Altın Kaplama)
Kablo Uzunluğu1.8m
Kablo TipiÖrgülü Kablo
Ek Ağırlıklar4 x 4g
RenkBeyaz
Boyutlar127 x 83 x 38 mm
Ağırlık105g
Kullanım Amacı Oyun
RGB VAR
Aydınlatma VAR
Bağlantı Kablolu
Buton Sayısı 10
Dpi 16000 Dpi
Mouse Formu Sağ El
Mouse Scroll-Tilt VAR
Mouse Tipi Blue Spot

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Sitemizden satın aldığınız tüm ürünleri 15 gün içerisinde iade edebilirsiniz. İade öncesinde aşağıdaki şartların sağlanmış olması zorunludur.


İADE VE CAYMA HAKKI

ALICI, sözleşme konusu ürünün kendisine veya gösterdiği adresteki kişi/kuruluşa tesliminden itibaren yedi (7) gün içinde cayma hakkına sahiptir. Cayma hakkının kullanılması için bu süre içinde www. nepal.com.tr'ye faks, email veya telefon ile bildirimde bulunulması ve ürünün ilgili madde hükümleri çerçevesinde kullanılmamış olması şarttır. Bu hakkın kullanılması halinde, 3. kişiye veya ALICI’ya teslim ilen ürünün www. nepal.com.tr'ye gönderildiğine ilişkin  kargo teslim tutanağı örneği ile fatura aslının iadesi zorunludur. Bu belgelerin ulaşmasını takip eden 7 gün içinde ür bedeli ALICI’ya iade edilir. Fatura aslı gönderilmez ise KDV ve varsa sair yasal yükümlülükler iade edilemez. Cayma hakkı nedeni ile iade edilen ürünün kargo bedeli ALICI tarafından karşılanır. Ödemenin kredi kartı veya benzeri bir ödeme kartı ile yapılması halinde tüketici, kartın kendi rızası dışında ve hukuka aykırı biçimde kullanıldığı gerekçesiyle ödeme işleminin iptal edilmesini talep edebilir. Bu halde, kartı çıkaran kuruluş itirazın kendisine bildirilmesinden itibaren 10 gün içinde ödeme tutarını tüketiciye iade eder. İşbu sözleşmenin uygulanmasında, Sanayi ve Ticaret Bakanlığınca ilan edilen değere kadar Tüketici Hakem Heyetleri ile www. nepal.com.tr sitesinin yerleşim yerindeki Tüketici Mahkemeleri yetkilidir. Siparişin sonuçlanması durumunda ALICI işbu sözleşmenin tüm koşullarını kabul etmiş sayılacaktır.

 

CAYMA VE İADE HAKKI KULLANILAMAYACAK ÜRÜNLER

Niteliği itibariyle iade edilemeyecek ürünler, hızlı bozulan ve son kullanma tarihi geçen ürünler; tek kullanımlık ürünler; kopyalanabilir her türlü yazılım ve programlardır. Ayrıca, her türlü yazılım ve programların, medya ürünlerinin (DVD, DIVX, VCD, CD, MD, BLUE-RAY, vb.), bilgisayar ve sarf malzemelerinin (toner, kartuş , şerit, vb.),Hayvanlar için Taşıma Çantaları, kozmetik ürünlerinin cayma hakkı çerçevesinde iade edilebilmesi için ambalajının hiç açılmamış, bozulmamış ve kullanılmamış olması şarttır.  Ayrıca, tüketicinin özel istek ve talepleri uyarınca üretilen, Yetkili Satıcısından sipariş edilen veya üzerinde değişiklik ya da ilaveler yapılarak kişiye özel hale getirilen mallarda tüketici cayma hakkını kullanamaz.