Menu
Your Cart

Aqara Akıllı Kablosuz Uzaktan Kumanda Cube T1 Pro - CTP-R01

Aqara Akıllı Kablosuz Uzaktan Kumanda Cube T1 Pro - CTP-R01
Aqara Akıllı Kablosuz Uzaktan Kumanda Cube T1 Pro - CTP-R01
Aqara Akıllı Kablosuz Uzaktan Kumanda Cube T1 Pro - CTP-R01
Aqara Akıllı Kablosuz Uzaktan Kumanda Cube T1 Pro - CTP-R01
Ücretsiz
Kargo
Aqara Akıllı Kablosuz Uzaktan Kumanda Cube T1 Pro - CTP-R01
Aqara Akıllı Kablosuz Uzaktan Kumanda Cube T1 Pro - CTP-R01
Aqara Akıllı Kablosuz Uzaktan Kumanda Cube T1 Pro - CTP-R01
Aqara Akıllı Kablosuz Uzaktan Kumanda Cube T1 Pro - CTP-R01
Aqara Akıllı Kablosuz Uzaktan Kumanda Cube T1 Pro - CTP-R01
  • Stok Kodu: NPL00009204
1.090,00TL
Vergiler Hariç: 1.090,00TL
Saat 16:00'ya kadar vereceğiniz tüm siparişler aynı gün kargoda!
Kargo Ücretsiz!

AQARA Akıllı Kablosuz Uzaktan Kumanda Cube T1 Pro - CTP-R01

 

Özellikler:

Cube T1 Pro, ikonik Cube Controller'ın tüm avantajlarını bir araya getirirken kullanımı daha da kolay. 7 işlemin tümünü ezberlemenize gerek yok: artık farklı sahneleri veya cihazları kontrol etmek için her iki tarafı da kullanabilirsiniz.

Zigbee 3.0 Protokolü

En hızlı, en istikrarlı ve enerji tasarruflu akıllı ev teknolojisinin avantajlarından yararlanın. Daha iyi kararlılık ve uyumluluk (daha standartlaştırılmış protokol), daha uzun destek ve daha fazla özellik.

Geniş Uyumluluk

Yeni Sahne Modu sayesinde, Cube T1 Pro artık bir HomeKit denetleyicisi olarak kullanılabilir ve standart resmi olarak yayınlandıktan sonra Matter*'ı destekleyecektir. Bunun dışında Alexa, IFTTT ve diğer ekosistemleri de destekler.

Sahne Modunda Daha Fazla Eylem

Artık farklı sahneleri veya cihazları kontrol etmek için her iki tarafı da kullanabilirsiniz. Tarafların her biri, hangi tarafın hangi cihazı kontrol ettiğini netleştirecek net zar benzeri göstergelere sahiptir.

Classic Cube'dan Aksiyon Modu

Alternatif olarak, T1 Pro'yu Zigbee 3.0 gibi diğer avantajları korurken klasik Cube Controller'a benzer şekilde çalışmasını sağlayacak olan Action Mode'a geçirebilirsiniz.

2 Yıla Kadar Pil Ömrü

Ürünü daha çevre dostu hale getirmenin yanı sıra, ultra düşük enerji tüketimi, yıllarca pil değiştirmeyi unutmanızı sağlayacaktır.

Kontrol için Döndür

Küpü döndürerek diğer Aqara ışıklarının veya perde açılma yüzdesinin parlaklığını veya sıcaklığını ayarlayabilirsiniz: Aqara Home uygulamasında her şey yapılandırılabilir.

OTA aracılığıyla Geleceğe Hazırlanma

Cube artık OTA güncellemelerini destekliyor; bu, ürünün piyasaya sürülmesinden sonra yeni özelliklerin ve düzeltmelerin eklenebileceği anlamına geliyor.

 

ÖZELLİKLER :

  • Pilli
  • HomeKit Desteği
  • Sahne Modunda 10 Eylem
  • Orijinal Küpün Eski Modu
  • IFTTT ve Alexa Desteği

Şartname:

Ürün Modeli: CTP-R01
Boyutlar: 45×45×45mm (1,77×1,77×1,77 inç)
Net Ağırlık: 76 g
Pil: CR2450 (Değiştirilebilir)
Kablosuz Protokol: Zigbee
Çalışma Sıcaklığı: -10°C ~ 50°C (14 °F ~ 122°F)
Çalışma Nemi: c %95 BN, yoğuşmasız
Zigbee Çalışma Frekansı: 2405- 2475MHz
Zigbee Maksimum Çıkış Gücü: <= 13 dBm

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Sitemizden satın aldığınız tüm ürünleri 15 gün içerisinde iade edebilirsiniz. İade öncesinde aşağıdaki şartların sağlanmış olması zorunludur.


İADE VE CAYMA HAKKI

ALICI, sözleşme konusu ürünün kendisine veya gösterdiği adresteki kişi/kuruluşa tesliminden itibaren yedi (7) gün içinde cayma hakkına sahiptir. Cayma hakkının kullanılması için bu süre içinde www. nepal.com.tr'ye faks, email veya telefon ile bildirimde bulunulması ve ürünün ilgili madde hükümleri çerçevesinde kullanılmamış olması şarttır. Bu hakkın kullanılması halinde, 3. kişiye veya ALICI’ya teslim ilen ürünün www. nepal.com.tr'ye gönderildiğine ilişkin  kargo teslim tutanağı örneği ile fatura aslının iadesi zorunludur. Bu belgelerin ulaşmasını takip eden 7 gün içinde ür bedeli ALICI’ya iade edilir. Fatura aslı gönderilmez ise KDV ve varsa sair yasal yükümlülükler iade edilemez. Cayma hakkı nedeni ile iade edilen ürünün kargo bedeli ALICI tarafından karşılanır. Ödemenin kredi kartı veya benzeri bir ödeme kartı ile yapılması halinde tüketici, kartın kendi rızası dışında ve hukuka aykırı biçimde kullanıldığı gerekçesiyle ödeme işleminin iptal edilmesini talep edebilir. Bu halde, kartı çıkaran kuruluş itirazın kendisine bildirilmesinden itibaren 10 gün içinde ödeme tutarını tüketiciye iade eder. İşbu sözleşmenin uygulanmasında, Sanayi ve Ticaret Bakanlığınca ilan edilen değere kadar Tüketici Hakem Heyetleri ile www. nepal.com.tr sitesinin yerleşim yerindeki Tüketici Mahkemeleri yetkilidir. Siparişin sonuçlanması durumunda ALICI işbu sözleşmenin tüm koşullarını kabul etmiş sayılacaktır.

 

CAYMA VE İADE HAKKI KULLANILAMAYACAK ÜRÜNLER

Niteliği itibariyle iade edilemeyecek ürünler, hızlı bozulan ve son kullanma tarihi geçen ürünler; tek kullanımlık ürünler; kopyalanabilir her türlü yazılım ve programlardır. Ayrıca, her türlü yazılım ve programların, medya ürünlerinin (DVD, DIVX, VCD, CD, MD, BLUE-RAY, vb.), bilgisayar ve sarf malzemelerinin (toner, kartuş , şerit, vb.),Hayvanlar için Taşıma Çantaları, kozmetik ürünlerinin cayma hakkı çerçevesinde iade edilebilmesi için ambalajının hiç açılmamış, bozulmamış ve kullanılmamış olması şarttır.  Ayrıca, tüketicinin özel istek ve talepleri uyarınca üretilen, Yetkili Satıcısından sipariş edilen veya üzerinde değişiklik ya da ilaveler yapılarak kişiye özel hale getirilen mallarda tüketici cayma hakkını kullanamaz.