Menu
Your Cart

Zyxel P1302-T10D V3 4 Port 300Mbps Kablosuz Modem Router

Zyxel P1302-T10D V3 4 Port 300Mbps Kablosuz Modem Router
Zyxel P1302-T10D V3 4 Port 300Mbps Kablosuz Modem Router
Zyxel P1302-T10D V3 4 Port 300Mbps Kablosuz Modem Router
Zyxel P1302-T10D V3 4 Port 300Mbps Kablosuz Modem Router
Zyxel P1302-T10D V3 4 Port 300Mbps Kablosuz Modem Router
 • Stok Kodu: NPL00001755
289,00TL
Vergiler Hariç: 289,00TL

Kablosuz 4-Port 2x5dBi Antenli WPS ADSL2+ Modem/Router

Zyxel P1302-T10D v3

Temel Özellikler

 • IEEE 802.11N standardı ile 300Mbps’ye varan kablosuz bağlantı hızı
 • 2.4 GHz frekans bandında WEP, WPA/WPA2 veri şifreleme
 • Kolay ve hızlı kablosuz güvenlik yapılandırması için WPS
 • SPI özelliğine sahip ve DoS ataklarını engelleyen gelişmiş Güvenlik Duvarı
 • MAC adres filtreleme desteği
 • TR-069 ile uzaktan kanfigürasyon ve yönetim
 • Kablosuz özelliğini istenildiği zaman devre dışı bırakan WLAN on/of butonu

Geniş kapsama alanı ve yüksek performans için 802.11n teknolojisi

802.11n standardına sahip P-1302-T10D v3 hız ve kapsama alanına ilişkin nihai çözümü sağlar. 300Mbps’yi bulan veri hızı ile P-1302-T10D v3, yüksek hızlı veri ve çoklu ortam sağlaması için stabil ve güvenilir bağlantı sunar. IEEE 802.11b/g Wi-Fi onaylı aygıtına geri uyumluluğu ile ölü bölgeleri elimine eder ve kapsar.

Güçlü koruma duvarı

SPI Koruma Duvarı, ağ katmanında bir paketin üst bilgisi ve alt bilgisini inceleyerek çalışmasını ve aynı zamanda paketin geçerli bir oturuma ait olduğundan emin olur. Durum Paket Denetimi(SPI), Hizmet Reddi(DoS) ve DDoS özelliklerini temel alan P-1302-T10D, bilgisayar korsanları, ağa izinsiz girenler ve diğer zararlı tehditlere karşı ilk savunma hattı sağlar.

Uzaktan Yönetim

TR-069 standart yönetim özellikleriyle, hizmet sağlayıcıları istemci aygıtlarını nihai kullanıcıların manüel müdahalesi olmadan, uzaktan yönetebilmekte ve yapılandırabilmektedir. Bu eşsiz özellik yalnızca kullanıcılara gerçek “ Tak-Çalış” deneyimi yaşatmakla kalmaz aynı zamanda dağıtım komplikelerini de azaltır ve böylece Hizmet sağlayıcıları için işletim ve bakım maliyetlerinden tasarruf sağlar.

Uygulama Senaryosu

Zyxel Hakkında

İnovasyon ve müşteri merkezli çalışma sistemini benimseyen Zyxel, yaklaşık otuz yıldır insanları ve kurumları internete bağlıyor. Zyxel; ağ teknolojilerindeki deneyimini, telekom şirtketleri, servis sağlayıcılar ile iş ve ev kullanıcılarının hayatlarını kolaylaştırmak için kullanıyor. ZyXel, iş ortakları ile yarının iletişim ağlarını inşa ederken, geleceğin kurumları ve iş profesyonellerine yeni nesil bir dünya yaratmak için potansiyel bir gücün ortaya çıkmasına aracı oluyor.

Zyxel; Ağ dünyasındaki İş Ortağınız.

 • Dünya çapında 1500 iş ortağı
 • Küresel bağlantıda kullanılan 100 milyon cihaz
 • Zyxel çözümleriyle daha akıllı çalışan 700 bin işletme
 • 150 farklı piyasada küresel hizmet
 • Türkiye'de hali hazırda kurumlar ve bireysel nezdinde dört milyonu aşkın ürün kullanımı
 • Türkiye'de 75 kişilik uzman kadro

Zyxel Teknik Destek Kanalları

 
 
Tel: +90 212 314 18 19Faks: +90 212 220 25 26
Çalışma saatleri hafta içi (Pazartesi - Cuma) : 09:00 - 18:00
 
 
Web: www.zyxel.com.treMail: kanaldestek@zyxel.com.tr
  
 

 


Renk Beyaz
Wireless Özelliği 802.11 n
3G/4G Desteği YOK
Anten Gücü 2 x 5 dBi
Anten Sayısı Çift Antenli
Değiştirilebilir Anten YOK
Ethernet Çıkışı 4 Port
Fiber Bağlantı YOK
Firewall Özelliği -
Kablosuz Bağlantı Hızı 300 Mbps
Modem Tipi ADSL Modem
Router Özelliği VAR
Splitter YOK
Türkçe Menü -
USB YOK

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Sitemizden satın aldığınız tüm ürünleri 15 gün içerisinde iade edebilirsiniz. İade öncesinde aşağıdaki şartların sağlanmış olması zorunludur.


İADE VE CAYMA HAKKI

ALICI, sözleşme konusu ürünün kendisine veya gösterdiği adresteki kişi/kuruluşa tesliminden itibaren yedi (7) gün içinde cayma hakkına sahiptir. Cayma hakkının kullanılması için bu süre içinde www. nepal.com.tr'ye faks, email veya telefon ile bildirimde bulunulması ve ürünün ilgili madde hükümleri çerçevesinde kullanılmamış olması şarttır. Bu hakkın kullanılması halinde, 3. kişiye veya ALICI’ya teslim ilen ürünün www. nepal.com.tr'ye gönderildiğine ilişkin  kargo teslim tutanağı örneği ile fatura aslının iadesi zorunludur. Bu belgelerin ulaşmasını takip eden 7 gün içinde ür bedeli ALICI’ya iade edilir. Fatura aslı gönderilmez ise KDV ve varsa sair yasal yükümlülükler iade edilemez. Cayma hakkı nedeni ile iade edilen ürünün kargo bedeli ALICI tarafından karşılanır. Ödemenin kredi kartı veya benzeri bir ödeme kartı ile yapılması halinde tüketici, kartın kendi rızası dışında ve hukuka aykırı biçimde kullanıldığı gerekçesiyle ödeme işleminin iptal edilmesini talep edebilir. Bu halde, kartı çıkaran kuruluş itirazın kendisine bildirilmesinden itibaren 10 gün içinde ödeme tutarını tüketiciye iade eder. İşbu sözleşmenin uygulanmasında, Sanayi ve Ticaret Bakanlığınca ilan edilen değere kadar Tüketici Hakem Heyetleri ile www. nepal.com.tr sitesinin yerleşim yerindeki Tüketici Mahkemeleri yetkilidir. Siparişin sonuçlanması durumunda ALICI işbu sözleşmenin tüm koşullarını kabul etmiş sayılacaktır.

 

CAYMA VE İADE HAKKI KULLANILAMAYACAK ÜRÜNLER

Niteliği itibariyle iade edilemeyecek ürünler, hızlı bozulan ve son kullanma tarihi geçen ürünler; tek kullanımlık ürünler; kopyalanabilir her türlü yazılım ve programlardır. Ayrıca, her türlü yazılım ve programların, medya ürünlerinin (DVD, DIVX, VCD, CD, MD, BLUE-RAY, vb.), bilgisayar ve sarf malzemelerinin (toner, kartuş , şerit, vb.),Hayvanlar için Taşıma Çantaları, kozmetik ürünlerinin cayma hakkı çerçevesinde iade edilebilmesi için ambalajının hiç açılmamış, bozulmamış ve kullanılmamış olması şarttır.  Ayrıca, tüketicinin özel istek ve talepleri uyarınca üretilen, Yetkili Satıcısından sipariş edilen veya üzerinde değişiklik ya da ilaveler yapılarak kişiye özel hale getirilen mallarda tüketici cayma hakkını kullanamaz.