Menu
Your Cart

Zyxel GS-108B V3 8 Port 10/100/1000 Gigabit Switch

Zyxel GS-108B V3 8 Port 10/100/1000 Gigabit Switch
Zyxel GS-108B V3 8 Port 10/100/1000 Gigabit Switch
Ücretsiz
Kargo
Zyxel GS-108B V3 8 Port 10/100/1000 Gigabit Switch
Zyxel GS-108B V3 8 Port 10/100/1000 Gigabit Switch
Zyxel GS-108B V3 8 Port 10/100/1000 Gigabit Switch
  • Stok Kodu: NPL00005119
549,00TL
Vergiler Hariç: 549,00TL
Saat 16:00'ya kadar vereceğiniz tüm siparişler aynı gün kargoda!
Kargo Ücretsiz!

Sorunsuz VoIP ve Veri Alışverişi için optimize edilmiştir

GS-108B v3, 8-Port Desktop Gigabit Ethernet Switch

Faydalar

Duvara montaj seçeneği ile taşınabilir, sağlam tasarım

GS-108B v3 her ortama uyum sağlar. Masaüstü ya da duvara montaj fark etmeksizin, sağlam ve taşınabilir tasarım kablolu ev ağları için daha fazla esneklik sağlar.

Hızlı ve güvenilir kablolu bağlantı

Manuel yapılandırma olmadan, GS-108B v3 IP telefonlar, ağ depoları, kişisel bilgisayarlar ve dizüstü bilgisayarlar gibi ağ cihazlarının veri aktarım hızını inanılmaz hızlı Gigabit hızında artırır.

Sorunsuz VoIP ve Veri Alışverişi için optimize edilmiştir

GS-108B v3, VoIP ve veri alışverişinin dayanıklılığını artırmak için dört adet belirlenmiş yüksek ve orta öncelik mekanizmalı QoS portuna sahiptir. IP telefonlar, kişisel bilgisayarlar, dizüstü bilgisayarlar veya ağ depoları gibi ağ cihazlarını seçiminizine göre yüksek öncelikli ya da orta öncelikli portlara bağlayın ve aynı anda sorunsuz bir VoIP iletişiminin ve veri aktarımının tadını çıkarın.

Yeşil switch enerji tasarrufu sağlar

IEEE 802.3az Enerji Tasarruflu Ethernet standartı ile uyumlu olan Zyxel GS-108B v3, performanstan ödün vermeden güç tasarrufu sağlar. GS-108B v3 otomatik olarak güç tüketimini aktif bağlı olan ağ cihazlarının sayısına ve kablo uzunluğuna göre ayarlar. Böylece eğer daha az sayıda ağ cihazı bağlıysa ve aktifse ya da Ethernet kablosunun uzunluğu daha kısaysa, daha az güç tüketir.

YeşilGS-108B v3, 8-Port Desktop Gigabit Ethernet Switch

GS-108B v3, 8-Port Desktop Gigabit Ethernet Switch
Güç kullanımını ayarlayın

Bağlantı durumunu ve bağlı olan Ethernet kablolarının uzunluğunu saptayarak güç tüketimini ustalıkla ayarlar. GS-108B v3 aktif veri aktarımı saptamadığı takdirde, cihaz boşa enerji harcamayı önlemek için otomatik olarak güç tasarrufu moduna girer.

GS-108B v3, 8-Port Desktop Gigabit Ethernet Switch
Kablo uzunluğunu tespit edin

GS-108B v3 bağlı olan Ethernet kablolarının uzunluğunu belirleyebilir ve güç kullanımını ona göre ayarlayabilir. Ethernet kablosu ne kadar kısaysa, o kadar az güç tüketir.GS-108B v3, 8-Port Desktop Gigabit Ethernet Switch

Kullanım Şekli Desktop
Port Sayısı 8
Switch Yapısı
Kasa Tipi Metal

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Sitemizden satın aldığınız tüm ürünleri 15 gün içerisinde iade edebilirsiniz. İade öncesinde aşağıdaki şartların sağlanmış olması zorunludur.


İADE VE CAYMA HAKKI

ALICI, sözleşme konusu ürünün kendisine veya gösterdiği adresteki kişi/kuruluşa tesliminden itibaren yedi (7) gün içinde cayma hakkına sahiptir. Cayma hakkının kullanılması için bu süre içinde www. nepal.com.tr'ye faks, email veya telefon ile bildirimde bulunulması ve ürünün ilgili madde hükümleri çerçevesinde kullanılmamış olması şarttır. Bu hakkın kullanılması halinde, 3. kişiye veya ALICI’ya teslim ilen ürünün www. nepal.com.tr'ye gönderildiğine ilişkin  kargo teslim tutanağı örneği ile fatura aslının iadesi zorunludur. Bu belgelerin ulaşmasını takip eden 7 gün içinde ür bedeli ALICI’ya iade edilir. Fatura aslı gönderilmez ise KDV ve varsa sair yasal yükümlülükler iade edilemez. Cayma hakkı nedeni ile iade edilen ürünün kargo bedeli ALICI tarafından karşılanır. Ödemenin kredi kartı veya benzeri bir ödeme kartı ile yapılması halinde tüketici, kartın kendi rızası dışında ve hukuka aykırı biçimde kullanıldığı gerekçesiyle ödeme işleminin iptal edilmesini talep edebilir. Bu halde, kartı çıkaran kuruluş itirazın kendisine bildirilmesinden itibaren 10 gün içinde ödeme tutarını tüketiciye iade eder. İşbu sözleşmenin uygulanmasında, Sanayi ve Ticaret Bakanlığınca ilan edilen değere kadar Tüketici Hakem Heyetleri ile www. nepal.com.tr sitesinin yerleşim yerindeki Tüketici Mahkemeleri yetkilidir. Siparişin sonuçlanması durumunda ALICI işbu sözleşmenin tüm koşullarını kabul etmiş sayılacaktır.

 

CAYMA VE İADE HAKKI KULLANILAMAYACAK ÜRÜNLER

Niteliği itibariyle iade edilemeyecek ürünler, hızlı bozulan ve son kullanma tarihi geçen ürünler; tek kullanımlık ürünler; kopyalanabilir her türlü yazılım ve programlardır. Ayrıca, her türlü yazılım ve programların, medya ürünlerinin (DVD, DIVX, VCD, CD, MD, BLUE-RAY, vb.), bilgisayar ve sarf malzemelerinin (toner, kartuş , şerit, vb.),Hayvanlar için Taşıma Çantaları, kozmetik ürünlerinin cayma hakkı çerçevesinde iade edilebilmesi için ambalajının hiç açılmamış, bozulmamış ve kullanılmamış olması şarttır.  Ayrıca, tüketicinin özel istek ve talepleri uyarınca üretilen, Yetkili Satıcısından sipariş edilen veya üzerinde değişiklik ya da ilaveler yapılarak kişiye özel hale getirilen mallarda tüketici cayma hakkını kullanamaz.