Menu
Your Cart

ViewSonic 27" VP2768-4K 5ms (HDMI+Display+mDisplay) 4K UHD IPS Monitör

ViewSonic 27
ViewSonic 27
ViewSonic 27
ViewSonic 27
ViewSonic 27
ViewSonic 27
ViewSonic 27
ViewSonic 27
ViewSonic 27
ViewSonic 27
ViewSonic 27" VP2768-4K 5ms (HDMI+Display+mDisplay) 4K UHD IPS Monitör
  • Stok Kodu: NPL00001701
16.474,80TL
Vergiler Hariç: 16.474,80TL
Saat 16:00'ya kadar vereceğiniz tüm siparişler aynı gün kargoda!
Kargo Ücretsiz!

SuperClear® IPS Panele Sahip 27’’ 4K UHD Profesyonel Monitör

Benzersiz renk doğruluğu ve güvenilir uzun vadeli performans sunan ViewSonic® VP2768-4K Ultra HD monitör; fotoğrafçılar, tasarımcılar, video editörleri ve yaratıcı işlerde çalışan diğer profesyoneller için mükemmel bir tercih. SuperClear® IPS panel ve çerçevesiz şık tasarımıyla bu monitör, birden fazla monitör kullanılan sistemler için ideal, neredeyse kusursuz bir izleme deneyimi sunuyor. Monitörlerimizin her biri, üstün renk doğruluğu için Delta E değerine ulaşacak şekilde fabrikada kalibre ediliyor. Böylece hassas ve değişmeyen renkler sunmaları sağlanıyor. Dahili renk bütünlüğü işlevi, renklerin ekranın tümünde tutarlı olmasını sağlıyor. 14-bit 3D taramalı tablo ise 4,39 trilyon renkten oluşan etkileyici bir palet oluşturuyor. Bunlara 6 yönlü renk ayarı işlevi de eklendiğinde, bu monitör profesyonel uygulamalar için en üstün renk işleme becerisini sunar hale geliyor. Gelişmiş ergonomik tasarım ise kişiye özel konfor seçenekleri sunarak üretkenliği artırıyor. Uyumlu kalibrasyon cihazlarıyla donanım tabanlı kalibrasyon imkanı da sunuluyor. Kullanıcılar monitörü fotoğrafçılık, grafik tasarım, içerik üretimi ve renklerin kritik önem taşıdığı başka uygulamalar için kolaylıkla kalibre edebiliyor.


ViewSonic x X-rite

Renk yönetimi uzmanı X-rite ile birlikte geliştirilen ViewSonic Colobration Kit , ekran kartı ile monitör ölçeği arasındaki iletişimin senkronize edilmesine yardımcı olan donanım tabanlı kalibrasyon işlevi sunuyor. Bu işlev renk çıkışının uzun vadede kararlı ve doğru olmasını sağlıyor. * VP2768-4K’nın donanım tabanlı kalibrasyon işlevi X-rite CS-XRi1, I1 Display pro, I1 pro2 kalibrasyon cihazlarıyla birlikte çalışır.


Endüstri Standartlarına Uygun Renk Gamı

%100* sRGB renk kapsama oranı ile daha zengin ve canlı renkler elde ediliyor, görüntülerin endüstri standartlarıyla mükemmel bir şekilde uyumlu olması sağlanıyor.

*Yüzdeler en yakın basamağa doğru yuvarlanmıştır ve panel üreticileri tarafından sunulan teknik özellikler kullanılarak hesaplanmıştır.


Üstün Renk Üretimi

Delta E<2 renk doğruluğu etkileyici renk üretimi sağlayarak her seferinde tutarlı, parlak ve gerçeklerinden neredeyse ayırt edilemeyecek görüntüler oluşturuyor.


Uyumlu Bütünlük

ViewSonic’in bütünlük düzeltme işlevi parlaklık performansını hassas bir şekilde dengeliyor, kenardan kenara daha kararlı parlaklık düzeyi için delta parlaklık sapmasını <5% düzeyine getiriyor.


4K Ultra Yüksek Piksel Yoğunluğu

27 inç boyutunda ve 4K UHD (3840 x 2160) çözünürlükteki panel sayesinde görüntüleri muhteşem 4K detayla sunan VP2768-4K, 163 PPI piksel yoğunluğuna ulaşarak Full HD çözünürlüğe göre ekranda yaklaşık dört kat daha fazla bilgi sunuyor. Böylece ürün, görüntülerin kritik önem taşıdığı fotoğrafçılar, tasarımcılar ve video editörlerinin yüksek kaliteli görüntüleri izleyip 4K videolar üretmesi için ideal hale geliyor.


SuperClear® IPS Panel Teknolojisi

SuperClear® IPS Panel Teknolojisi sayesinde her açıdan aynı görüntüyü izleyebilirsiniz. Renk kaymasını minimuma indiren bu teknoloji, renkleri 178 derecelik ultra geniş izleme açısında değişmeden sunabiliyor.


Otomatik Pivot Özelliğine Sahip Ergonomik Tasarım

Döndürme, pivot, eğme ve yükseklik ayarı imkanı sunan tasarım sayesinde monitörü kendiniz için en rahat konuma getirebilirsiniz. Dahili G sensörü, ekran dik konuma getirildiğinde görüntüyü de buna uygun bir şekilde otomatik olarak çeviriyor.

* Auto Pivot özelliğini aktif etmek için öncelikle yazılımı kurmanız gerekmektedir.


Sınırsız Görüş

4 kenarı çerçevesiz olan tasarım, birden fazla monitörün yer aldığı sistemlerde veya diğer monitörlerle yan yana kullanıldığında, dikkat dağıtan sınırlar olmadan kesintisiz bir görsellik sunuyor. Kullanıcılar geniş içerikler üzerinde çalışırken çok daha net ve akıcı bir deneyim yaşıyor.


Monitörünüzü Kurmanın Kolay ve Akıllıca Yolu

VP2768-4K’da hızla ayrılabilir, modern ve akıllı bir stant yer alıyor. Hiçbir cıvata veya vidaya gerek duymadan tek bir düğmeye basarak ekranı ayırabilirsiniz. Basit, kolay ve akıllıca.


HDCP 2.2 Şifrelemeye Sahip Çok Yönlü Bağlantı Seçenekleri

HDMI, USB 3.0, DisplayPort ve Mini DisplayPort girişleri bağlantı esnekliği sunuyor. VP2768-4K ayrıca, size daha üst seviye güvenlik sunan HDCP 2.2 (High Bandwidth Digital Content Protection) ile geliyor.


Her Ürüne Özel Renk Kalibrasyon Raporu

Her bir ürün fabrikada renk kalibrasyonu yapılmış ve kendi renk kalibrasyon raporuyla birlikte geliyor. Raporlarda panelin sRGB, EBU, SMPTE-C, REC709 değerleri ve bütünlük raporu yer alıyor. Böylece kullanıcılara tipik bir renk raporunda bulunandan on adet daha fazla değer sunuluyor. Ayrıca, VP2768-4K’nın ince ayarı için harcanan süre rakip markalara göre dört kat daha uzun. Bu sayede kullanıcılar, renk kalibrasyonu mümkün olan en yüksek kalitede yapılmış ürünlere kavuşuyor.


Garanti Koşulları


Kullanım Amacı Ev Ve Ofis
HDMI VAR
USB 3.0 -
Güç Tüketimi -
3D Desteği YOK
Ağırlık 6,88 Kg
Bekleme Modu
D-Sub (VGA) YOK
DVI-D YOK
DVI-I -
Görüntü Oranı 16:9 (Geniş Ekran)
Güç Kaynağı -
HDCP -
HDR YOK
Kamera YOK
Kavisli Yüzey YOK
Kontrast Oranı (mnt) 1000:1
MHL -
Mini DisplayPort VAR
Nokta Aralığı -
Panel Tipi IPS
Parlaklık (cd/m) 350 cd
Renk Sayısı 1,07 Milyar
Sync Teknolojisi YOK
Tepki Süresi 5 Ms
Usb 2.0 -
USB 3.1 -
Vesa Uyumluluğu VAR
Yenileme Hızı (Hz) 60 Hz

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Sitemizden satın aldığınız tüm ürünleri 15 gün içerisinde iade edebilirsiniz. İade öncesinde aşağıdaki şartların sağlanmış olması zorunludur.


İADE VE CAYMA HAKKI

ALICI, sözleşme konusu ürünün kendisine veya gösterdiği adresteki kişi/kuruluşa tesliminden itibaren yedi (7) gün içinde cayma hakkına sahiptir. Cayma hakkının kullanılması için bu süre içinde www. nepal.com.tr'ye faks, email veya telefon ile bildirimde bulunulması ve ürünün ilgili madde hükümleri çerçevesinde kullanılmamış olması şarttır. Bu hakkın kullanılması halinde, 3. kişiye veya ALICI’ya teslim ilen ürünün www. nepal.com.tr'ye gönderildiğine ilişkin  kargo teslim tutanağı örneği ile fatura aslının iadesi zorunludur. Bu belgelerin ulaşmasını takip eden 7 gün içinde ür bedeli ALICI’ya iade edilir. Fatura aslı gönderilmez ise KDV ve varsa sair yasal yükümlülükler iade edilemez. Cayma hakkı nedeni ile iade edilen ürünün kargo bedeli ALICI tarafından karşılanır. Ödemenin kredi kartı veya benzeri bir ödeme kartı ile yapılması halinde tüketici, kartın kendi rızası dışında ve hukuka aykırı biçimde kullanıldığı gerekçesiyle ödeme işleminin iptal edilmesini talep edebilir. Bu halde, kartı çıkaran kuruluş itirazın kendisine bildirilmesinden itibaren 10 gün içinde ödeme tutarını tüketiciye iade eder. İşbu sözleşmenin uygulanmasında, Sanayi ve Ticaret Bakanlığınca ilan edilen değere kadar Tüketici Hakem Heyetleri ile www. nepal.com.tr sitesinin yerleşim yerindeki Tüketici Mahkemeleri yetkilidir. Siparişin sonuçlanması durumunda ALICI işbu sözleşmenin tüm koşullarını kabul etmiş sayılacaktır.

 

CAYMA VE İADE HAKKI KULLANILAMAYACAK ÜRÜNLER

Niteliği itibariyle iade edilemeyecek ürünler, hızlı bozulan ve son kullanma tarihi geçen ürünler; tek kullanımlık ürünler; kopyalanabilir her türlü yazılım ve programlardır. Ayrıca, her türlü yazılım ve programların, medya ürünlerinin (DVD, DIVX, VCD, CD, MD, BLUE-RAY, vb.), bilgisayar ve sarf malzemelerinin (toner, kartuş , şerit, vb.),Hayvanlar için Taşıma Çantaları, kozmetik ürünlerinin cayma hakkı çerçevesinde iade edilebilmesi için ambalajının hiç açılmamış, bozulmamış ve kullanılmamış olması şarttır.  Ayrıca, tüketicinin özel istek ve talepleri uyarınca üretilen, Yetkili Satıcısından sipariş edilen veya üzerinde değişiklik ya da ilaveler yapılarak kişiye özel hale getirilen mallarda tüketici cayma hakkını kullanamaz.