Menu
Your Cart

Aqara E1 Akıllı Kamera CH-C01E

Aqara E1 Akıllı Kamera CH-C01E
Aqara E1 Akıllı Kamera CH-C01E
Yeni Ücretsiz
Kargo
Aqara E1 Akıllı Kamera CH-C01E
Aqara E1 Akıllı Kamera CH-C01E
Aqara E1 Akıllı Kamera CH-C01E
  • Stok Kodu: NPL00010156
1.990,00TL
Vergiler Hariç: 1.990,00TL
Saat 16:00'ya kadar vereceğiniz tüm siparişler aynı gün kargoda!
Kargo Ücretsiz!

Aqara E1 Akıllı Kamera

 

Aqara E1 kamera, akıllı ev otomasyonu özelliklerine ve ekosistem desteğine odaklanan, uygun fiyatlı ancak geleceğe yönelik bir kameradır. Wi-Fi 6 gibi en son ağ teknolojileriyle donatılmıştır ve yerleşik yerel yapay zeka tabanlı kişi algılama ve izleme özelliğiyle yanlış alarmları önemli ölçüde azaltır.

 

Akıllı ev ekosistemleriyle uyumluluk

Aqara E1 kamera, Apple Home, Google Home ve Amazon Alexa gibi üçüncü taraf ekosistemlerle entegre olur. Home Hub aygıtlarında (Apple TV veya HomePod) yakalanan videoların özel analizini ve şifrelenmesini ve iCloud'da güvenli depolamayı (Home Hub ve abonelik gerekir) sağlayan Apple HomeKit Secure Video'yu destekler. iCloud+ aboneliğiyle bir veya daha fazla kameranın son 10 günlük etkinliğine erişebilirsiniz.

 

Kaydırma ve eğme ile daha net, daha doğal görüntüler

Çarpıcı 2K çözünürlükte her ayrıntıyı yakalayın. Olayları istediğiniz zaman kamerada gerçek zamanlı olarak izleyin. Çocuklarınızın güvenliğini ve refahını sağlayın veya yardıma ihtiyaçları olup olmadığını veya herhangi bir sorun yaşayıp yaşamadıklarını kontrol edin. Kamera ayrıca iki yönlü sesli iletişim ve gece görüş fonksiyonu da sunuyor. Geniş alanlarda bile 360° görüntüleme perspektifiyle izleme ve kayıt için PT (kaydırma ve eğme) işlevini kullanmaya devam edebilirsiniz.

 

Gizlilik iyileştirmeleri

Aqara E1 kamera, kamerayı belirli bir konuma döndürebilen ve kullanıcının dönüş açısını ayarlayıp kamerayı kapatabildiği bir gizlilik moduna sahiptir. Ayrıca çerçevedeki belirli alanları da gizleyebilirsiniz. E1 ilk kez manuel olarak veya otomasyon aracılığıyla ses kaydını kapatma veya mikrofonu sessize alma özelliğini sunuyor. Ek olarak E1, gizliliği daha iyi korumak ve olası güvenlik açıklarını azaltmak için güvenliği geliştirerek WPA3 desteği sunar.

 

7/24 kayıt ve çoklu veri depolama yöntemleri

7/24 kayıt, evinizi istediğiniz zaman kontrol etmenize yardımcı olarak günün her saati içinizin rahat olmasını sağlar. Ancak bu amaçla bir Micro SD kart (dahil değildir) takmanız gerekir. Uzun süreli kaydın video depolama sorunlarına yol açacağından endişelenmenize gerek yok çünkü ihtiyaçlarınıza göre SD kart veya ücretli bulut depolama alanı (bir günlük ücretsiz kullanımla) arasında seçim yapabilirsiniz. Birden fazla yerel veya bulut depolama seçeneği, kullanıcılara daha çeşitli seçenekler sunarak sınırlamaları ortadan kaldırır.

 

Otomasyonda yerel kişi tespiti

Aqara E1 kamera insan şekillerini tanıyabiliyor ve 350 derecelik izlemeli çekimler yapabiliyor. Üstelik yapay zeka kişi takibi yoluyla Akara ekosistemini temel alan daha akıllı cihazlarla entegrasyonu hâlâ sağlayabiliyor. Örneğin E1 koridorda birini tespit ettiğinde ışıkları açabiliyor. Ön kapıdaki kapı ve pencere sensörleri bir açıklık tespit ettiğinde E1, hassas bir fotoğraf çekmek için belirli bir konuma dönecektir.

 

Kullanıcı dostu kurulum ve konfigürasyon

MagicPair'de Bluetooth ağ teknolojisinin kullanılması sayesinde E1 bağlantısı istikrarlı ve verimlidir. Ayrıca Wi-Fi 6 sertifikalıdır.Kamera, 1/4 inç vidalı montaj ve vidalı montaj tabanı sayesinde hem yatay hem de ters kurulumu destekler. Aynı zamanda bir USB-C güç arayüzü kullanır.

 

Özel ayarlar

Sık kullanılan 50'ye kadar konum ayarını destekleyerek 15 saniyelik hızlandırılmış videolar oluşturmanıza ve özel zil sesleri yüklemenize olanak tanır. Kapanma hafızası sayesinde elektrik kesintisi sonrasında ailenizle geçireceğiniz anları kaçırmazsınız, ayrıca otomatik geri dönüş olanağı da sunar.

 

Garanti Süresi

2 yıl Türkiye Distribütörü tarafından garantilidir.

Ürün iadelerinde sorun yaşamamak için ambalajı muhafaza ediniz.

 

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Sitemizden satın aldığınız tüm ürünleri 15 gün içerisinde iade edebilirsiniz. İade öncesinde aşağıdaki şartların sağlanmış olması zorunludur.


İADE VE CAYMA HAKKI

ALICI, sözleşme konusu ürünün kendisine veya gösterdiği adresteki kişi/kuruluşa tesliminden itibaren yedi (7) gün içinde cayma hakkına sahiptir. Cayma hakkının kullanılması için bu süre içinde www. nepal.com.tr'ye faks, email veya telefon ile bildirimde bulunulması ve ürünün ilgili madde hükümleri çerçevesinde kullanılmamış olması şarttır. Bu hakkın kullanılması halinde, 3. kişiye veya ALICI’ya teslim ilen ürünün www. nepal.com.tr'ye gönderildiğine ilişkin  kargo teslim tutanağı örneği ile fatura aslının iadesi zorunludur. Bu belgelerin ulaşmasını takip eden 7 gün içinde ür bedeli ALICI’ya iade edilir. Fatura aslı gönderilmez ise KDV ve varsa sair yasal yükümlülükler iade edilemez. Cayma hakkı nedeni ile iade edilen ürünün kargo bedeli ALICI tarafından karşılanır. Ödemenin kredi kartı veya benzeri bir ödeme kartı ile yapılması halinde tüketici, kartın kendi rızası dışında ve hukuka aykırı biçimde kullanıldığı gerekçesiyle ödeme işleminin iptal edilmesini talep edebilir. Bu halde, kartı çıkaran kuruluş itirazın kendisine bildirilmesinden itibaren 10 gün içinde ödeme tutarını tüketiciye iade eder. İşbu sözleşmenin uygulanmasında, Sanayi ve Ticaret Bakanlığınca ilan edilen değere kadar Tüketici Hakem Heyetleri ile www. nepal.com.tr sitesinin yerleşim yerindeki Tüketici Mahkemeleri yetkilidir. Siparişin sonuçlanması durumunda ALICI işbu sözleşmenin tüm koşullarını kabul etmiş sayılacaktır.

 

CAYMA VE İADE HAKKI KULLANILAMAYACAK ÜRÜNLER

Niteliği itibariyle iade edilemeyecek ürünler, hızlı bozulan ve son kullanma tarihi geçen ürünler; tek kullanımlık ürünler; kopyalanabilir her türlü yazılım ve programlardır. Ayrıca, her türlü yazılım ve programların, medya ürünlerinin (DVD, DIVX, VCD, CD, MD, BLUE-RAY, vb.), bilgisayar ve sarf malzemelerinin (toner, kartuş , şerit, vb.),Hayvanlar için Taşıma Çantaları, kozmetik ürünlerinin cayma hakkı çerçevesinde iade edilebilmesi için ambalajının hiç açılmamış, bozulmamış ve kullanılmamış olması şarttır.  Ayrıca, tüketicinin özel istek ve talepleri uyarınca üretilen, Yetkili Satıcısından sipariş edilen veya üzerinde değişiklik ya da ilaveler yapılarak kişiye özel hale getirilen mallarda tüketici cayma hakkını kullanamaz.