Menu
Your Cart

Logitech G413 SE TKL Aydınlatmalı Türkçe Q Mekanik Oyun Klavyesi - Siyah

Logitech G413 SE TKL Aydınlatmalı Türkçe Q Mekanik Oyun Klavyesi - Siyah
Ücretsiz
Kargo
-24 %
Logitech G413 SE TKL Aydınlatmalı Türkçe Q Mekanik Oyun Klavyesi - Siyah
  • Stok Kodu: NPL00009055
İndirim İçin Kalan Süre:
Gün
Saat
Dakika
Saniye
1.800,00TL
2.359,00TL
Vergiler Hariç: 1.800,00TL
Saat 16:00'ya kadar vereceğiniz tüm siparişler aynı gün kargoda!
Kargo Ücretsiz!
Oyun becerilerinizi bir adım öteye taşıyın: Logitech G413 TKL SE, oyunu tercih eden özelliklere ve rekabet etmek için gereken dayanıklılık ve performansa sahip numpad'i olmayan bir klavyedir. PBT tuş başlıkları: Isıya ve aşınmaya dayanıklı, bu bilgisayar oyun klavyesi tuş tasarımında kullanılan en dayanıklı malzemeye sahiptir. Dokunsal mekanik anahtarları: Bu kablolu oyun klavyesiyle uzlaşmaz performans her zaman elinizin altındadır. Prim renk, malzeme ve bitiş: Düzgün, siyah fırçalanmış alüminyum üst kasa ve beyaz LED aydınlatmaya sahip bu arkadan aydınlatmalı klavye ile oyun kurulumunuzu geliştirin. 6 tuşlu rollover gölgelenmeye karşı performans: Oyun dışı mekanik klavyelere kıyasla bu gölgelenmeye karşı klavyeyle güvenli tuş girişi deneyimini yaşayın. FN tuşu medya kontrolleri: 12 işlev (FN) tuşu ses seviyesini kontrol etmeğe, oynatmaya ve duraklatmaya, parça atlamaya, sesi kapatmaya, aydınlatma açmaya, windows kilitlenmesi vb. sağlar. Minimum esnekliğe sahip kunt tasarımı: Fırçalanmış alüminyum-magnezyum alaşımlı üst kasa, kablolu klavyenin omurgasını oluşturur. Tam boyut seçenek: Tam, 104-anahtar düzeni de mevcuttur (Logitech G413 SE)

Logitech G413 SE TKL Aydınlatmalı Türkçe Q Mekanik Oyun Klavyesi - Siyah Özellikleri

Aydınlatma YOK
Bağlantı Kablolu

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Sitemizden satın aldığınız tüm ürünleri 15 gün içerisinde iade edebilirsiniz. İade öncesinde aşağıdaki şartların sağlanmış olması zorunludur.


İADE VE CAYMA HAKKI

ALICI, sözleşme konusu ürünün kendisine veya gösterdiği adresteki kişi/kuruluşa tesliminden itibaren yedi (7) gün içinde cayma hakkına sahiptir. Cayma hakkının kullanılması için bu süre içinde www. nepal.com.tr'ye faks, email veya telefon ile bildirimde bulunulması ve ürünün ilgili madde hükümleri çerçevesinde kullanılmamış olması şarttır. Bu hakkın kullanılması halinde, 3. kişiye veya ALICI’ya teslim ilen ürünün www. nepal.com.tr'ye gönderildiğine ilişkin  kargo teslim tutanağı örneği ile fatura aslının iadesi zorunludur. Bu belgelerin ulaşmasını takip eden 7 gün içinde ür bedeli ALICI’ya iade edilir. Fatura aslı gönderilmez ise KDV ve varsa sair yasal yükümlülükler iade edilemez. Cayma hakkı nedeni ile iade edilen ürünün kargo bedeli ALICI tarafından karşılanır. Ödemenin kredi kartı veya benzeri bir ödeme kartı ile yapılması halinde tüketici, kartın kendi rızası dışında ve hukuka aykırı biçimde kullanıldığı gerekçesiyle ödeme işleminin iptal edilmesini talep edebilir. Bu halde, kartı çıkaran kuruluş itirazın kendisine bildirilmesinden itibaren 10 gün içinde ödeme tutarını tüketiciye iade eder. İşbu sözleşmenin uygulanmasında, Sanayi ve Ticaret Bakanlığınca ilan edilen değere kadar Tüketici Hakem Heyetleri ile www. nepal.com.tr sitesinin yerleşim yerindeki Tüketici Mahkemeleri yetkilidir. Siparişin sonuçlanması durumunda ALICI işbu sözleşmenin tüm koşullarını kabul etmiş sayılacaktır.

 

CAYMA VE İADE HAKKI KULLANILAMAYACAK ÜRÜNLER

Niteliği itibariyle iade edilemeyecek ürünler, hızlı bozulan ve son kullanma tarihi geçen ürünler; tek kullanımlık ürünler; kopyalanabilir her türlü yazılım ve programlardır. Ayrıca, her türlü yazılım ve programların, medya ürünlerinin (DVD, DIVX, VCD, CD, MD, BLUE-RAY, vb.), bilgisayar ve sarf malzemelerinin (toner, kartuş , şerit, vb.),Hayvanlar için Taşıma Çantaları, kozmetik ürünlerinin cayma hakkı çerçevesinde iade edilebilmesi için ambalajının hiç açılmamış, bozulmamış ve kullanılmamış olması şarttır.  Ayrıca, tüketicinin özel istek ve talepleri uyarınca üretilen, Yetkili Satıcısından sipariş edilen veya üzerinde değişiklik ya da ilaveler yapılarak kişiye özel hale getirilen mallarda tüketici cayma hakkını kullanamaz.