Menu
Your Cart

Frısby FA-7710TC Type-C 3 Port USB 3.0 Hub+Sd/tf Kart Okuyucu

Frısby FA-7710TC Type-C 3 Port USB 3.0 Hub+Sd/tf Kart Okuyucu
Frısby FA-7710TC Type-C 3 Port USB 3.0 Hub+Sd/tf Kart Okuyucu
Frısby FA-7710TC Type-C 3 Port USB 3.0 Hub+Sd/tf Kart Okuyucu
Yeni
Frısby FA-7710TC Type-C 3 Port USB 3.0 Hub+Sd/tf Kart Okuyucu
Frısby FA-7710TC Type-C 3 Port USB 3.0 Hub+Sd/tf Kart Okuyucu
Frısby FA-7710TC Type-C 3 Port USB 3.0 Hub+Sd/tf Kart Okuyucu
Frısby FA-7710TC Type-C 3 Port USB 3.0 Hub+Sd/tf Kart Okuyucu
 • Stok Kodu: NPL00005921
299,00TL
Vergiler Hariç: 299,00TL
Saat 16:00'ya kadar vereceğiniz tüm siparişler aynı gün kargoda!

Frisby FA-7710TC Type-C 3 Port USB 3.0 Hub Genel ÖzelliklerFrısby FA-7710TC Type-C 3 Port USB 3.0 Hub+Sd/tf Kart Okuyucu

Frisby FA-7710TC USB Type-C HubUSB Type-C - 3 x USB 3.0 + SD/TF

Her geçen gün daha fazla üretici klasik USB ya da micro USB arabirimi yerine USB Type-C’yi tercih etmektedir. Type-C arabirimi, çift yönlü şekilde takılabilen soketi sayesinde dizüstü bilgisayar, akılı telefon ya da tablet fark etmeksizin çevresel cihazların kolay ve rahat şekilde bağlanmasını sağlar.

Özellikler
 • 3 x USB 3.0 Bağlantı noktası
 • MicroSD ve SD Kart yuvaları
 • USB 3.0 Bağlantı noktası veri aktarım hızı: 5 Gbps'ye kadar
 • MicroSD ve SD Kart veri aktarım hızı: 60MBps'ye kadar (480Mbps)

Arayüz
 • USB Type-C
 • USB 3.0
 • SD/TF

Uyumluluk
 • MicroSD ve SD Kart Uyumluluğu: MicroSD, MicroSDHC, MicroSDXC, SD, SDHC ve SDXC kartları
 • MicroSD ve SD Kart Kapasitesi: 2TB (Maks)
 • MacBook Pro, MacBook, Google Choromebook, Huawei MateBook, Microsoft Surface Book, Samsung S8 / S9, Huawei Mate10 ve daha fazlası için uyumludur.
 • Maksimum performansa ulaşmak için, bilgisayar sisteminiz, çevre birimleriniz, kablolarınız ve yazılımınızın tümü USB 3.0'ı desteklemelidir.
 • Desteklenen Sistemler: Windows7/8/10, MacOS10.10/10.14, Linux

Teknik Özellikler
MarkaFrisby
ModelFA-7710TC
Ürün TipiUSB Type-C Hub
Bağlantı UçlarıUSB Type-C - USB 3.0 + SD/TF
RenkGri
Kablo Uzunluğu16 cm
MalzemeAlüminyum
Boyutlar119 x 32 x 14 mm
Ağırlık45g
Çevirici Türü Kart Okuyucu
Port Adedi
Çevirici Tipi

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Sitemizden satın aldığınız tüm ürünleri 15 gün içerisinde iade edebilirsiniz. İade öncesinde aşağıdaki şartların sağlanmış olması zorunludur.


İADE VE CAYMA HAKKI

ALICI, sözleşme konusu ürünün kendisine veya gösterdiği adresteki kişi/kuruluşa tesliminden itibaren yedi (7) gün içinde cayma hakkına sahiptir. Cayma hakkının kullanılması için bu süre içinde www. nepal.com.tr'ye faks, email veya telefon ile bildirimde bulunulması ve ürünün ilgili madde hükümleri çerçevesinde kullanılmamış olması şarttır. Bu hakkın kullanılması halinde, 3. kişiye veya ALICI’ya teslim ilen ürünün www. nepal.com.tr'ye gönderildiğine ilişkin  kargo teslim tutanağı örneği ile fatura aslının iadesi zorunludur. Bu belgelerin ulaşmasını takip eden 7 gün içinde ür bedeli ALICI’ya iade edilir. Fatura aslı gönderilmez ise KDV ve varsa sair yasal yükümlülükler iade edilemez. Cayma hakkı nedeni ile iade edilen ürünün kargo bedeli ALICI tarafından karşılanır. Ödemenin kredi kartı veya benzeri bir ödeme kartı ile yapılması halinde tüketici, kartın kendi rızası dışında ve hukuka aykırı biçimde kullanıldığı gerekçesiyle ödeme işleminin iptal edilmesini talep edebilir. Bu halde, kartı çıkaran kuruluş itirazın kendisine bildirilmesinden itibaren 10 gün içinde ödeme tutarını tüketiciye iade eder. İşbu sözleşmenin uygulanmasında, Sanayi ve Ticaret Bakanlığınca ilan edilen değere kadar Tüketici Hakem Heyetleri ile www. nepal.com.tr sitesinin yerleşim yerindeki Tüketici Mahkemeleri yetkilidir. Siparişin sonuçlanması durumunda ALICI işbu sözleşmenin tüm koşullarını kabul etmiş sayılacaktır.

 

CAYMA VE İADE HAKKI KULLANILAMAYACAK ÜRÜNLER

Niteliği itibariyle iade edilemeyecek ürünler, hızlı bozulan ve son kullanma tarihi geçen ürünler; tek kullanımlık ürünler; kopyalanabilir her türlü yazılım ve programlardır. Ayrıca, her türlü yazılım ve programların, medya ürünlerinin (DVD, DIVX, VCD, CD, MD, BLUE-RAY, vb.), bilgisayar ve sarf malzemelerinin (toner, kartuş , şerit, vb.),Hayvanlar için Taşıma Çantaları, kozmetik ürünlerinin cayma hakkı çerçevesinde iade edilebilmesi için ambalajının hiç açılmamış, bozulmamış ve kullanılmamış olması şarttır.  Ayrıca, tüketicinin özel istek ve talepleri uyarınca üretilen, Yetkili Satıcısından sipariş edilen veya üzerinde değişiklik ya da ilaveler yapılarak kişiye özel hale getirilen mallarda tüketici cayma hakkını kullanamaz.