Menu
Your Cart

Lenovo 23.8" 66B0KAC1TK 4Ms 75Hz Freesync FullHd Vga Monitör

Lenovo 23.8
Lenovo 23.8
Lenovo 23.8
Ücretsiz
Kargo
Lenovo 23.8
Lenovo 23.8
Lenovo 23.8
Lenovo 23.8" 66B0KAC1TK 4Ms 75Hz Freesync FullHd Vga Monitör
  • Stok Kodu: NPL00006188
4.329,00TL
Vergiler Hariç: 4.329,00TL
Saat 16:00'ya kadar vereceğiniz tüm siparişler aynı gün kargoda!
Kargo Ücretsiz!

66B0KAC1TK

 


Lenovo 66B0KAC1TK 23.8" 6ms 75Hz FreeSync Monitör

 


66B0KAC1TK

 

3 tarafı kenarsız tasarıma sahip 23,8 inçlik C24-25 VA paneli kaliteli görsellerin yanı sıra modern bir görünüm sunar. Bu ürüne uygulanan AMD FreeSync  görüntüdeki yırtılmaları ortadan kaldırır. 

 

66B0KAC1TK

 


HDMI veya VGA bağlantı noktaları aracılığıyla cihazlarınıza evrensel bağlantı ve stand aracılığıyla tümleşik kablo yönetimi ile C24-25, her alanı birbirine bağlı ve dağınıklıktan arındırır.

 

66B0KAC1TK

 

En İyi Özellikler


3 kenarlı yakın kenarsız tasarıma sahip VA paneli

Sorunsuz görüntüleme için AMD FreeSync

Düşük mavi ışık teknolojisi göz sağlığı için bakım

 


66B0KAC1TK

 


66B0KAC1TK

 

Kullanım Amacı Oyun
USB 3.0
HDR YOK
Kamera YOK
Kavisli Yüzey YOK
Kontrast Oranı (mnt) 1000:1
MHL
Mini DisplayPort
Nokta Aralığı
Panel Tipi
Parlaklık (cd/m) 250 cd
Renk Sayısı 16,7 Milyon
Sync Teknolojisi Freesync
Tepki Süresi 5 Ms
Usb 2.0
USB 3.1
Vesa Uyumluluğu VAR
Yenileme Hızı (Hz) 75 Hz

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Sitemizden satın aldığınız tüm ürünleri 15 gün içerisinde iade edebilirsiniz. İade öncesinde aşağıdaki şartların sağlanmış olması zorunludur.


İADE VE CAYMA HAKKI

ALICI, sözleşme konusu ürünün kendisine veya gösterdiği adresteki kişi/kuruluşa tesliminden itibaren yedi (7) gün içinde cayma hakkına sahiptir. Cayma hakkının kullanılması için bu süre içinde www. nepal.com.tr'ye faks, email veya telefon ile bildirimde bulunulması ve ürünün ilgili madde hükümleri çerçevesinde kullanılmamış olması şarttır. Bu hakkın kullanılması halinde, 3. kişiye veya ALICI’ya teslim ilen ürünün www. nepal.com.tr'ye gönderildiğine ilişkin  kargo teslim tutanağı örneği ile fatura aslının iadesi zorunludur. Bu belgelerin ulaşmasını takip eden 7 gün içinde ür bedeli ALICI’ya iade edilir. Fatura aslı gönderilmez ise KDV ve varsa sair yasal yükümlülükler iade edilemez. Cayma hakkı nedeni ile iade edilen ürünün kargo bedeli ALICI tarafından karşılanır. Ödemenin kredi kartı veya benzeri bir ödeme kartı ile yapılması halinde tüketici, kartın kendi rızası dışında ve hukuka aykırı biçimde kullanıldığı gerekçesiyle ödeme işleminin iptal edilmesini talep edebilir. Bu halde, kartı çıkaran kuruluş itirazın kendisine bildirilmesinden itibaren 10 gün içinde ödeme tutarını tüketiciye iade eder. İşbu sözleşmenin uygulanmasında, Sanayi ve Ticaret Bakanlığınca ilan edilen değere kadar Tüketici Hakem Heyetleri ile www. nepal.com.tr sitesinin yerleşim yerindeki Tüketici Mahkemeleri yetkilidir. Siparişin sonuçlanması durumunda ALICI işbu sözleşmenin tüm koşullarını kabul etmiş sayılacaktır.

 

CAYMA VE İADE HAKKI KULLANILAMAYACAK ÜRÜNLER

Niteliği itibariyle iade edilemeyecek ürünler, hızlı bozulan ve son kullanma tarihi geçen ürünler; tek kullanımlık ürünler; kopyalanabilir her türlü yazılım ve programlardır. Ayrıca, her türlü yazılım ve programların, medya ürünlerinin (DVD, DIVX, VCD, CD, MD, BLUE-RAY, vb.), bilgisayar ve sarf malzemelerinin (toner, kartuş , şerit, vb.),Hayvanlar için Taşıma Çantaları, kozmetik ürünlerinin cayma hakkı çerçevesinde iade edilebilmesi için ambalajının hiç açılmamış, bozulmamış ve kullanılmamış olması şarttır.  Ayrıca, tüketicinin özel istek ve talepleri uyarınca üretilen, Yetkili Satıcısından sipariş edilen veya üzerinde değişiklik ya da ilaveler yapılarak kişiye özel hale getirilen mallarda tüketici cayma hakkını kullanamaz.