Menu
Your Cart

Mercusys MW300RE 300 Mbps Wifi Menzil Genişletici

Mercusys MW300RE 300 Mbps Wifi Menzil Genişletici
Mercusys MW300RE 300 Mbps Wifi Menzil Genişletici
Mercusys MW300RE 300 Mbps Wifi Menzil Genişletici
Mercusys MW300RE 300 Mbps Wifi Menzil Genişletici
Mercusys MW300RE 300 Mbps Wifi Menzil Genişletici
Yeni Ücretsiz
Kargo
Mercusys MW300RE 300 Mbps Wifi Menzil Genişletici
Mercusys MW300RE 300 Mbps Wifi Menzil Genişletici
Mercusys MW300RE 300 Mbps Wifi Menzil Genişletici
Mercusys MW300RE 300 Mbps Wifi Menzil Genişletici
Mercusys MW300RE 300 Mbps Wifi Menzil Genişletici
Mercusys MW300RE 300 Mbps Wifi Menzil Genişletici
 • Stok Kodu: NPL00010495
569,00TL
Vergiler Hariç: 569,00TL
Saat 16:00'ya kadar vereceğiniz tüm siparişler aynı gün kargoda!
Kargo Ücretsiz!
Mercusys MW300RE 300 Mbps Kablosuz Menzil Genişletici
 • Menzil Genişletici modu, kablosuz sinyali daha önce ulaşılamaması veya kablolanması zor alanlara kusursuz bir şekilde artırır
 • MIMO teknolojisine sahip iki harici anten, MW300RE'yi sıradan menzil genişleticilerden ayırmaya yardımcı oluyor
 • Kolayca iki dokunuşlu kurulum veya WPS düğmesine basarak kablosuz kapsama alanını kolayca genişletin
 • Minyatür boyut ve duvara monteli tasarım, esnek bir şekilde dağıtımı ve taşınmasını kolaylaştırır
 • Çok renkli LED, en iyi WiFi uzantısını sunmak için doğru yeri bulmanıza yardımcı olur
 • Mercusys bir TP-Link Markasıdır.


WiFi Ölü Bölgeler Eliminasyonu için Çözüm Sağlayın
WiFi ölü bölgelerden bıktınız mı? MW300R, yönlendiricinize kablosuz olarak bağlanarak, sinyalini kendi başına yapamayacağı alanlara güçlendirerek ve genişleterek onları ortadan kaldırır. Ayrıca, eviniz veya ofisiniz boyunca güvenilir WiFi kapsama alanı sağlamak için sinyal parazitini azaltır.
Hayal Gücünün Ötesinde Kolay Kullanım
Yönlendiricinizdeki ve MW300RE üzerindeki WPS düğmesine basın, saniyeler içinde ağa bağlanabilirsiniz.Bağlandıktan sonra genişletme ünitesini tekrar yapılandırmaya gerek kalmadan, menzil genişleticiyi bir yerden çıkartabilirsiniz ve evinizdeki en iyi sinyal kalitesi ve kapsama alanı için bir diğerine geri takabilirsiniz.
MIMO Teknolojisi Güç WiFi Kalitesi
MW300re sıradan Menzil genişleticiler ile farklıdır. MIMO teknolojisi ile mw300re, kablosuz hızları önemli ölçüde artırarak ağınızı geliştirmeye yardımcı olur. Dahası, üç harici anteni, istikrarlı bir kablosuz sinyalin size en çok ihtiyaç duyduğunuz yere ulaşmasını sağlar.

Ev ve iş yerlerinde zaman zaman internet kesintileri yaşanabilir. WİFİ bağlantısının ve sinyallerin erişemediği ya da kablolu internetin mümkün olmadığı durumlarda, sinyal güçlendiriciye ihtiyaç duyulabilir. Mercusys sinyal güçlendirici modern tasarımı ve teknolojiyi güncel bir şekilde yakalamış olmasıyla büyük kolaylık sağlar. Mercusys WİFİ Pro sinyal güçlendirici 300 Mbps özelliği sayesinde, çok geniş alanlarda etkili olur. Kesintisiz bir internete sahip olmak istediğiniz anlarda Mercusys Wifi Pro sinyal güçlendirici 300 Mbps -sinyal Yakınlaştırıcı-Wifi 3 antenli signal menzil genişletici-MW300RE-Türkçe versiyon modeli yüksek performans gösterir.

Mercusys Wifi Pro Sinyal Güçlendirici Özellikleri

Hızla ve ulaşılabilir bir internete sahip olmak için birçok yol deneyebilirsiniz. Bu yollardan biri de tıpkı modem mantığında çalışan bir WİFİ sinyal güçlendirici kullanmak olur. Bu ürün kablosuz çalışır ve duvara monte edilip prize takıldıktan sonra sadece düğmesine basmanız yeterli olur. 3 harici anteni bulunan bu ürünü, istediğiniz noktaya yerleştirerek kullanmaya başlayabilirsiniz. Mercusys 300 Mbps yaklaşık bir kilometrelik alanı kapsar. Mercusys Wifi Pro sinyal güçlendirici 300 Mbps -sinyal yakınlaştırıcı-Wifi 3 antenli signal menzil genişletici-MW300RE-Türkçe versiyon yorumları ürün hakkında ayrıntılı bilgi sahibi olmanızı sağlayabilir.

Mercusys Wifi Pro Sinyal Güçlendirici Kullanmanın Avantajları

Bir ürünü alırken birçok hizmet ve özelliğin bir arada olmasına özen gösterilir. Mercusys Wifi Pro sinyal güçlendirici 300 Mbps -sinyal yakınlaştırıcı-Wifi 3 antenli signal menzil genişletici-MW300RE-Türkçe versiyon en ucuz fiyat seçenekleri ile avantaj sağlar. Cihazın diğer avantajları şu şekilde sıralanabilir:

 • Cihazın sinyalleri çok geniş bir alana yayması özelliği sayesinde, kablo uzatmanıza gerek kalmaz.
 • Mercusys 300Mbps fiyat performans bakımından kullanıcıları oldukça memnun eder. Ürün uzun yıllar kullanıma uygun olarak tasarlanır.
 • Cihazın taşınabilir ve hafif olmasıyla, istediğiniz alana kurulum yapabilirsiniz.
 • Model oldukça modern ve şık bir tasarıma sahiptir. Bu özelliği sayesinde her dekorasyona uyum sağlar.
 • Cihazın kullanımı oldukça pratiktir. Cihazın kablosunu prize takıp tek bir düğmeye basarak hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.
 • Ürün elektriğe bağlı olmasına rağmen fazla enerji tüketimi yapmaz, tasarruflu ve bütçe dostu özellikleri bulunur.
Bütçe Dostu Mercusys Wifi Pro Sinyal Güçlendirici Fiyatı

Mercusys Wifi Pro sinyal güçlendirici 300 Mbps -sinyal yakınlaştırıcı-Wifi 3 antenli signal menzil genişletici-MW300RE-Türkçe versiyon ne kadar sorusuna bütçe dostu olduğu cevabı verilebilir. Teknolojik özellikleri, tasarımı ve performansı ile memnuniyet yaratan cihaz, uygun fiyat aralığıyla da yoğun talep görür. Mercusys Wifi Pro sinyal güçlendirici 300 Mbps -sinyal yakınlaştırıcı-Wifi 3 antenli signal menzil genişletici-MW300RE-Türkçe versiyon fiyatları kampanya dönemlerinde çok daha cazip olabilir. İndirimleri takip ederek bu fiyatlardan yararlanabilirsiniz. Mercusys Wifi Pro sinyal güçlendirici 300 Mbps -sinyal yakınlaştırıcı-Wifi 3 antenli signal menzil genişletici-MW300RE-Türkçe versiyon satın almaya karar verdiğinizde tavsiyeleri de dikkate alabilirsiniz. Kaliteli cihazı Hepsiburada üzerinden satın alabilirsiniz.

MW300RE Model Sinyal Güçlendiricinin Menzili Ne Kadardır?

Mercusys 300 Mbps yaklaşık 1 kilometreye denk gelir. Bu da çok kuvvetli bir menzil anlamına gelir. Ofis ortamında bir kat için kullanabilirken, evinizde tüm odalar için tercih edebilirsiniz.

Sinyal Güçlendirici Nasıl Kullanılır?

Mercusys WİFİ Pro sinyal güçlendirici oldukça pratik ve hızlı bir kullanım özelliğine sahiptir. Tek bir tuşa basarak internet ağına bağlanır ve uzağında bulunan tüm cihazlara iletilmesini sağlar. Üç harici anteni sayesinde etkili olduğu menzil genişler.

Mercusys Wifi Pro Sinyal Güçlendirici Nereye Yerleştirilir?

Wifi sinyal güçlendirici Mercusys yerleştirme bakımından özgürlük tanır. Uygun gördüğünüz bir duvara monte edebilir ya da düz bir zemine yerleştirebilirsiniz. İstediğiniz zaman cihazın yerini değiştirebilirsiniz.

ÖZELLİKLER
Boyutlar101 x 75 x 39 mm
ButtonReset/WPS Button
Harici Güç KaynağıAbout 4.3W
Anten Tipi3 Harici Anten
Wireless StandardsIEEE 802.11n/g/b
Frekans2.4GHz
Sinyal HızıUp to 300Mbps
Reception Sensitivity11g 54M: -75dBm
11n HT20 MCS7: -73dBm
11n HT40 MCS7: -70dBm
SertifikaCE, ROHS
Paket İçeriği300Mbps WiFi Range Extender MW300RE
Quick Installation Guide
ÇevreOperating Temperature: 0℃~40 ℃ (32 ℉~104℉)
Storage Temperature: -40℃~70 ℃ (-40 ℉~158℉)
Operating Humidity: 10%~90% non-condensing
Storage Humidity: 5%~90% non-condensing
iletim gücü<20dBm
Kablosuz GüvenlikWPA/WPA2, WPA-PSK/WPA2-PSK encryption
Kablosuz FonksiyonlarWireless MAC Address Filtering
Domain Login Function
Transmit Power Control

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Sitemizden satın aldığınız tüm ürünleri 15 gün içerisinde iade edebilirsiniz. İade öncesinde aşağıdaki şartların sağlanmış olması zorunludur.


İADE VE CAYMA HAKKI

ALICI, sözleşme konusu ürünün kendisine veya gösterdiği adresteki kişi/kuruluşa tesliminden itibaren yedi (7) gün içinde cayma hakkına sahiptir. Cayma hakkının kullanılması için bu süre içinde www. nepal.com.tr'ye faks, email veya telefon ile bildirimde bulunulması ve ürünün ilgili madde hükümleri çerçevesinde kullanılmamış olması şarttır. Bu hakkın kullanılması halinde, 3. kişiye veya ALICI’ya teslim ilen ürünün www. nepal.com.tr'ye gönderildiğine ilişkin  kargo teslim tutanağı örneği ile fatura aslının iadesi zorunludur. Bu belgelerin ulaşmasını takip eden 7 gün içinde ür bedeli ALICI’ya iade edilir. Fatura aslı gönderilmez ise KDV ve varsa sair yasal yükümlülükler iade edilemez. Cayma hakkı nedeni ile iade edilen ürünün kargo bedeli ALICI tarafından karşılanır. Ödemenin kredi kartı veya benzeri bir ödeme kartı ile yapılması halinde tüketici, kartın kendi rızası dışında ve hukuka aykırı biçimde kullanıldığı gerekçesiyle ödeme işleminin iptal edilmesini talep edebilir. Bu halde, kartı çıkaran kuruluş itirazın kendisine bildirilmesinden itibaren 10 gün içinde ödeme tutarını tüketiciye iade eder. İşbu sözleşmenin uygulanmasında, Sanayi ve Ticaret Bakanlığınca ilan edilen değere kadar Tüketici Hakem Heyetleri ile www. nepal.com.tr sitesinin yerleşim yerindeki Tüketici Mahkemeleri yetkilidir. Siparişin sonuçlanması durumunda ALICI işbu sözleşmenin tüm koşullarını kabul etmiş sayılacaktır.

 

CAYMA VE İADE HAKKI KULLANILAMAYACAK ÜRÜNLER

Niteliği itibariyle iade edilemeyecek ürünler, hızlı bozulan ve son kullanma tarihi geçen ürünler; tek kullanımlık ürünler; kopyalanabilir her türlü yazılım ve programlardır. Ayrıca, her türlü yazılım ve programların, medya ürünlerinin (DVD, DIVX, VCD, CD, MD, BLUE-RAY, vb.), bilgisayar ve sarf malzemelerinin (toner, kartuş , şerit, vb.),Hayvanlar için Taşıma Çantaları, kozmetik ürünlerinin cayma hakkı çerçevesinde iade edilebilmesi için ambalajının hiç açılmamış, bozulmamış ve kullanılmamış olması şarttır.  Ayrıca, tüketicinin özel istek ve talepleri uyarınca üretilen, Yetkili Satıcısından sipariş edilen veya üzerinde değişiklik ya da ilaveler yapılarak kişiye özel hale getirilen mallarda tüketici cayma hakkını kullanamaz.