Menu
Your Cart

Dahua 21.5" LM22 A200 5ms 75Hz VGA HDMI LED Monitör

Dahua 21.5
Dahua 21.5
Dahua 21.5
Dahua 21.5
Ücretsiz
Kargo
Dahua 21.5
Dahua 21.5
Dahua 21.5
Dahua 21.5
Dahua 21.5" LM22 A200 5ms 75Hz VGA HDMI LED Monitör
  • Stok Kodu: NPL00008847
2.449,00TL
Vergiler Hariç: 2.449,00TL
Saat 16:00'ya kadar vereceğiniz tüm siparişler aynı gün kargoda!
Kargo Ücretsiz!


Dokunmatik Ekran YOK
Kullanım Amacı Ev Ve Ofis
HDMI VAR
USB 3.0 YOK
Boyutlar
Güç Tüketimi
3D Desteği YOK
Ağırlık 2,5 Kg
Bekleme Modu
Çözünürlük (max) 1920 x 1080
Dahili Hoparlör YOK
DisplayPort YOK
D-Sub (VGA) VAR
DVI-D YOK
DVI-I YOK
Ekran Büyüklüğü (İnç)
Görüntü Oranı 16:9 (Geniş Ekran)
Güç Kaynağı
HDCP
HDR
Kamera YOK
Kavisli Yüzey YOK
Kontrast Oranı (mnt) 1000:1
MHL
Mini DisplayPort YOK
Nokta Aralığı
Panel Tipi
Parlaklık (cd/m) 250 cd
Renk Sayısı
Sync Teknolojisi
Tepki Süresi 5 Ms
Usb 2.0 YOK
USB 3.1 YOK
Vesa Uyumluluğu VAR
Yenileme Hızı (Hz) 75 Hz

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Sitemizden satın aldığınız tüm ürünleri 15 gün içerisinde iade edebilirsiniz. İade öncesinde aşağıdaki şartların sağlanmış olması zorunludur.


İADE VE CAYMA HAKKI

ALICI, sözleşme konusu ürünün kendisine veya gösterdiği adresteki kişi/kuruluşa tesliminden itibaren yedi (7) gün içinde cayma hakkına sahiptir. Cayma hakkının kullanılması için bu süre içinde www. nepal.com.tr'ye faks, email veya telefon ile bildirimde bulunulması ve ürünün ilgili madde hükümleri çerçevesinde kullanılmamış olması şarttır. Bu hakkın kullanılması halinde, 3. kişiye veya ALICI’ya teslim ilen ürünün www. nepal.com.tr'ye gönderildiğine ilişkin  kargo teslim tutanağı örneği ile fatura aslının iadesi zorunludur. Bu belgelerin ulaşmasını takip eden 7 gün içinde ür bedeli ALICI’ya iade edilir. Fatura aslı gönderilmez ise KDV ve varsa sair yasal yükümlülükler iade edilemez. Cayma hakkı nedeni ile iade edilen ürünün kargo bedeli ALICI tarafından karşılanır. Ödemenin kredi kartı veya benzeri bir ödeme kartı ile yapılması halinde tüketici, kartın kendi rızası dışında ve hukuka aykırı biçimde kullanıldığı gerekçesiyle ödeme işleminin iptal edilmesini talep edebilir. Bu halde, kartı çıkaran kuruluş itirazın kendisine bildirilmesinden itibaren 10 gün içinde ödeme tutarını tüketiciye iade eder. İşbu sözleşmenin uygulanmasında, Sanayi ve Ticaret Bakanlığınca ilan edilen değere kadar Tüketici Hakem Heyetleri ile www. nepal.com.tr sitesinin yerleşim yerindeki Tüketici Mahkemeleri yetkilidir. Siparişin sonuçlanması durumunda ALICI işbu sözleşmenin tüm koşullarını kabul etmiş sayılacaktır.

 

CAYMA VE İADE HAKKI KULLANILAMAYACAK ÜRÜNLER

Niteliği itibariyle iade edilemeyecek ürünler, hızlı bozulan ve son kullanma tarihi geçen ürünler; tek kullanımlık ürünler; kopyalanabilir her türlü yazılım ve programlardır. Ayrıca, her türlü yazılım ve programların, medya ürünlerinin (DVD, DIVX, VCD, CD, MD, BLUE-RAY, vb.), bilgisayar ve sarf malzemelerinin (toner, kartuş , şerit, vb.),Hayvanlar için Taşıma Çantaları, kozmetik ürünlerinin cayma hakkı çerçevesinde iade edilebilmesi için ambalajının hiç açılmamış, bozulmamış ve kullanılmamış olması şarttır.  Ayrıca, tüketicinin özel istek ve talepleri uyarınca üretilen, Yetkili Satıcısından sipariş edilen veya üzerinde değişiklik ya da ilaveler yapılarak kişiye özel hale getirilen mallarda tüketici cayma hakkını kullanamaz.