Menu
Your Cart

Frisby 2.5" FHC-2540B Sata Usb3.0 Disk Kutusu

Frisby 2.5
Frisby 2.5
Frisby 2.5
Frisby 2.5
Frisby 2.5" FHC-2540B Sata Usb3.0 Disk Kutusu
  • Stok Kodu: NPL00003971
413,82TL
Vergiler Hariç: 413,82TL
Saat 16:00'ya kadar vereceğiniz tüm siparişler aynı gün kargoda!

Frisby 2.5"  FHC-2540B Sata Usb3.0 Disk Kutusu

2,5" SATA HDD Kutusu• Vidasız kolay kurulum imkanı
• Şık ve ince yapısı sayesinde her yere taşınabilir
• USB 3.0, USB 2.0 ile %100 uyumludur
• Maksimum USB veri transfer hızı 4800Mbps (Super Speed)
• 2.5” SATA, SATA II HDD ve SSD diskleri destekler
• 2 TB 'a kadar Hard Disk kapasitesi destekler
• Güç, okuma/yazma erişim durum led'i vardır
• Tak & Çalıştır özelliğine sahiptir
• Harici power adaptör gerektirmez

Frisby FHC2540B Özellikleri
MarkaFrisby
RenkSiyah
Disk Boyutu2.5”
Disk ArabirimSATA
Bağlantı ArabirimiUSB 3.0
Transfer HızıUSB 3.0 (4800Mbps)
MateryalAlüminyum
Diğer Özellikler2 TB 'a kadar Hard Disk kapasitesi destekler
Sistem UyumuWindows® XP, Windows Vista™, Windows® 7, Windows® 8, Windows® 8.1, Windows® 10, Mac OS® X 10.4 veya üstü
Boyutlar88 x 132 mm
Garanti Süresi24 Ay
Renk Siyah
Arabirim Usb 3.0
Bağlantı Tipi SATA
Desteklenen maks. kapasite 2 TB 'a kadar

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Sitemizden satın aldığınız tüm ürünleri 15 gün içerisinde iade edebilirsiniz. İade öncesinde aşağıdaki şartların sağlanmış olması zorunludur.


İADE VE CAYMA HAKKI

ALICI, sözleşme konusu ürünün kendisine veya gösterdiği adresteki kişi/kuruluşa tesliminden itibaren yedi (7) gün içinde cayma hakkına sahiptir. Cayma hakkının kullanılması için bu süre içinde www. nepal.com.tr'ye faks, email veya telefon ile bildirimde bulunulması ve ürünün ilgili madde hükümleri çerçevesinde kullanılmamış olması şarttır. Bu hakkın kullanılması halinde, 3. kişiye veya ALICI’ya teslim ilen ürünün www. nepal.com.tr'ye gönderildiğine ilişkin  kargo teslim tutanağı örneği ile fatura aslının iadesi zorunludur. Bu belgelerin ulaşmasını takip eden 7 gün içinde ür bedeli ALICI’ya iade edilir. Fatura aslı gönderilmez ise KDV ve varsa sair yasal yükümlülükler iade edilemez. Cayma hakkı nedeni ile iade edilen ürünün kargo bedeli ALICI tarafından karşılanır. Ödemenin kredi kartı veya benzeri bir ödeme kartı ile yapılması halinde tüketici, kartın kendi rızası dışında ve hukuka aykırı biçimde kullanıldığı gerekçesiyle ödeme işleminin iptal edilmesini talep edebilir. Bu halde, kartı çıkaran kuruluş itirazın kendisine bildirilmesinden itibaren 10 gün içinde ödeme tutarını tüketiciye iade eder. İşbu sözleşmenin uygulanmasında, Sanayi ve Ticaret Bakanlığınca ilan edilen değere kadar Tüketici Hakem Heyetleri ile www. nepal.com.tr sitesinin yerleşim yerindeki Tüketici Mahkemeleri yetkilidir. Siparişin sonuçlanması durumunda ALICI işbu sözleşmenin tüm koşullarını kabul etmiş sayılacaktır.

 

CAYMA VE İADE HAKKI KULLANILAMAYACAK ÜRÜNLER

Niteliği itibariyle iade edilemeyecek ürünler, hızlı bozulan ve son kullanma tarihi geçen ürünler; tek kullanımlık ürünler; kopyalanabilir her türlü yazılım ve programlardır. Ayrıca, her türlü yazılım ve programların, medya ürünlerinin (DVD, DIVX, VCD, CD, MD, BLUE-RAY, vb.), bilgisayar ve sarf malzemelerinin (toner, kartuş , şerit, vb.),Hayvanlar için Taşıma Çantaları, kozmetik ürünlerinin cayma hakkı çerçevesinde iade edilebilmesi için ambalajının hiç açılmamış, bozulmamış ve kullanılmamış olması şarttır.  Ayrıca, tüketicinin özel istek ve talepleri uyarınca üretilen, Yetkili Satıcısından sipariş edilen veya üzerinde değişiklik ya da ilaveler yapılarak kişiye özel hale getirilen mallarda tüketici cayma hakkını kullanamaz.