Menu
Your Cart

Viewsonic 27" VP2785-4K 7ms (2xHDMI+Display+mDisplay) 4K UHD IPS Monitör

Viewsonic 27
Viewsonic 27
Viewsonic 27
Viewsonic 27
Viewsonic 27" VP2785-4K 7ms (2xHDMI+Display+mDisplay) 4K UHD IPS Monitör
 • Stok Kodu: NPL00001703
28.400,18TL
Vergiler Hariç: 28.400,18TL
Saat 16:00'ya kadar vereceğiniz tüm siparişler aynı gün kargoda!
Kargo Ücretsiz!

Viewsonic 27" VP2785-4K 7ms (2xHDMI+Display+mDisplay) 4K UHD IPS Monitör


27 inç 4K Donanım Kalibrasyonu ile Profesyonel Fotoğrafçılar için 99% AdobeRGB, Backlight Sensor ve USB Tip-C Destekli Monitör

ViewSonic VP2785-4K Ultra HD monitör, fotoğrafçılar, grafik tasarımcılar, video editörleri, basılı mecra çalışanları ve diğer profesyoneller için %99 Adobe RGB ve %96 DCI-P3 renk kapsama oranları ile renkleri doğru gösterme konusunda üzerine düşen her görevi tyapıyor. VP2785-4K, geleceğe yönelik USB3.1 Tip C teknolojisinin yanında, HDMI ve DP bağlantıları ile geniş bir bağlantı desteği sunuyor. Gerçek renkleri görmeniz için fabrika kalibrasyonu ve Delta E renk sapma doğruluk oranı, renkleri gerçek performansıyla sunuyor. Renk uniformity değerinin ekranın her köşesindeki renklerdeki akıcılığı sağlaması ve 14-bit LUT desteği ile oluşturduğu 4.39 milyar renkleri garantiliyor. Verimliliği arttırmak için ergonomik stand tasarımı, dahili ambiyans aydınlatması ve sensörünün yanında KVM switchi ile birlikte geliyor. X-rite ile birlikte geliştirilen donanım kalibrasyon fonksiyonu sayesinde fotoğrafçılar, video editörleri ve renk özelinde çalışanlar için uzun vadeli olarak yüksek renk performansı sunuyor.

Öne Çıkan Özellikler

 • 27 inç 4K UHD (3860x2160) çözünürlük
 • %99 Adobe RGB, %96 DCI-P3, %100 sRGB, %100 REC709, %100 SMPTE-C, 100% EBU kapsama oranları
 • Donanım kalibrasyon uyumluluğu ile uzun süre yüksek renk doğruluğu
 • 10 bit renk motoru, 14-bit 3D LUT ve 1.07 milyar renk desteği
 • HDR 10 desteği
 • Çift renk işlemcisi
 • Ergonomik tasarım ve G-sensörü ile otomatik pivot algılama
 • - (0 - 90°) Pivot - Yatay/dikey kullanabilme
 • HDMI, DisplayPort, mini DP portları ile geniş bağlantı seçenekleri
 • 4 adet USB3.0 portları ile çevre birimleri ile kolay kullanım
 • Ambiyans aydınlatması
 • 3 Yıl “0” piksel politikasıyla endüstri standartları ötesinde çözüm
 • 3 Yıl Garanti
 • VESA duvara monte uyumluluğu


4K Ultra HD Çözünürlük

4K Ultra HD çözünürlük, günümüzdeki masaüstü çözümleri içerisinde en yüksek çözünürlüklerdendir. 3840x2160 çözünürlüğü 8milyon pikseli ve 163ppi destekleyen VP2785-4K, Full HD çözünürlüğe göre tam 4 kat daha geniş bir ekran ve piksel sunmaktadır.


Geniş Renk Paleti

%99 Adobe RGB ve %96 DCI-P3 renk kapsama oranlarına erişen VP2785-4K, sRGB 'den çok daha geniş bir renk gamında gerçek renklerle çalışma şansının yanında, baskı için ISO-coated ve US web-coated CMYK renklerini desteklemektedir.


Son Teknoloji Arka Aydınlatma

İleri seviye arka aydınlatma (backlight) sensörü bu monitörün çok daha fazla parlaklık değerlerine ulaşmasını sağlıyor. Böylece luminance ve gamma değerlerini çok daha efektif sağlayabilir.


HDR10 ile Detaylardaki Akıcılık

VP2785-4K HDR10 (High Dynamic Range) content desteği sunmaktadır. HDR10 yüksek renk ve görüntü performansını tüm detayları ile elde edebilirsiniz.


Kalibrasyon Fonksiyonu

X-rite renk yönetim uzmanları ile birlikte geliştirilen ViewSonic kalibrasyon yazılımı ve donanım kalibrasyon uyumluluğu ile ekran kartı ve monitör renk ayarlarınızı yaparak uzun kullanım sürelerinde doğru renkleri elde edebilirsiniz.

*VP2785-4K kalibrasyon donanım fonksiyonu X-rite CS-XRi1, I1 display pro, I2 pro2 kalibrasyon cihazı


Mükemmel Ötesi Renk Üretimi

Delta E renk akıcılığı sayesinde gözünüzle gördüğünüz renklere en yakın renkleri üreterek size her açıdan doğru renkleri yüksek doğruluk oranı ile birlikte sunuyor.


Renk Uniformity Özelliği

ViewSonic luminance uniformity özelliği ekranın her köşesindeki parlaklık değerinin doğruluğunu <%5 oranında garanti eder. Böylece ekranın her köşesindeki renklerin doğruluğundan emin olabilirsiniz.


İş Verimliliği

Eğer çoklu sistem veya PC bağlantıları ile VP2785-4K, KVM switch* desteği sayesinde bu sistemler ve PC arasında, tek bir cihaz ile kablo karmaşasının önüne geçerek birden fazla klavye, fare gibi çevre birimleri kullanabilirsiniz. Ek olarak USB tip-C** Windows ve MAC işletim sistemlerinde şarj, veri transferi ve ses-görünyü aktarımı yapabilirsiniz.

*KVM switch aktif etmek için, PC ile monitörün USB3.1 Tip-C ile bağlanması gerekmektedir. ** USB 3.1 Tip-C kablosu ayrı satılmaktadır.


MultiPicture Uygulaması

MultiPicture desteği, resim içinde resim (PIP) ve Resimden Resime (PBP) özellikleri ile eş zamanlı olarak tek ekranı 4 Full HD görüntüye bölebilirsiniz. Multipicture desteği ile, ekranı üstten alta (4K,1K) olarak, sağda sola (2K, 2K) olarak veya 21:9 oranında bölebilirsiniz.


Ambiyans Aydınlatması ve Sensör

Ambiyans aydınlatma sensörü ile çevre parlaklığına göre ekran kendi parlaklığı ayarlar. Böylece kullanılmadığı zamanlarda parlaklığı kısarak enerji tasarrufu da sağlar.


SuperClear IPS Panel Teknoljoisi

SuperClear IPS panel teknolojisinin en büyük getirisi olan her açıdan geniş görüş sunması sayesinde sadece ekrana tam karşısından bakmak yerine farklı açılardan da doğru renkleri göstermektedir. Buna ek olarak daha yüksek renk doğruluğu sunmasının avantajı olarak standart panellere göre her zaman daha yüksek renk doğruluğu ve renk akıclığı elde etmenizi de sağlar.


Ergonomik Tasarım ve Otomatik Pivot Tanıma

VP2785-4K sahip olduğu ayak tasarımının getirdiği eğilme, kendi etrafında dönme, yükseklik ayarı ve pivot gibi üstün ergonomik özellikler ile kullanıcılara kişiselleştirilen ergonomik çözümler sunuyor. Ek olarak G sensörü sayesinde otomatik olarak pivot konumunu algılayabilmektedir.


Çoklu Monitör Kullanımı ve Geniş Bağlantı Seçenekleri

HDMI, USB 3.0, DisplayPort ve Mini DP bağlantıları ile VP3268-4K geniş bağlantı seçenekleri sunar. Ek olarak HDCP2.2 (High Bandwidth Dijital Content Protection) desteği ile daha güvenli bir şekilde 4K içeriklerinizi kullanabilirsiniz.


Adaptiv Renk Ayarları için Renk Ayar Modu

Her bir VP2785-4K özel olarak fabrika çıkışlı olarak kalibre edilerek, sRGB modu, Rec709, EBU, SMPTE-C ve uniformity raporu gibi ekstra 10 farklı renk kalibrasyon raporu da kullanıcılara sunmaktadır. Ek olarak VP2785-4K kendi sınıfında rakiplerinden 4 kat daha uzun süre renkleri kalibre edildiği şekilde muhafaza edebilmektedir.


Garanti Koşulları

ViewSonic yıllardır sürdürdüğü teknoloji liderliğini kullanıcılarına, herzaman en yüksek kaliteyi sunarak tahahhüt etmektedir. Kullanılan panellerde her zaman bir adım önde olarak endüstri lideri piksel politikasını uygular. Ayrıca 3 yıl garanti sunmaktadır.


Kullanım Amacı Ev Ve Ofis
HDMI VAR
USB 3.0 YOK
HDCP VAR
HDR YOK
Kamera YOK
Kavisli Yüzey YOK
Kontrast Oranı (mnt) 1000:1
MHL YOK
Mini DisplayPort VAR
Nokta Aralığı 0,15 Doth Pitch
Panel Tipi IPS
Parlaklık (cd/m) 350 cd
Renk Sayısı 1,07 Milyar
Sync Teknolojisi YOK
Tepki Süresi 5 Ms
Usb 2.0 YOK
USB 3.1 VAR
Vesa Uyumluluğu VAR
Yenileme Hızı (Hz) 60 Hz

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Sitemizden satın aldığınız tüm ürünleri 15 gün içerisinde iade edebilirsiniz. İade öncesinde aşağıdaki şartların sağlanmış olması zorunludur.


İADE VE CAYMA HAKKI

ALICI, sözleşme konusu ürünün kendisine veya gösterdiği adresteki kişi/kuruluşa tesliminden itibaren yedi (7) gün içinde cayma hakkına sahiptir. Cayma hakkının kullanılması için bu süre içinde www. nepal.com.tr'ye faks, email veya telefon ile bildirimde bulunulması ve ürünün ilgili madde hükümleri çerçevesinde kullanılmamış olması şarttır. Bu hakkın kullanılması halinde, 3. kişiye veya ALICI’ya teslim ilen ürünün www. nepal.com.tr'ye gönderildiğine ilişkin  kargo teslim tutanağı örneği ile fatura aslının iadesi zorunludur. Bu belgelerin ulaşmasını takip eden 7 gün içinde ür bedeli ALICI’ya iade edilir. Fatura aslı gönderilmez ise KDV ve varsa sair yasal yükümlülükler iade edilemez. Cayma hakkı nedeni ile iade edilen ürünün kargo bedeli ALICI tarafından karşılanır. Ödemenin kredi kartı veya benzeri bir ödeme kartı ile yapılması halinde tüketici, kartın kendi rızası dışında ve hukuka aykırı biçimde kullanıldığı gerekçesiyle ödeme işleminin iptal edilmesini talep edebilir. Bu halde, kartı çıkaran kuruluş itirazın kendisine bildirilmesinden itibaren 10 gün içinde ödeme tutarını tüketiciye iade eder. İşbu sözleşmenin uygulanmasında, Sanayi ve Ticaret Bakanlığınca ilan edilen değere kadar Tüketici Hakem Heyetleri ile www. nepal.com.tr sitesinin yerleşim yerindeki Tüketici Mahkemeleri yetkilidir. Siparişin sonuçlanması durumunda ALICI işbu sözleşmenin tüm koşullarını kabul etmiş sayılacaktır.

 

CAYMA VE İADE HAKKI KULLANILAMAYACAK ÜRÜNLER

Niteliği itibariyle iade edilemeyecek ürünler, hızlı bozulan ve son kullanma tarihi geçen ürünler; tek kullanımlık ürünler; kopyalanabilir her türlü yazılım ve programlardır. Ayrıca, her türlü yazılım ve programların, medya ürünlerinin (DVD, DIVX, VCD, CD, MD, BLUE-RAY, vb.), bilgisayar ve sarf malzemelerinin (toner, kartuş , şerit, vb.),Hayvanlar için Taşıma Çantaları, kozmetik ürünlerinin cayma hakkı çerçevesinde iade edilebilmesi için ambalajının hiç açılmamış, bozulmamış ve kullanılmamış olması şarttır.  Ayrıca, tüketicinin özel istek ve talepleri uyarınca üretilen, Yetkili Satıcısından sipariş edilen veya üzerinde değişiklik ya da ilaveler yapılarak kişiye özel hale getirilen mallarda tüketici cayma hakkını kullanamaz.