Menu
Your Cart

ViewSonic 27" VP2785-2K 60Hz 5ms (HDMI+Display) QHD IPS Monitör

ViewSonic 27
ViewSonic 27
ViewSonic 27
ViewSonic 27
ViewSonic 27
ViewSonic 27
ViewSonic 27
ViewSonic 27
ViewSonic 27" VP2785-2K 60Hz 5ms (HDMI+Display) QHD IPS Monitör
 • Stok Kodu: NPL00001702
20.336,35TL
Vergiler Hariç: 20.336,35TL
Saat 16:00'ya kadar vereceğiniz tüm siparişler aynı gün kargoda!
Kargo Ücretsiz!
ViewSonic 27" VP2785-2K 60Hz 5ms (HDMI+Display) QHD IPS Monitör

27'' 2K 100% Adobe RGB Coverage Fogra Sertifikalı Monitor

Fogra tarafından A Sınıfı FograCert Softproof Monitör olarak onaylanmış, üzerinde çalıştığınız her ne olursa olsun, son çıktının doğru ve tutarlı olacağından emin olabilirsiniz. Adobe RGB renk alanının %100'ünü ve DCI-P3'ün %96'sını kapsayan ViewSonic® VP2785-2K WQHD monitör, film yapımcılarının, video editörlerinin, animasyon üreticilerinin, baskı bölümlerinin, illüstratörlerin, fotoğrafçıların ve diğer tasarım profesyonellerinin yüksek renk standartlarını karşılar.. Kesin, düzgün renk sağlamak için, monitörlerimizin her biri fabrikada kalibre edilerek üstün renk doğruluğu için şaşırtıcı bir Delta E değeri sunar. Entegre renk bütünlüğü işlevi, ekran boyunca tutarlı renklilik sağlarken, 14 bit 3D look-up tablosu 4,39 trilyon renkten oluşan şaşırtıcı derecede pürüzsüz bir palet oluşturur. Dahası, üretkenliği artıran özellikler arasında gelişmiş ergonomik tasarım, yerleşik ortam ışığı ve varlık sensörü ve bir KVM anahtarı bulunur. Monitörü video, fotoğraf, grafik tasarım, içerik oluşturma, illüstrasyon ve diğer renk açısından kritik uygulamalar için hızlı ve kolay bir şekilde kalibre etmenizi sağlayan donanım kalibrasyonu da mevcuttur.


Zirvesinde Hassasiyet

2K WQHD netlik ve Adobe RGB Renk Uzayı


Tam Bir Görüntü

27inç WQHD 2560 x 1440 çözünürlüklü panel ile VP2785-2K'daki görüntüler inanılmaz ayrıntılarla görüntülenir ve yaratıcı profesyonellerin ihtiyaçlarını muhteşem ayrıntılarla karşılamak için gerekli olan görüntüleri üretir.


Endüstri Standardı için Geniş Renk Gamı

%100 Adobe RGB ve %96 DCI-P3 renk kapsamı elde eden VP2785-2K, sRGB renk gamutuna göre daha geniş bir renk yelpazesi ile çalışma esnekliği sağlar. Bu ekstra renk, dijital sinema içeriği üretirken veya baskı için fotoğraf hazırlarken daha zengin tonlardan yararlanmanızı sağlar.


Fogra sertifikalı Üst Düzey Performans

VP2785-2K, Fogra tarafından A Sınıfı FograCert Softproof Monitör olarak tanınmıştır. Bu, VP2785-2K'nin monitör ve basılı referans arasında yüksek kaliteli bir görsel eşleşme sağlayabileceği ve üzerinde çalıştığınız fotoğraf veya tasarımın nihai çıktınızda doğru ve tutarlı olmasını sağlar.


Kusursuz İş Akışı Yönetimi

USB 3.1 Tip-C ile endüstri lideri KVM Anahtarı teknolojisi, kullanıcıların VP2785-2K ile birlikte kullanılan çevre birimlerini tek bir klavye ve fareden kontrol etmelerini sağlar. USB 3.1 Tip-C, Windows ve Mac OS sistem kullanıcılarına şarj, veri ve video ekranının kullanıcı dostu yönetimini sağlar.

* USB 3.1 Tip-C kablosu ayrı satılır.


Çoklu Monitör Etkinliği

Papatya dizimi bağlantıları daha iyi kablo yönetimi ve üretkenlik sağlar. Daha esnek bağlantı için, kullanıcılar VP2785-2K ve diğer monitörleri Tip-C (Tip-C girişi, DP çıkışı) ve DP bağlantı noktasından (DP girişi, DP çıkışı) papatya dizimi yapabilir.


Verimli Düzenleme

Picture-by-Picture (PBP), çift renkli bir motorla birlikte dijital tasarıma daha verimli bir yaklaşım sunar. VP2785-2K’nın PBP işlevselliği, fotoğrafçıların ve tasarımcıların ayrı renk ayarları kullanırken aynı anda görüntüleri izlemelerine ve düzenlemelerine olanak tanır ve fiilen iki monitörün çalışmasını bir arada birleştirir.


TÜV Sertifikalı Göz Bakımı

VP2785-2K’nın TUV sertifikalı Titreşimsiz (Flicker-Free) ve Mavi Işık Filtresi teknolojileri, sanat eserinizi oluştururken uzun süreler boyunca ekrana baktığınız için oluşacak göz yorgunluğuyla mücadele etmeye yardımcı olur.


Otomatik Eko-Kontrol ile Basitleştirilmiş Enerji Verimliliği

VP2785-2K'nin dahili ortam ışığı sensörü ve varlık sensörü, daha basitleştirilmiş bir enerji verimliliği modu için ortam aydınlatması ve insan hareketindeki değişiklikleri tespit ederek monitörün parlaklığını ve çalışma durumunu otomatik olarak optimum eko ayarına ayarlar.


Konfor ve Esneklik

EVP2785-2K, sizin için en rahat monitör konumunu bulmanıza olanak tanıyan eksiksiz bir döndürme, pivot, eğme ve yükseklik ayarı yelpazesi sağlarken, Otomatik Pivot fotoğraflar döndürüldüğünde ekranın yönüne otomatik olarak ayarlanmasını sağlar.

* Auto Pivot işlevini etkinleştirmeden önce lütfen Auto Pivot yazılımını indirin


ViewSonic ✕ X-Rite

Renk yönetimi uzmanları X-rite ile birlikte geliştirilen ViewSonic’in Colorbration yazılımı, VP2785-2K'nin uzun vadeli tutarlılık ve doğru renk sağlaması için grafik kartı ile monitör arasındaki iletişimi hizalayan donanım kalibrasyonu sunar.

* ViewSonic Colorbration Kiti— CS-XRi1 (ayrı satılır)

* Kalibrasyon işlevini etkinleştirmeden önce lütfen Colorbration yazılımını yükleyin


Kusursuz Renk Üretimi

Delta E renk doğruluğu, her seferinde tutarlı ve parlak görüntüler elde etmek için gerçek hayattan neredeyse ayırt edilemez çarpıcı renk üretimi sağlar.


Dengeli Dağılım

ViewSonic'in uniformity (dengeli dağılım) düzeltmesi, VP2785-2K üzerindeki parlaklık performansını hesaplanan hassasiyetle dengeler, kenardan kenara daha tutarlı parlaklık için delta parlaklık sapmasını <% 5'e çıkarır.


SuperClear® IPS Panel Teknolojisi ile Her Açıdan Canlı Renkler

Herhangi bir görüş noktasından VP2785-2K'in tutarlı parlaklık seviyeleri ile doğru ve canlı renklerin tadını çıkarın. SuperClear IPS panel teknolojisi, VP2785-2K'nın ekranına ister yukarıdan, aşağıdan, önden veya yandan baktıldığında, sınıfının en iyisi görüntü kalitesi sunar.


HDCP 2.2 Şifre Çözme ile Çok Yönlü Bağlantı

HDMI, DisplayPort ve USB 3.1 Tip-C girişleri, VP2785-2K'yi diğer cihazlara bağlamak için daha fazla esneklik sunar.

 • 1. Menu Controls
 • 2. Vesa Compatible (Wall Mount 100x100mm)
 • 3. USB Downstream (Type-C, 5V/3A)
 • 4. USB Downstream (Type-A, 5V/0.9A)
 • 5. USB Upstream (Type-B)
 • 6. USB 3.1 Type-C (DP Alt mode, 60W Power delivery)
 • 7. HDMI
 • 8. Display Port (Input)
 • 9. Display Port (Output/MST daisy chain)
 • 10. Audio Out
 • 11. DC In

Garanti Koşulları


Dokunmatik Ekran YOK
Kullanım Amacı Ev Ve Ofis
HDMI VAR
USB 3.0 -
Boyutlar 612 x 363 x 57 mm
Güç Tüketimi
3D Desteği YOK
Ağırlık 6,7 Kg
Bekleme Modu
Çözünürlük (max) 2560 x 1440
Dahili Hoparlör YOK
DisplayPort VAR
D-Sub (VGA) YOK
HDCP VAR
HDR YOK
Kamera YOK
Kavisli Yüzey YOK
Kontrast Oranı (mnt) 1000:1
MHL -
Mini DisplayPort YOK
Nokta Aralığı -
Panel Tipi IPS
Parlaklık (cd/m) 300 cd
Renk Sayısı 1,07 Milyar
Sync Teknolojisi YOK
Tepki Süresi 5 Ms
Usb 2.0 -
USB 3.1 -
Vesa Uyumluluğu VAR
Yenileme Hızı (Hz) 60 Hz

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Sitemizden satın aldığınız tüm ürünleri 15 gün içerisinde iade edebilirsiniz. İade öncesinde aşağıdaki şartların sağlanmış olması zorunludur.


İADE VE CAYMA HAKKI

ALICI, sözleşme konusu ürünün kendisine veya gösterdiği adresteki kişi/kuruluşa tesliminden itibaren yedi (7) gün içinde cayma hakkına sahiptir. Cayma hakkının kullanılması için bu süre içinde www. nepal.com.tr'ye faks, email veya telefon ile bildirimde bulunulması ve ürünün ilgili madde hükümleri çerçevesinde kullanılmamış olması şarttır. Bu hakkın kullanılması halinde, 3. kişiye veya ALICI’ya teslim ilen ürünün www. nepal.com.tr'ye gönderildiğine ilişkin  kargo teslim tutanağı örneği ile fatura aslının iadesi zorunludur. Bu belgelerin ulaşmasını takip eden 7 gün içinde ür bedeli ALICI’ya iade edilir. Fatura aslı gönderilmez ise KDV ve varsa sair yasal yükümlülükler iade edilemez. Cayma hakkı nedeni ile iade edilen ürünün kargo bedeli ALICI tarafından karşılanır. Ödemenin kredi kartı veya benzeri bir ödeme kartı ile yapılması halinde tüketici, kartın kendi rızası dışında ve hukuka aykırı biçimde kullanıldığı gerekçesiyle ödeme işleminin iptal edilmesini talep edebilir. Bu halde, kartı çıkaran kuruluş itirazın kendisine bildirilmesinden itibaren 10 gün içinde ödeme tutarını tüketiciye iade eder. İşbu sözleşmenin uygulanmasında, Sanayi ve Ticaret Bakanlığınca ilan edilen değere kadar Tüketici Hakem Heyetleri ile www. nepal.com.tr sitesinin yerleşim yerindeki Tüketici Mahkemeleri yetkilidir. Siparişin sonuçlanması durumunda ALICI işbu sözleşmenin tüm koşullarını kabul etmiş sayılacaktır.

 

CAYMA VE İADE HAKKI KULLANILAMAYACAK ÜRÜNLER

Niteliği itibariyle iade edilemeyecek ürünler, hızlı bozulan ve son kullanma tarihi geçen ürünler; tek kullanımlık ürünler; kopyalanabilir her türlü yazılım ve programlardır. Ayrıca, her türlü yazılım ve programların, medya ürünlerinin (DVD, DIVX, VCD, CD, MD, BLUE-RAY, vb.), bilgisayar ve sarf malzemelerinin (toner, kartuş , şerit, vb.),Hayvanlar için Taşıma Çantaları, kozmetik ürünlerinin cayma hakkı çerçevesinde iade edilebilmesi için ambalajının hiç açılmamış, bozulmamış ve kullanılmamış olması şarttır.  Ayrıca, tüketicinin özel istek ve talepleri uyarınca üretilen, Yetkili Satıcısından sipariş edilen veya üzerinde değişiklik ya da ilaveler yapılarak kişiye özel hale getirilen mallarda tüketici cayma hakkını kullanamaz.