Menu
Your Cart

ZyXEL WRE6602 Wireless Dual Band AC1200 Menzil Genişletici

ZyXEL WRE6602 Wireless Dual Band AC1200 Menzil Genişletici
Yeni Ücretsiz
Kargo
Tükendi
ZyXEL WRE6602 Wireless Dual Band AC1200 Menzil Genişletici
 • Stok Kodu: NPL00005855
510,00TL
Vergiler Hariç: 510,00TL
Saat 16:00'ya kadar vereceğiniz tüm siparişler aynı gün kargoda!
Kargo Ücretsiz!
ZyXEL WRE6602 Wireless Dual Band AC1200 Menzil Genişletici

AC1200 Dual Band WiFi Mesafe Genişletici

WRE6602

Kablosuz kapsama alanınızı güvenle genişletin

Mevcut WiFi'nizi hızlı AC1200 MIMO hızıyla genişleterek ölü bölgeleri ortadan kaldırın. Daha iyi kablosuz ağ güvenilirliği için daha güçlü sinyaller alın.

Smart Push Kurulumu

Artık kafa karıştırıcı, karmaşık kurulumlara gerek yok! Router cihazında ve WRE6602 mesafe genişletici cihazındaki WPS butonuna basmanız yeterli!

Easy Link mobil uygulaması ile kolay kurulum

WPS yok mu? Sorun değil. Hem iOS hem de Android için Easy Link uygulamamız, adım adım yol gösterici kılavuzu sayesinde WiFi ağınızı akıllı telefonunuz üzerinden genişletebilir.

Konumlandırma yardımcısı

Zyxel WRE6602 mesafe genişletici üzerindeki LED, WiFi ağınızı genişletmek için en iyi noktayı bulmanıza yardımcı olacaktır.

2 Farklı WiFi Modu

Mevcut WiFi ağınızı (tekrarlayıcı modu) genişletmek veya tek başına güçlü bir WiFi ağı (erişim noktası modu) oluşturmak için iki farklı mod destekler.

Kompakt Tasarım

Ev&Ofis ortamınıza uyum sağlaması için küçük, şık tasarım.

Uygulama Senaryosu


Sistem Özellikleri

Kablosuz Standartlar

 • 802.11 a/b/g/n/ac

Kablosuz Hız

 • İletim ve Alım
  - 2.4 GHz için 300Mbps*
  - 5 GHz için 867Mbps*
 • MAC adres filtreleme desteği

Kablosuz Güvenlik

 • 64/128 bit WEP, WPA-PSK/WPA2-PSK

WLAN Özellikleri

 • Access point modu/ Tekrarlarıcı(Repeater) modu
 • Wi-Fi Korumalı Kurulum (WPS)
 • Wi-Fi Multimedia (WMM)
 • Otomatik kanal seçimi

Sistem Yönetimi

 • Çevrimiçi yazılım güncelleme

Donanım Özellikleri

 • LAN
  - 1 x 10/100 Mbps Ethernet RJ-45 portu
 • LED Göstergeler:
  - Güç (Yeşil)
  - WiFi sinyali (Yeşil- İyi/Kırmızı-Kötü)
  - Smart Push (Yeşil)
  - LAN (Yeşil)
 • Buton
  - Smart Push
  - Güç açma/kapama
 • Düğme / Anahtar
  - AP/Tekrarlayıcı Modu
 • Güç
  - Giriş: 100 V ~ 240 V AC, 50/60 Hz

Zyxel Hakkında

İnovasyon ve müşteri merkezli çalışma sistemini benimseyen Zyxel, yaklaşık otuz yıldır insanları ve kurumları internete bağlıyor. Zyxel; ağ teknolojilerindeki deneyimini, telekom şirtketleri, servis sağlayıcılar ile iş ve ev kullanıcılarının hayatlarını kolaylaştırmak için kullanıyor. ZyXel, iş ortakları ile yarının iletişim ağlarını inşa ederken, geleceğin kurumları ve iş profesyonellerine yeni nesil bir dünya yaratmak için potansiyel bir gücün ortaya çıkmasına aracı oluyor.

Zyxel; Ağ dünyasındaki İş Ortağınız.

 • Dünya çapında 1500 iş ortağı
 • Küresel bağlantıda kullanılan 100 milyon cihaz
 • Zyxel çözümleriyle daha akıllı çalışan 700 bin işletme
 • 150 farklı piyasada küresel hizmet
 • Türkiye'de hali hazırda kurumlar ve bireysel nezdinde dört milyonu aşkın ürün kullanımı
 • Türkiye'de 75 kişilik uzman kadro
Kablosuz Bağlantı Hızı 1200 Mbps
Router Özelliği YOK
Access Point Özelliği
Mesafe
Kablosuz Ağ Standartları

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Sitemizden satın aldığınız tüm ürünleri 15 gün içerisinde iade edebilirsiniz. İade öncesinde aşağıdaki şartların sağlanmış olması zorunludur.


İADE VE CAYMA HAKKI

ALICI, sözleşme konusu ürünün kendisine veya gösterdiği adresteki kişi/kuruluşa tesliminden itibaren yedi (7) gün içinde cayma hakkına sahiptir. Cayma hakkının kullanılması için bu süre içinde www. nepal.com.tr'ye faks, email veya telefon ile bildirimde bulunulması ve ürünün ilgili madde hükümleri çerçevesinde kullanılmamış olması şarttır. Bu hakkın kullanılması halinde, 3. kişiye veya ALICI’ya teslim ilen ürünün www. nepal.com.tr'ye gönderildiğine ilişkin  kargo teslim tutanağı örneği ile fatura aslının iadesi zorunludur. Bu belgelerin ulaşmasını takip eden 7 gün içinde ür bedeli ALICI’ya iade edilir. Fatura aslı gönderilmez ise KDV ve varsa sair yasal yükümlülükler iade edilemez. Cayma hakkı nedeni ile iade edilen ürünün kargo bedeli ALICI tarafından karşılanır. Ödemenin kredi kartı veya benzeri bir ödeme kartı ile yapılması halinde tüketici, kartın kendi rızası dışında ve hukuka aykırı biçimde kullanıldığı gerekçesiyle ödeme işleminin iptal edilmesini talep edebilir. Bu halde, kartı çıkaran kuruluş itirazın kendisine bildirilmesinden itibaren 10 gün içinde ödeme tutarını tüketiciye iade eder. İşbu sözleşmenin uygulanmasında, Sanayi ve Ticaret Bakanlığınca ilan edilen değere kadar Tüketici Hakem Heyetleri ile www. nepal.com.tr sitesinin yerleşim yerindeki Tüketici Mahkemeleri yetkilidir. Siparişin sonuçlanması durumunda ALICI işbu sözleşmenin tüm koşullarını kabul etmiş sayılacaktır.

 

CAYMA VE İADE HAKKI KULLANILAMAYACAK ÜRÜNLER

Niteliği itibariyle iade edilemeyecek ürünler, hızlı bozulan ve son kullanma tarihi geçen ürünler; tek kullanımlık ürünler; kopyalanabilir her türlü yazılım ve programlardır. Ayrıca, her türlü yazılım ve programların, medya ürünlerinin (DVD, DIVX, VCD, CD, MD, BLUE-RAY, vb.), bilgisayar ve sarf malzemelerinin (toner, kartuş , şerit, vb.),Hayvanlar için Taşıma Çantaları, kozmetik ürünlerinin cayma hakkı çerçevesinde iade edilebilmesi için ambalajının hiç açılmamış, bozulmamış ve kullanılmamış olması şarttır.  Ayrıca, tüketicinin özel istek ve talepleri uyarınca üretilen, Yetkili Satıcısından sipariş edilen veya üzerinde değişiklik ya da ilaveler yapılarak kişiye özel hale getirilen mallarda tüketici cayma hakkını kullanamaz.