Menu
Your Cart

Xiaomi MIIIW Siyah Kablosuz Mouse

Xiaomi MIIIW Siyah Kablosuz Mouse
Xiaomi MIIIW Siyah Kablosuz Mouse
Xiaomi MIIIW Siyah Kablosuz Mouse
Xiaomi MIIIW Siyah Kablosuz Mouse
Xiaomi MIIIW Siyah Kablosuz Mouse
Xiaomi MIIIW Siyah Kablosuz Mouse
Xiaomi MIIIW Siyah Kablosuz Mouse
  • Stok Kodu: NPL00003264
257,03TL
Vergiler Hariç: 257,03TL
Saat 16:00'ya kadar vereceğiniz tüm siparişler aynı gün kargoda!

Xiaomi Miiiw MWWM01 Kablosuz Mouse
• Model: MWWM01

• Çözünürlük: 1000dpi

• Giriş: 3V-10mA

• Çalışma sıcaklığı: 0-40 derece Santigrat

• Çalışma mesafesi: 8m

• Desteklenen sistemler: Windows 7 veya macOS 10.10 veya üstü

• Yönetici standart: Q.3JMWK0012-2018Kablosuz fare MIIIW MWWM01'in avantajları

Ofis aksesuarları üretiminde oldukça ünlü MIIIW markasının bir aksesuarıdır. Kablosuz fare MIIIW MWWM01 , benzersizliği, her yönüyle istikrarlı çalışma verimliliği ile her ayrıntıda gerçek güzelliğe yönelik tasarımda özel olarak odaklanmıştır.
Sıradan kullanıcılar için kablosuz bir fare versiyonu olduğu için, ürün tasarımı çok karmaşık değil, her ayrıntıda sadeliğe önem verilmiştir. Boyut, yüksek hareketlilik ve esneklik için kullanıcının avuç içine düzgünce oturur. Aerodinamik tasarım sağlam bir dayanak sağlar ve özellikle uzun süre kullanıldığında daha rahat ve pürüzsüz hale getirir.
Buna ek olarak, kontrol düğmeleri ve düğmeleri, kullanıcının el konfigürasyonuna uyarak, her tıklamada sofistike ve pürüzsüz kontrol getiren, aerodinamik hale getirilmiştir.


Kullanım Amacı Ev ve Ofis
RGB YOK
Aydınlatma YOK
Bağlantı Kablosuz
Buton Sayısı 3
Mouse Formu Sağ El
Mouse Scroll-Tilt -
Mouse Tipi Optik
DPI 1000 Dpi

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Sitemizden satın aldığınız tüm ürünleri 15 gün içerisinde iade edebilirsiniz. İade öncesinde aşağıdaki şartların sağlanmış olması zorunludur.


İADE VE CAYMA HAKKI

ALICI, sözleşme konusu ürünün kendisine veya gösterdiği adresteki kişi/kuruluşa tesliminden itibaren yedi (7) gün içinde cayma hakkına sahiptir. Cayma hakkının kullanılması için bu süre içinde www. nepal.com.tr'ye faks, email veya telefon ile bildirimde bulunulması ve ürünün ilgili madde hükümleri çerçevesinde kullanılmamış olması şarttır. Bu hakkın kullanılması halinde, 3. kişiye veya ALICI’ya teslim ilen ürünün www. nepal.com.tr'ye gönderildiğine ilişkin  kargo teslim tutanağı örneği ile fatura aslının iadesi zorunludur. Bu belgelerin ulaşmasını takip eden 7 gün içinde ür bedeli ALICI’ya iade edilir. Fatura aslı gönderilmez ise KDV ve varsa sair yasal yükümlülükler iade edilemez. Cayma hakkı nedeni ile iade edilen ürünün kargo bedeli ALICI tarafından karşılanır. Ödemenin kredi kartı veya benzeri bir ödeme kartı ile yapılması halinde tüketici, kartın kendi rızası dışında ve hukuka aykırı biçimde kullanıldığı gerekçesiyle ödeme işleminin iptal edilmesini talep edebilir. Bu halde, kartı çıkaran kuruluş itirazın kendisine bildirilmesinden itibaren 10 gün içinde ödeme tutarını tüketiciye iade eder. İşbu sözleşmenin uygulanmasında, Sanayi ve Ticaret Bakanlığınca ilan edilen değere kadar Tüketici Hakem Heyetleri ile www. nepal.com.tr sitesinin yerleşim yerindeki Tüketici Mahkemeleri yetkilidir. Siparişin sonuçlanması durumunda ALICI işbu sözleşmenin tüm koşullarını kabul etmiş sayılacaktır.

 

CAYMA VE İADE HAKKI KULLANILAMAYACAK ÜRÜNLER

Niteliği itibariyle iade edilemeyecek ürünler, hızlı bozulan ve son kullanma tarihi geçen ürünler; tek kullanımlık ürünler; kopyalanabilir her türlü yazılım ve programlardır. Ayrıca, her türlü yazılım ve programların, medya ürünlerinin (DVD, DIVX, VCD, CD, MD, BLUE-RAY, vb.), bilgisayar ve sarf malzemelerinin (toner, kartuş , şerit, vb.),Hayvanlar için Taşıma Çantaları, kozmetik ürünlerinin cayma hakkı çerçevesinde iade edilebilmesi için ambalajının hiç açılmamış, bozulmamış ve kullanılmamış olması şarttır.  Ayrıca, tüketicinin özel istek ve talepleri uyarınca üretilen, Yetkili Satıcısından sipariş edilen veya üzerinde değişiklik ya da ilaveler yapılarak kişiye özel hale getirilen mallarda tüketici cayma hakkını kullanamaz.