Menu
Your Cart

Zyxel NBG6615 AC1200 MU-MIMO Dual-Band Kablosuz Gigabit Router

Zyxel NBG6615 AC1200 MU-MIMO Dual-Band Kablosuz Gigabit Router
Zyxel NBG6615 AC1200 MU-MIMO Dual-Band Kablosuz Gigabit Router
Zyxel NBG6615 AC1200 MU-MIMO Dual-Band Kablosuz Gigabit Router
Zyxel NBG6615 AC1200 MU-MIMO Dual-Band Kablosuz Gigabit Router
Ücretsiz
Kargo
Zyxel NBG6615 AC1200 MU-MIMO Dual-Band Kablosuz Gigabit Router
Zyxel NBG6615 AC1200 MU-MIMO Dual-Band Kablosuz Gigabit Router
Zyxel NBG6615 AC1200 MU-MIMO Dual-Band Kablosuz Gigabit Router
Zyxel NBG6615 AC1200 MU-MIMO Dual-Band Kablosuz Gigabit Router
Zyxel NBG6615 AC1200 MU-MIMO Dual-Band Kablosuz Gigabit Router
  • Stok Kodu: NPL00001753
805,95TL
Vergiler Hariç: 805,95TL
Saat 16:00'ya kadar vereceğiniz tüm siparişler aynı gün kargoda!
Kargo Ücretsiz!

Ev ağınızı Zyxel NBG6615 AC1200 MU-MIMO dual-band Kablosuz router ile yükseltin.

Zyxel NBG6615 AC1200 MU-MIMO Dual-Band Kablosuz Router

NBG6615 çok hızlı bir şekilde önyükleme yapar ve daha erken çevrimiçi bağlantıların keyfini çıkarmanızı sağlar. En yeni 802.11ac wave 2 teknolojisi ile NBG6615, geleneksel 11n tekli bant yönlendiricilere göre 4 kat daha hızlı.

Çift Bantlı Kablosuz Ağ Deneyiminin Tadını Çıkarın

NBG6615 çift bantlı kablosuz yönlendirici, 64 cihaza kadar bağlanan iki kablosuz ağ oluşturmanıza olanak tanır: bir 2.4GHz ağ normal web taraması için kullanılabilir, diğeri ise 5 GHz'de video akışı veya çevrimiçi oyun oynamaya izin verir.

MU-MIMO ile geliştirilmiş kablosuz performans

MU-MIMO desteği, NBG6615'e bağlı birden fazla MU-MIMO hazır cihazı olduğunda hızlandırılmış ve eş zamanlı WiFi hızı sağlar.

Veri iletimi hızı için 4 portlu Gigabit Ethernet

NBG6615, tüm kablolu cihazlarınız için üstün Ethernet bağlantı hızı sağlar.

Sabit uzun menzilli bağlantı için yüksek güçlü kablosuz yönlendirici

NBG6615, WiFi radyosu başına iki ayrı anten içeren dört adet yüksek performanslı harici antenle birlikte gelir. Ev ağı genelinde hizmetlerin keyfini çıkarmanız için uzun menzilli bir bağlantı sağlar.

Zyxel Hakkında

İnovasyon ve müşteri merkezli çalışma sistemini benimseyen Zyxel, yaklaşık otuz yıldır insanları ve kurumları internete bağlıyor. Zyxel; ağ teknolojilerindeki deneyimini, telekom şirtketleri, servis sağlayıcılar ile iş ve ev kullanıcılarının hayatlarını kolaylaştırmak için kullanıyor. ZyXel, iş ortakları ile yarının iletişim ağlarını inşa ederken, geleceğin kurumları ve iş profesyonellerine yeni nesil bir dünya yaratmak için potansiyel bir gücün ortaya çıkmasına aracı oluyor.

Zyxel; Ağ dünyasındaki İş Ortağınız.

  • Dünya çapında 1500 iş ortağı
  • Küresel bağlantıda kullanılan 100 milyon cihaz
  • Zyxel çözümleriyle daha akıllı çalışan 700 bin işletme
  • 150 farklı piyasada küresel hizmet
  • Türkiye'de hali hazırda kurumlar ve bireysel nezdinde dört milyonu aşkın ürün kullanımı
  • Türkiye'de 75 kişilik uzman kadro

Zyxel Teknik Destek Kanalları

 
 
Tel: +90 212 314 18 19Faks: +90 212 220 25 26
Çalışma saatleri hafta içi (Pazartesi - Cuma) : 09:00 - 18:00
 
 
Web: www.zyxel.com.treMail: kanaldestek@zyxel.com.tr
  
 


Wireless Özelliği
3G/4G Desteği
Anten Gücü
Anten Sayısı 4
Firewall Özelliği
Kablosuz Bağlantı Hızı 1200 Mbps
Router Özelliği VAR
Türkçe Menü
USB
Access Point Özelliği VAR
Anten Tipi Harici
Ethernet Port Sayısı 4 Port
Frekans 2.4GHz / 5GHz

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Sitemizden satın aldığınız tüm ürünleri 15 gün içerisinde iade edebilirsiniz. İade öncesinde aşağıdaki şartların sağlanmış olması zorunludur.


İADE VE CAYMA HAKKI

ALICI, sözleşme konusu ürünün kendisine veya gösterdiği adresteki kişi/kuruluşa tesliminden itibaren yedi (7) gün içinde cayma hakkına sahiptir. Cayma hakkının kullanılması için bu süre içinde www. nepal.com.tr'ye faks, email veya telefon ile bildirimde bulunulması ve ürünün ilgili madde hükümleri çerçevesinde kullanılmamış olması şarttır. Bu hakkın kullanılması halinde, 3. kişiye veya ALICI’ya teslim ilen ürünün www. nepal.com.tr'ye gönderildiğine ilişkin  kargo teslim tutanağı örneği ile fatura aslının iadesi zorunludur. Bu belgelerin ulaşmasını takip eden 7 gün içinde ür bedeli ALICI’ya iade edilir. Fatura aslı gönderilmez ise KDV ve varsa sair yasal yükümlülükler iade edilemez. Cayma hakkı nedeni ile iade edilen ürünün kargo bedeli ALICI tarafından karşılanır. Ödemenin kredi kartı veya benzeri bir ödeme kartı ile yapılması halinde tüketici, kartın kendi rızası dışında ve hukuka aykırı biçimde kullanıldığı gerekçesiyle ödeme işleminin iptal edilmesini talep edebilir. Bu halde, kartı çıkaran kuruluş itirazın kendisine bildirilmesinden itibaren 10 gün içinde ödeme tutarını tüketiciye iade eder. İşbu sözleşmenin uygulanmasında, Sanayi ve Ticaret Bakanlığınca ilan edilen değere kadar Tüketici Hakem Heyetleri ile www. nepal.com.tr sitesinin yerleşim yerindeki Tüketici Mahkemeleri yetkilidir. Siparişin sonuçlanması durumunda ALICI işbu sözleşmenin tüm koşullarını kabul etmiş sayılacaktır.

 

CAYMA VE İADE HAKKI KULLANILAMAYACAK ÜRÜNLER

Niteliği itibariyle iade edilemeyecek ürünler, hızlı bozulan ve son kullanma tarihi geçen ürünler; tek kullanımlık ürünler; kopyalanabilir her türlü yazılım ve programlardır. Ayrıca, her türlü yazılım ve programların, medya ürünlerinin (DVD, DIVX, VCD, CD, MD, BLUE-RAY, vb.), bilgisayar ve sarf malzemelerinin (toner, kartuş , şerit, vb.),Hayvanlar için Taşıma Çantaları, kozmetik ürünlerinin cayma hakkı çerçevesinde iade edilebilmesi için ambalajının hiç açılmamış, bozulmamış ve kullanılmamış olması şarttır.  Ayrıca, tüketicinin özel istek ve talepleri uyarınca üretilen, Yetkili Satıcısından sipariş edilen veya üzerinde değişiklik ya da ilaveler yapılarak kişiye özel hale getirilen mallarda tüketici cayma hakkını kullanamaz.