Menu
Your Cart

Xiaomi Redmi Pad Se 8/256 GB Tablet (Xiaomi Türkiye Garantili)

Xiaomi Redmi Pad Se 8/256 GB Tablet (Xiaomi Türkiye Garantili)
Xiaomi Redmi Pad Se 8/256 GB Tablet (Xiaomi Türkiye Garantili)
Yeni Ücretsiz
Kargo
Xiaomi Redmi Pad Se 8/256 GB Tablet (Xiaomi Türkiye Garantili)
Xiaomi Redmi Pad Se 8/256 GB Tablet (Xiaomi Türkiye Garantili)
Xiaomi Redmi Pad Se 8/256 GB Tablet (Xiaomi Türkiye Garantili)
  • Stok Kodu: NPL00010037
8.399,00TL
Vergiler Hariç: 8.399,00TL
Saat 16:00'ya kadar vereceğiniz tüm siparişler aynı gün kargoda!
Kargo Ücretsiz!

Redmi Pad SE Tablet Özellikleri

Xiaomi Redmi Pad SE 2.4Ghz 8Gb 256Gb 11inch -Android Tablet

XIAOMI REDMİ PAD SE

Eğlenceyi katla

 

Sürükleyici 11 inç FHD+ ekran*

Akıcı 90 Hz AdaptiveSync yenileme hızı*
 
16,7 milyon renge ve 90 Hz AdaptiveSync yenileme hızına sahip 11 inç büyük FHD+ ekran, günlük eğlence için canlı ve akıcı bir görsel deneyim sunar.
 

Göz koruması için profesyonel düşük mavi ışık sertifikası

DC karartma özellikli LCD ekran
 
TÜV Rheinland Düşük Mavi Işık Sertifikası ve TÜV Rheinland Titreşimsiz Sertifikası ile sizin veya çocuklarınızın gözleri için zararlı olan uzun süreli kullanım konusunda endişelenmenize gerek kalmaz.

 

Dolby Atmos® destekli dört stereo hoparlör

Dört hoparlör, ev sineması benzeri sürükleyici bir deneyim için olağanüstü surround ses sunar.
 

Üç renk seçeneğine sahip metal tek parça tasarım

Üç şık renk arasından seçim yapın: Grafit Grisi, Nane Yeşili ve Lavanta Moru.

Taşınabilir ince ve hafif tasarım

Redmi Pad SE'nizi istediğiniz yere götürün.

Net 8 MP ana kamera

5 MP ortalanmış ön kamerayla görüntülü arama deneyiminizi iyileştirin. Net 8 MP ana kamerayla yüksek çözünürlüklü fotoğraflar çekin.

Olağanüstü 8000 mAh (tipik) güç kapasitesi*

Uzun ömürlü pil; seyahat ederken, video izlerken veya çevrimiçi toplantılara katılırken şarj ile ilgili endişeleri ortadan kaldırır.

Güçlü Snapdragon® 680

Gelişmiş 6 nm işleme teknolojisi, performansı büyük ölçüde artırır ve sorunsuz, hızlı bir deneyim için yüksek ekran yenileme hızı sağlar.

 

1 TB'ye kadar genişletilebilir depolama alanı

4 GB RAM + 128 GB ROM'dan başlayan seçeneklerle Redmi Pad SE'nin hızı tüm günlük ihtiyaçlarınızı karşılayabilir. 1 TB'ye kadar genişletilebilir depolama alanı sayesinde tüm indirme işlemleriniz için yeterli alana sahip olursunuz.
 

MIUI Pad 14 ile deneyiminizi geliştirin

MIUI Pad 14, geliştirilmiş hareketler ve uygulama uyarlaması ile rahat ve verimli bir deneyim sunar.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Sitemizden satın aldığınız tüm ürünleri 15 gün içerisinde iade edebilirsiniz. İade öncesinde aşağıdaki şartların sağlanmış olması zorunludur.


İADE VE CAYMA HAKKI

ALICI, sözleşme konusu ürünün kendisine veya gösterdiği adresteki kişi/kuruluşa tesliminden itibaren yedi (7) gün içinde cayma hakkına sahiptir. Cayma hakkının kullanılması için bu süre içinde www. nepal.com.tr'ye faks, email veya telefon ile bildirimde bulunulması ve ürünün ilgili madde hükümleri çerçevesinde kullanılmamış olması şarttır. Bu hakkın kullanılması halinde, 3. kişiye veya ALICI’ya teslim ilen ürünün www. nepal.com.tr'ye gönderildiğine ilişkin  kargo teslim tutanağı örneği ile fatura aslının iadesi zorunludur. Bu belgelerin ulaşmasını takip eden 7 gün içinde ür bedeli ALICI’ya iade edilir. Fatura aslı gönderilmez ise KDV ve varsa sair yasal yükümlülükler iade edilemez. Cayma hakkı nedeni ile iade edilen ürünün kargo bedeli ALICI tarafından karşılanır. Ödemenin kredi kartı veya benzeri bir ödeme kartı ile yapılması halinde tüketici, kartın kendi rızası dışında ve hukuka aykırı biçimde kullanıldığı gerekçesiyle ödeme işleminin iptal edilmesini talep edebilir. Bu halde, kartı çıkaran kuruluş itirazın kendisine bildirilmesinden itibaren 10 gün içinde ödeme tutarını tüketiciye iade eder. İşbu sözleşmenin uygulanmasında, Sanayi ve Ticaret Bakanlığınca ilan edilen değere kadar Tüketici Hakem Heyetleri ile www. nepal.com.tr sitesinin yerleşim yerindeki Tüketici Mahkemeleri yetkilidir. Siparişin sonuçlanması durumunda ALICI işbu sözleşmenin tüm koşullarını kabul etmiş sayılacaktır.

 

CAYMA VE İADE HAKKI KULLANILAMAYACAK ÜRÜNLER

Niteliği itibariyle iade edilemeyecek ürünler, hızlı bozulan ve son kullanma tarihi geçen ürünler; tek kullanımlık ürünler; kopyalanabilir her türlü yazılım ve programlardır. Ayrıca, her türlü yazılım ve programların, medya ürünlerinin (DVD, DIVX, VCD, CD, MD, BLUE-RAY, vb.), bilgisayar ve sarf malzemelerinin (toner, kartuş , şerit, vb.),Hayvanlar için Taşıma Çantaları, kozmetik ürünlerinin cayma hakkı çerçevesinde iade edilebilmesi için ambalajının hiç açılmamış, bozulmamış ve kullanılmamış olması şarttır.  Ayrıca, tüketicinin özel istek ve talepleri uyarınca üretilen, Yetkili Satıcısından sipariş edilen veya üzerinde değişiklik ya da ilaveler yapılarak kişiye özel hale getirilen mallarda tüketici cayma hakkını kullanamaz.