Menu
Your Cart

Samsung 24" 75Hz 5ms (HDMI-D-Sub) LF24T350FHRXUF FreeSync Full HD IPS Monitör

Samsung 24
Samsung 24
Samsung 24
Ücretsiz
Kargo
Samsung 24
Samsung 24
Samsung 24
Samsung 24" 75Hz 5ms (HDMI-D-Sub) LF24T350FHRXUF FreeSync Full HD IPS Monitör
  • Stok Kodu: NPL00003985
2.089,00TL
Vergiler Hariç: 2.089,00TL
Kargo Ücretsiz!
Saat 16:00'ya kadar vereceğiniz tüm siparişler aynı gün kargoda!

Samsung 24" 75Hz 5ms (HDMI-D-Sub) LF24T350FHRXUF FreeSync Full HD IPS Monitör


Estetik Görüntü

Şık bir tasarım ile üretilmiş olmasından dolayı kullanım sırasında ya da kullanım dışında herhangi bir görüntü kirliliğinin oluşması söz konusu olmaz. Böylelikle kullanıcısının da göz zevkine hitap ederek bulunduğu ortamda esteti bir görüntünün oluşmasına neden olur.


Çalışma Gücü

16 Watt değerindeki düşük çalışma gücü sayesinde çok fazla enerji tüketmez. Böylelikle kullanıcısının enerjiden tasarruf edebilmesine imkân sağlayarak ay sonu gelecek olan elektrik faturasından ekstra meblağların gözlenmesine sebep olmaz.


Geniş Ekran Boyutu

24 inç genişliğe sahip olan ekran boyutu sayesinde çok daha rahat bir kullanım gerçekleştirmeniz mümkün olmaktadır. Geniş ekran boyutu sayesinde hiçbir detayın kaçırılması mümkün olmadan kullanım gerçekleştirilebilmektedir. Böylelikle gözleriniz detayların fark edilmesi için yorulmaz ve göz sağlığınız korunmuş olur.Düşük Tepki Süresi

5 MS değerindeki düşük tepki süresi sayesinde yaptığınız her işlem bilgisayar ekranına anında yansır. Böylelikle çok daha rahat bir bilgisayar kullanımı gerçekleştirmeniz mümkün hale gelir.


Yenileme Hızı

Monitör 75 Hz değerindeki yenileme hızı sayesinde ekrana görüntü çok hızlı bir şekilde gelecekti. Böylelikle yaptığınız işlemlerden anında geribildirim alabilmeniz söz konusu olur.


Ayarlanabilir Ekran Boyutu

Ekran boyutu kullanıcısının oturma pozisyonuna göre ayarlanabilmektedir. Böylelikle çok daha konforlu bir kullanım gerçekleştirmenize olanak sağlar.

Dokunmatik Ekran YOK
Kullanım Amacı Ev Ve Ofis
HDMI VAR
USB 3.0 -
Boyutlar 675 x 125 x 387 mm
Güç Tüketimi 16 W
3D Desteği YOK
Ağırlık 4 Kg
Bekleme Modu -
Çözünürlük (max) 1920 x 1080
Dahili Hoparlör YOK
DisplayPort YOK
D-Sub (VGA) VAR
DVI-D -
DVI-I -
Görüntü Oranı 16:9 (Geniş Ekran)
Güç Kaynağı Harici
HDCP -
HDR VAR
Kamera YOK
Kavisli Yüzey YOK
Kontrast Oranı (mnt) 1000:1
MHL -
Mini DisplayPort -
Nokta Aralığı -
Panel Tipi IPS
Parlaklık (cd/m) 250 cd
Renk Sayısı 16,7 Milyon
Sync Teknolojisi Freesync
Tepki Süresi 5 Ms
Usb 2.0 -
USB 3.1 -
Vesa Uyumluluğu YOK
Yenileme Hızı (Hz) 75 Hz

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Sitemizden satın aldığınız tüm ürünleri 15 gün içerisinde iade edebilirsiniz. İade öncesinde aşağıdaki şartların sağlanmış olması zorunludur.


İADE VE CAYMA HAKKI

ALICI, sözleşme konusu ürünün kendisine veya gösterdiği adresteki kişi/kuruluşa tesliminden itibaren yedi (7) gün içinde cayma hakkına sahiptir. Cayma hakkının kullanılması için bu süre içinde www. nepal.com.tr'ye faks, email veya telefon ile bildirimde bulunulması ve ürünün ilgili madde hükümleri çerçevesinde kullanılmamış olması şarttır. Bu hakkın kullanılması halinde, 3. kişiye veya ALICI’ya teslim ilen ürünün www. nepal.com.tr'ye gönderildiğine ilişkin  kargo teslim tutanağı örneği ile fatura aslının iadesi zorunludur. Bu belgelerin ulaşmasını takip eden 7 gün içinde ür bedeli ALICI’ya iade edilir. Fatura aslı gönderilmez ise KDV ve varsa sair yasal yükümlülükler iade edilemez. Cayma hakkı nedeni ile iade edilen ürünün kargo bedeli ALICI tarafından karşılanır. Ödemenin kredi kartı veya benzeri bir ödeme kartı ile yapılması halinde tüketici, kartın kendi rızası dışında ve hukuka aykırı biçimde kullanıldığı gerekçesiyle ödeme işleminin iptal edilmesini talep edebilir. Bu halde, kartı çıkaran kuruluş itirazın kendisine bildirilmesinden itibaren 10 gün içinde ödeme tutarını tüketiciye iade eder. İşbu sözleşmenin uygulanmasında, Sanayi ve Ticaret Bakanlığınca ilan edilen değere kadar Tüketici Hakem Heyetleri ile www. nepal.com.tr sitesinin yerleşim yerindeki Tüketici Mahkemeleri yetkilidir. Siparişin sonuçlanması durumunda ALICI işbu sözleşmenin tüm koşullarını kabul etmiş sayılacaktır.

 

CAYMA VE İADE HAKKI KULLANILAMAYACAK ÜRÜNLER

Niteliği itibariyle iade edilemeyecek ürünler, hızlı bozulan ve son kullanma tarihi geçen ürünler; tek kullanımlık ürünler; kopyalanabilir her türlü yazılım ve programlardır. Ayrıca, her türlü yazılım ve programların, medya ürünlerinin (DVD, DIVX, VCD, CD, MD, BLUE-RAY, vb.), bilgisayar ve sarf malzemelerinin (toner, kartuş , şerit, vb.),Hayvanlar için Taşıma Çantaları, kozmetik ürünlerinin cayma hakkı çerçevesinde iade edilebilmesi için ambalajının hiç açılmamış, bozulmamış ve kullanılmamış olması şarttır.  Ayrıca, tüketicinin özel istek ve talepleri uyarınca üretilen, Yetkili Satıcısından sipariş edilen veya üzerinde değişiklik ya da ilaveler yapılarak kişiye özel hale getirilen mallarda tüketici cayma hakkını kullanamaz.