Menu
Your Cart

Xiaomi Youth Edition Bluetooth Siyah Kulaklık

Xiaomi Youth Edition Bluetooth Siyah Kulaklık
Xiaomi Youth Edition Bluetooth Siyah Kulaklık
Xiaomi Youth Edition Bluetooth Siyah Kulaklık
Xiaomi Youth Edition Bluetooth Siyah Kulaklık
Xiaomi Youth Edition Bluetooth Siyah Kulaklık
  • Stok Kodu: NPL00003254
370,26TL
Vergiler Hariç: 370,26TL
Saat 16:00'ya kadar vereceğiniz tüm siparişler aynı gün kargoda!

TEKLİ KULAKLIKTIR - KUTU İÇERİSİNDEN 1 ADET KULAKLIK ÇIKMAKTADIR

Bluetooth 5.0 desteği.

6.5Gr Hafif tasarım.

Müzik dinleyebilir ve ürün üzerinde bulunan mikrofon ile telefon görüşmesi yapabilirsiniz.

Çok fonksiyonlu çağrı tuşu ile çağrılarınızı kolayca kontrol edebilirsiniz.

Medya kontrol düğmeleri ile ses seviyesini dilediğiniz düzeyde ayarlayabilirsiniz.

50mAh batarya kapasitesi ile 3 saate kadar konuşma süresi.

50mAh batarya kapasitesi ile 70 saate kadar bekleme süresi.

Model: LYEJ07LS

Renk:  Siyah

Ağırlık: 6,5Gr

Ölçüler: 5.7cm x 1.1cm x 2.4cm

Bluetooth Sürümü: V5.0

Kullanım Tipi Kulakiçi
Aktif Gürültü Önleme (ANC) VAR
Bluetooth Versiyon 5.0
Çift Telefon Desteği YOK
Kulaklık Tipi Mono
Müzik Dinleyebilme VAR
Suya & Tere Dayanıklı Hayır

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Sitemizden satın aldığınız tüm ürünleri 15 gün içerisinde iade edebilirsiniz. İade öncesinde aşağıdaki şartların sağlanmış olması zorunludur.


İADE VE CAYMA HAKKI

ALICI, sözleşme konusu ürünün kendisine veya gösterdiği adresteki kişi/kuruluşa tesliminden itibaren yedi (7) gün içinde cayma hakkına sahiptir. Cayma hakkının kullanılması için bu süre içinde www. nepal.com.tr'ye faks, email veya telefon ile bildirimde bulunulması ve ürünün ilgili madde hükümleri çerçevesinde kullanılmamış olması şarttır. Bu hakkın kullanılması halinde, 3. kişiye veya ALICI’ya teslim ilen ürünün www. nepal.com.tr'ye gönderildiğine ilişkin  kargo teslim tutanağı örneği ile fatura aslının iadesi zorunludur. Bu belgelerin ulaşmasını takip eden 7 gün içinde ür bedeli ALICI’ya iade edilir. Fatura aslı gönderilmez ise KDV ve varsa sair yasal yükümlülükler iade edilemez. Cayma hakkı nedeni ile iade edilen ürünün kargo bedeli ALICI tarafından karşılanır. Ödemenin kredi kartı veya benzeri bir ödeme kartı ile yapılması halinde tüketici, kartın kendi rızası dışında ve hukuka aykırı biçimde kullanıldığı gerekçesiyle ödeme işleminin iptal edilmesini talep edebilir. Bu halde, kartı çıkaran kuruluş itirazın kendisine bildirilmesinden itibaren 10 gün içinde ödeme tutarını tüketiciye iade eder. İşbu sözleşmenin uygulanmasında, Sanayi ve Ticaret Bakanlığınca ilan edilen değere kadar Tüketici Hakem Heyetleri ile www. nepal.com.tr sitesinin yerleşim yerindeki Tüketici Mahkemeleri yetkilidir. Siparişin sonuçlanması durumunda ALICI işbu sözleşmenin tüm koşullarını kabul etmiş sayılacaktır.

 

CAYMA VE İADE HAKKI KULLANILAMAYACAK ÜRÜNLER

Niteliği itibariyle iade edilemeyecek ürünler, hızlı bozulan ve son kullanma tarihi geçen ürünler; tek kullanımlık ürünler; kopyalanabilir her türlü yazılım ve programlardır. Ayrıca, her türlü yazılım ve programların, medya ürünlerinin (DVD, DIVX, VCD, CD, MD, BLUE-RAY, vb.), bilgisayar ve sarf malzemelerinin (toner, kartuş , şerit, vb.),Hayvanlar için Taşıma Çantaları, kozmetik ürünlerinin cayma hakkı çerçevesinde iade edilebilmesi için ambalajının hiç açılmamış, bozulmamış ve kullanılmamış olması şarttır.  Ayrıca, tüketicinin özel istek ve talepleri uyarınca üretilen, Yetkili Satıcısından sipariş edilen veya üzerinde değişiklik ya da ilaveler yapılarak kişiye özel hale getirilen mallarda tüketici cayma hakkını kullanamaz.