Menu
Your Cart

NeoForza 8GB DDR4 2666MHz CL19 NMSO480E82-2666EA10 Notebook Ram

NeoForza 8GB DDR4 2666MHz CL19 NMSO480E82-2666EA10 Notebook Ram
Ücretsiz
Kargo
NeoForza 8GB DDR4 2666MHz CL19 NMSO480E82-2666EA10 Notebook Ram
  • Stok Kodu: NPL00001007
1.275,32TL
Vergiler Hariç: 1.275,32TL
Saat 16:00'ya kadar vereceğiniz tüm siparişler aynı gün kargoda!
Kargo Ücretsiz!

NeoForza 8GB DDR4 2666MHz CL19 NMSO480E82-2666EA10 Notebook Ram 


Hızlı Veri Aktarımı

En üst hızda ve veri aktarımlarının yapılmasına yardımcı olur. Aynı zamanda gelişmiş güç verimliliğinin arttırılmasını da sağlar. Bu sayede işlemleriniz sorunsuz bir şekilde gerçekleşir.


Yüksek Performans Gücü

Yüksek performansı sayesinde hem güç tasarrufunun yapılmasına olanak sağlanır hem de transfer bant genişliğinin de arttırılmasına yardımcı olur. Az enerji ile yüksek performans ve hızıyla işlerinizi halledebilirsiniz.


Zamanınızı Yönetin

Çevre dostu bir üründür. Fazladan enerji ve zaman harcanmasının önüne geçer. Bu sayede kısa sürede ve yüksek performansta sisteminin en iyi şekilde çalışmasına yardımcı olur. Bütün masaüstü bilgisayarlar ile uyumlu bir şekilde çalışır.Uyumlu Yapı

JJEDEC ve RoHS ile sorunsuz ve uyumlu bir şekilde çalışır. Sisteminizin hızını ve performansını arttırarak işlerinizin en iyi şekilde tamamlanmasına olanak sağlar.


Geniş Bellek

8 GB’lık geniş bellek kapasitesine sahip olmasından dolayı kesintisiz bir şekilde veri ve dosya aktarımlarının yapılmasına imkan sağlar. Bu sayede alan sorunu yaşamadan uzun seneler boyunca verilerinizi saklama şansına sahip olursunuz.


Çözüm Odaklı

266 Mhz hızı ile çalıştığı için bütün işlerinizi sorunsuz bir şekilde halleder. Aynı zamanda bütün işletim sistemleri ile de uyumlu bir şekilde çalışır. Zamandan ve enerjiden tasarruf sağlayarak veri ve dosya aktarımlarının yapılmasını sağlayabilirsiniz. Sağlam ve dayanıklı bir yapısı vardır.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Sitemizden satın aldığınız tüm ürünleri 15 gün içerisinde iade edebilirsiniz. İade öncesinde aşağıdaki şartların sağlanmış olması zorunludur.


İADE VE CAYMA HAKKI

ALICI, sözleşme konusu ürünün kendisine veya gösterdiği adresteki kişi/kuruluşa tesliminden itibaren yedi (7) gün içinde cayma hakkına sahiptir. Cayma hakkının kullanılması için bu süre içinde www. nepal.com.tr'ye faks, email veya telefon ile bildirimde bulunulması ve ürünün ilgili madde hükümleri çerçevesinde kullanılmamış olması şarttır. Bu hakkın kullanılması halinde, 3. kişiye veya ALICI’ya teslim ilen ürünün www. nepal.com.tr'ye gönderildiğine ilişkin  kargo teslim tutanağı örneği ile fatura aslının iadesi zorunludur. Bu belgelerin ulaşmasını takip eden 7 gün içinde ür bedeli ALICI’ya iade edilir. Fatura aslı gönderilmez ise KDV ve varsa sair yasal yükümlülükler iade edilemez. Cayma hakkı nedeni ile iade edilen ürünün kargo bedeli ALICI tarafından karşılanır. Ödemenin kredi kartı veya benzeri bir ödeme kartı ile yapılması halinde tüketici, kartın kendi rızası dışında ve hukuka aykırı biçimde kullanıldığı gerekçesiyle ödeme işleminin iptal edilmesini talep edebilir. Bu halde, kartı çıkaran kuruluş itirazın kendisine bildirilmesinden itibaren 10 gün içinde ödeme tutarını tüketiciye iade eder. İşbu sözleşmenin uygulanmasında, Sanayi ve Ticaret Bakanlığınca ilan edilen değere kadar Tüketici Hakem Heyetleri ile www. nepal.com.tr sitesinin yerleşim yerindeki Tüketici Mahkemeleri yetkilidir. Siparişin sonuçlanması durumunda ALICI işbu sözleşmenin tüm koşullarını kabul etmiş sayılacaktır.

 

CAYMA VE İADE HAKKI KULLANILAMAYACAK ÜRÜNLER

Niteliği itibariyle iade edilemeyecek ürünler, hızlı bozulan ve son kullanma tarihi geçen ürünler; tek kullanımlık ürünler; kopyalanabilir her türlü yazılım ve programlardır. Ayrıca, her türlü yazılım ve programların, medya ürünlerinin (DVD, DIVX, VCD, CD, MD, BLUE-RAY, vb.), bilgisayar ve sarf malzemelerinin (toner, kartuş , şerit, vb.),Hayvanlar için Taşıma Çantaları, kozmetik ürünlerinin cayma hakkı çerçevesinde iade edilebilmesi için ambalajının hiç açılmamış, bozulmamış ve kullanılmamış olması şarttır.  Ayrıca, tüketicinin özel istek ve talepleri uyarınca üretilen, Yetkili Satıcısından sipariş edilen veya üzerinde değişiklik ya da ilaveler yapılarak kişiye özel hale getirilen mallarda tüketici cayma hakkını kullanamaz.