Menu
Your Cart

Vievsonic 23.6" VA2405-H Full Hd 4Ms 75Hz D-Sub+Hdmi+Vesa Lcd Monitör

Vievsonic 23.6
Vievsonic 23.6
Vievsonic 23.6
Vievsonic 23.6
Vievsonic 23.6
Ücretsiz
Kargo
Tükendi
Vievsonic 23.6
Vievsonic 23.6
Vievsonic 23.6
Vievsonic 23.6
Vievsonic 23.6
Vievsonic 23.6" VA2405-H Full Hd 4Ms 75Hz D-Sub+Hdmi+Vesa Lcd Monitör
  • Stok Kodu: NPL00001696
1.859,00TL
Vergiler Hariç: 1.859,00TL
Saat 16:00'ya kadar vereceğiniz tüm siparişler aynı gün kargoda!
Kargo Ücretsiz!


Vievsonic 23.6" VA2405-H Full Hd 4Ms 75Hz D-Sub+Hdmi+Vesa Lcd Monitör

ViewSonic VA2405-h, iş veya ev kullanımı için HDMI ve VGA girişli 24 inç Full HD monitördür. Bu monitör, düşük güç tüketimi ile çarpıcı bir görüntü kalitesi ve farklı uygulamalarda optimize edilmiş ekran performansı yakalayan altı ViewMode ön ayarı sunar. Oyunlar için kullanılsa bile, kullanıcılar ekran yırtılması olmadan hareket edebilirler. Ayrıca, Göz-Koruma teknolojisi, uzun süreler boyunca ekrana bakmaktan dolayı oluşacak göz yorgunluğuyla mücadele etmeye yardımcı olur. VESA uyumlu montaj desteği ile bu monitörün duvara kurulumu kolaydır.


Rahat İzleme

Flicker-Free (Titreşimsiz) teknolojisi ve Mavi Işık Filtresi, uzun izleme sürelerinden kaynaklanan göz yorgunluğunu gidermeye yardımcı olur.


Düşük Enerji Tüketimi

Enerji tasarrufu sağlayan Eko-mod, çarpıcı ekran performansı sunarken enerji verimliliğini de dikkate alır.


Renk Oluşturma Seçenekleri

ViewSonic’in benzersiz ViewMode özelliği “Oyun”, “Film”, “Web”, “Metin” ve “Mono” ön ayarları sunar. Bu ön ayarlar, farklı ekran uygulamaları için optimize edilmiş bir görüntüleme deneyimi sunmak için gama eğrisini, renk sıcaklığını, kontrastı ve parlaklığı artırır.


Ekran Yırtılması Yok ve Hareketli Nesneler İçin Daha Az Tutukluk

Videolarda veya oyunlardaki çeşitli resim kare hızlarını karşılamak için Uyarlanabilir Senkronizasyon, ekran yırtılmasını önlemek için 48 ila 75 Hertz'lik geniş bir değişken yenileme hızı sağlar.


Boyutlar ve Giriş/Çıkış Bağlantıları

  • 1. Menü Kontrol Paneli
  • 2. VESA Uyumlu
  • 3. (Duvar Aparatı 100x100mm
  • 4. AC Girişi
  • 5. HDMI
  • 6. VGA

  • Garanti Koşulları


Dokunmatik Ekran YOK
Kullanım Amacı Ev Ve Ofis
HDMI VAR
USB 3.0 YOK
Boyutlar 548 x 406 x 177 mm
Güç Tüketimi 14 W
3D Desteği YOK
Ağırlık 3,2 Kg
Bekleme Modu < 0,3 W
Çözünürlük (max) 1920 x 1080
Dahili Hoparlör YOK
DisplayPort YOK
D-Sub (VGA) VAR
DVI-D YOK
DVI-I YOK
Görüntü Oranı 16:9 (Geniş Ekran)
Güç Kaynağı Dahili
HDCP YOK
HDR YOK
Kamera YOK
Kavisli Yüzey YOK
Kontrast Oranı (mnt) 3000:1
MHL YOK
Mini DisplayPort YOK
Nokta Aralığı 0,13 Doth Pitch
Panel Tipi VA
Parlaklık (cd/m) 250 cd
Renk Sayısı 16,7 Milyon
Sync Teknolojisi YOK
Tepki Süresi 3 Ms
Usb 2.0 YOK
USB 3.1 YOK
Vesa Uyumluluğu VAR
Yenileme Hızı (Hz) 75 Hz

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Sitemizden satın aldığınız tüm ürünleri 15 gün içerisinde iade edebilirsiniz. İade öncesinde aşağıdaki şartların sağlanmış olması zorunludur.


İADE VE CAYMA HAKKI

ALICI, sözleşme konusu ürünün kendisine veya gösterdiği adresteki kişi/kuruluşa tesliminden itibaren yedi (7) gün içinde cayma hakkına sahiptir. Cayma hakkının kullanılması için bu süre içinde www. nepal.com.tr'ye faks, email veya telefon ile bildirimde bulunulması ve ürünün ilgili madde hükümleri çerçevesinde kullanılmamış olması şarttır. Bu hakkın kullanılması halinde, 3. kişiye veya ALICI’ya teslim ilen ürünün www. nepal.com.tr'ye gönderildiğine ilişkin  kargo teslim tutanağı örneği ile fatura aslının iadesi zorunludur. Bu belgelerin ulaşmasını takip eden 7 gün içinde ür bedeli ALICI’ya iade edilir. Fatura aslı gönderilmez ise KDV ve varsa sair yasal yükümlülükler iade edilemez. Cayma hakkı nedeni ile iade edilen ürünün kargo bedeli ALICI tarafından karşılanır. Ödemenin kredi kartı veya benzeri bir ödeme kartı ile yapılması halinde tüketici, kartın kendi rızası dışında ve hukuka aykırı biçimde kullanıldığı gerekçesiyle ödeme işleminin iptal edilmesini talep edebilir. Bu halde, kartı çıkaran kuruluş itirazın kendisine bildirilmesinden itibaren 10 gün içinde ödeme tutarını tüketiciye iade eder. İşbu sözleşmenin uygulanmasında, Sanayi ve Ticaret Bakanlığınca ilan edilen değere kadar Tüketici Hakem Heyetleri ile www. nepal.com.tr sitesinin yerleşim yerindeki Tüketici Mahkemeleri yetkilidir. Siparişin sonuçlanması durumunda ALICI işbu sözleşmenin tüm koşullarını kabul etmiş sayılacaktır.

 

CAYMA VE İADE HAKKI KULLANILAMAYACAK ÜRÜNLER

Niteliği itibariyle iade edilemeyecek ürünler, hızlı bozulan ve son kullanma tarihi geçen ürünler; tek kullanımlık ürünler; kopyalanabilir her türlü yazılım ve programlardır. Ayrıca, her türlü yazılım ve programların, medya ürünlerinin (DVD, DIVX, VCD, CD, MD, BLUE-RAY, vb.), bilgisayar ve sarf malzemelerinin (toner, kartuş , şerit, vb.),Hayvanlar için Taşıma Çantaları, kozmetik ürünlerinin cayma hakkı çerçevesinde iade edilebilmesi için ambalajının hiç açılmamış, bozulmamış ve kullanılmamış olması şarttır.  Ayrıca, tüketicinin özel istek ve talepleri uyarınca üretilen, Yetkili Satıcısından sipariş edilen veya üzerinde değişiklik ya da ilaveler yapılarak kişiye özel hale getirilen mallarda tüketici cayma hakkını kullanamaz.