Menu
Your Cart

Lenovo 23.6" G24-10 144Hz 1ms (HDMI+Display) FreeSync FHD LED 65FDGAC2TK Oyuncu Monitör

Lenovo 23.6
Lenovo 23.6
Lenovo 23.6
Ücretsiz
Kargo
Lenovo 23.6
Lenovo 23.6
Lenovo 23.6
Lenovo 23.6" G24-10 144Hz 1ms (HDMI+Display) FreeSync FHD LED 65FDGAC2TK Oyuncu Monitör
  • Stok Kodu: NPL00002183
2.803,68TL
Vergiler Hariç: 2.803,68TL
Saat 16:00'ya kadar vereceğiniz tüm siparişler aynı gün kargoda!
Kargo Ücretsiz!


Dokunmatik Ekran YOK
Kullanım Amacı Oyun
HDMI 1
USB 3.0 YOK
Boyutlar 419.34 x 557.2x 190.49 mm
Güç Tüketimi
3D Desteği YOK
Ağırlık 3,73 Kg
Bekleme Modu
Çözünürlük (max) 1920X1080
Dahili Hoparlör YOK
DisplayPort VAR
D-Sub (VGA) YOK
DVI-D YOK
DVI-I YOK
Görüntü Oranı 16:9 (Geniş Ekran)
Güç Kaynağı
HDCP YOK
HDR YOK
Kamera YOK
Kavisli Yüzey YOK
Kontrast Oranı (mnt) 1000:1
MHL YOK
Mini DisplayPort YOK
Nokta Aralığı
Panel Tipi TN
Parlaklık (cd/m) 300 cd
Renk Sayısı 16,7 Milyon
Sync Teknolojisi FreeSync
Tepki Süresi 1 Ms
Usb 2.0 YOK
USB 3.1 YOK
Vesa Uyumluluğu VAR
Yenileme Hızı (Hz) 144 Hz

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Sitemizden satın aldığınız tüm ürünleri 15 gün içerisinde iade edebilirsiniz. İade öncesinde aşağıdaki şartların sağlanmış olması zorunludur.


İADE VE CAYMA HAKKI

ALICI, sözleşme konusu ürünün kendisine veya gösterdiği adresteki kişi/kuruluşa tesliminden itibaren yedi (7) gün içinde cayma hakkına sahiptir. Cayma hakkının kullanılması için bu süre içinde www. nepal.com.tr'ye faks, email veya telefon ile bildirimde bulunulması ve ürünün ilgili madde hükümleri çerçevesinde kullanılmamış olması şarttır. Bu hakkın kullanılması halinde, 3. kişiye veya ALICI’ya teslim ilen ürünün www. nepal.com.tr'ye gönderildiğine ilişkin  kargo teslim tutanağı örneği ile fatura aslının iadesi zorunludur. Bu belgelerin ulaşmasını takip eden 7 gün içinde ür bedeli ALICI’ya iade edilir. Fatura aslı gönderilmez ise KDV ve varsa sair yasal yükümlülükler iade edilemez. Cayma hakkı nedeni ile iade edilen ürünün kargo bedeli ALICI tarafından karşılanır. Ödemenin kredi kartı veya benzeri bir ödeme kartı ile yapılması halinde tüketici, kartın kendi rızası dışında ve hukuka aykırı biçimde kullanıldığı gerekçesiyle ödeme işleminin iptal edilmesini talep edebilir. Bu halde, kartı çıkaran kuruluş itirazın kendisine bildirilmesinden itibaren 10 gün içinde ödeme tutarını tüketiciye iade eder. İşbu sözleşmenin uygulanmasında, Sanayi ve Ticaret Bakanlığınca ilan edilen değere kadar Tüketici Hakem Heyetleri ile www. nepal.com.tr sitesinin yerleşim yerindeki Tüketici Mahkemeleri yetkilidir. Siparişin sonuçlanması durumunda ALICI işbu sözleşmenin tüm koşullarını kabul etmiş sayılacaktır.

 

CAYMA VE İADE HAKKI KULLANILAMAYACAK ÜRÜNLER

Niteliği itibariyle iade edilemeyecek ürünler, hızlı bozulan ve son kullanma tarihi geçen ürünler; tek kullanımlık ürünler; kopyalanabilir her türlü yazılım ve programlardır. Ayrıca, her türlü yazılım ve programların, medya ürünlerinin (DVD, DIVX, VCD, CD, MD, BLUE-RAY, vb.), bilgisayar ve sarf malzemelerinin (toner, kartuş , şerit, vb.),Hayvanlar için Taşıma Çantaları, kozmetik ürünlerinin cayma hakkı çerçevesinde iade edilebilmesi için ambalajının hiç açılmamış, bozulmamış ve kullanılmamış olması şarttır.  Ayrıca, tüketicinin özel istek ve talepleri uyarınca üretilen, Yetkili Satıcısından sipariş edilen veya üzerinde değişiklik ya da ilaveler yapılarak kişiye özel hale getirilen mallarda tüketici cayma hakkını kullanamaz.