Menu
Your Cart

Aqara Akıllı Radyatör Termostatı E1

Aqara Akıllı Radyatör Termostatı E1
Aqara Akıllı Radyatör Termostatı E1
Aqara Akıllı Radyatör Termostatı E1
Ücretsiz
Kargo
Aqara Akıllı Radyatör Termostatı E1
Aqara Akıllı Radyatör Termostatı E1
Aqara Akıllı Radyatör Termostatı E1
Aqara Akıllı Radyatör Termostatı E1
  • Stok Kodu: NPL00010155
2.490,00TL
Vergiler Hariç: 2.490,00TL
Saat 16:00'ya kadar vereceğiniz tüm siparişler aynı gün kargoda!
Kargo Ücretsiz!

Aqara Akıllı Radyatör Termostatı Özellikleri

AQARA AKILLI RADYATOR TERMOSTATI

AQARA E1 AKILLI TERMOSTAT VANASI

 

Eviniz için daha akıllı, daha konforlu ve enerji tasarrufu sağlayan bir ısıtma kontrol deneyimi
 
Zigbee 3.0 Protokol ve Matter Desteği
En hızlı, en kararlı ve enerji tasarruflu Zigbee 3.0 teknolojisinin avantajlarından yararlanın ve Matter desteği ile gelecekten emin olun.
 
Renkli Arkadan Aydınlatmalı Ekran
Termostat, daha fazla görüş açısı, ekstra yüksek kontrast ve net ve renkli simgeler için renkli arkadan aydınlatmalı bir ekrana sahiptir.
 
Geofencing ve Çoklu Ev Desteği
Geofencing teknolojisi, eve varmadan önce ısıtmayı başlatacaktır. Birden fazla eviniz olsa bile, bağımsız otomasyonlar kurabileceksiniz.
 
Yapılandırılabilir Akıllı Programlar
Programlar, gündüz ve gece için farklı sıcaklık ayarları gibi istenen zaman dilimleri için ayarlanabilir ve bunlar arasındaki geçiş sorunsuz ve hızlıca gerçekleşecektir.
 
Harici Sıcaklık Okumaları**
Termostat, HomeKit'te bile sıcaklık değerlerini doğrudan odanın başka bir köşesindeki bağlı Aqara Sıcaklık ve Nem Sensöründen alabilir!
 
Cihaz Gruplama Desteği
Bir odada birden fazla radyatör olması durumunda, hepsi odanın gerçek sıcaklığına bağlı olarak en verimli şekilde senkronize edilecektir.
 
1 Yıllık Pil Ömrü***
Birkaç haftalık kullanımdan sonra pilleri değiştirmeye gerek olmaz: Zigbee 3.0 protokolü ve enerji tasarruflu donanım sayesinde Aqara Radyatör Termostatının pili bir yıla kadar dayanabilir.
 
Kolay Kurulum ve Geniş Uyumluluk
Termostat, radyatör vanalarının çoğuyla uyumlu olmasını sağlayan adaptörler içerir. Kurulumu sadece birkaç dakika sürer ve ek alet gerektirmez.
 
* Matter desteği lansman sırasında mevcut olmayabilir ve uyumlu bir Aqara Zigbee 3.0 hub'ının OTA güncellemesi olarak sunulacaktır
** Aqara Sıcaklık ve Nem Sensörü, TVOC Hava Kontrol Ekranı gereklidir
*** Pil ömrü kullanıma bağlı olarak değişebilir
**** Bir Aqara ZigBee 3.0 Hub gereklidir.

Geniş Uyumluluk

En popüler ekosistemlerle uyumludur ve sesle kontrol edilebilir. Apple HomeKit, Alexa, Google, IFTTT ve Alice desteklenmektedir. Matter desteği, Matter spesifikasyonlarının resmi olarak yayınlanmasının ardından desteklenen Aqara Hub'ların OTA güncellemesi yoluyla sunulacaktır.

Yapılandırılabilir Kontrol Yöntemleri ve İsteğe Bağlı Sensör Bağlantısı

Akıllı ayarlama
Termostat, bağlı Aqara Sıcaklık ve Nem Sensöründen veya TVOC Hava Kontrol Ekranından* sıcaklık okumaları alabilir, bu da sıcaklığın sadece radyatörün etrafında değil, tüm oda için daha doğru kontrol edilmesini sağlar. HomeKit ile de çalışır.
 
Yapılandırılabilir Programlar
Termostat uzaktan kontrol edilebilir. Ayrıca, gündüz ve gece için farklı sıcaklık ayarları gibi istediğiniz zaman dilimleri için programlar da ayarlayabilirsiniz. Bunlar arasındaki geçiş sorunsuz olacaktır.
 
Geofencing Desteği
Artık soğuk bir eve girmek yok. Geofencing ayarladığınızda, Termostat siz gelmeden önce evi ısıtmaya başlayacaktır. Birden fazla eviniz olsa bile, her biri için bağımsız otomasyonlar ayarlayabileceksiniz.
 
* Ekstra bir Aqara Sıcaklık ve Nem Sensörü veya TVOC Hava Kontrol Ekranı gereklidir.

Konfordan Ödün Vermeden Enerji Tasarrufu Sağlayın

Cihaz Gruplama Desteği
Bir odada birden fazla radyatör olması durumunda, hepsi odanın gerçek sıcaklığına bağlı olarak en verimli şekilde senkronize edilecektir.
 
Gelişmiş Kapı ve Pencere Açılma Algılama
E1 Termostat, otomatik kapı ve pencere açılma algılamasını destekler ve bu tür olaylarda enerji tasarrufu sağlamak için ısıtmayı kapatır*. Ayrıca, rakiplerine kıyasla, algılama doğruluğunu artırmak için Aqara Kapı ve Pencere Sensörüne bağlanabilir.
 
* Bu özellik ayarlardan devre dışı bırakılabilir
 
Donma Koruması
Termostat, 5°C gibi düşük bir sıcaklık koruması ayarlayarak, siz evden uzaktayken bile boruların donmasını ve patlamasını önleyebilir.

Kullanımı Kolaydır ve Herkesin Evine Uyacak Şekilde Tasarlanmıştır

Kolay Kurulum
Termostat, radyatör vanalarının çoğuyla uyumlu olmasını sağlayan adaptörler içerir. Ek alet gerektirmez. Sadece kılavuzu veya kurulum videosunu izleyin, kurulumu birkaç dakika içinde bitireceksiniz.
 
Renkli Arkadan Aydınlatmalı Ekran
Benzer ürünlerle karşılaştırıldığında, Aqara Radyatör Termostatı'nın (Vana) LCD ekranı, birinci sınıf ekranının arka ışığına sahiptir, böylece durumu ve spesifik sıcaklığı kolayca öğrenebilirsiniz.
 
1 Yıllık Pil Ömrü*
Birkaç haftalık kullanımdan sonra pilleri değiştirmeye gerek olmaz: Zigbee 3.0 protokolü ve enerji tasarruflu donanım sayesinde Aqara Radyatör Termostatının pili bir yıla kadar dayanabilir.
 
*Cihaz 165 gün boyunca günde 8 kez çalışır ve 200 gün boyunca her 2 haftada bir çalışır.

Sıcaklığı her bir kişinin tercihine göre ayarlayın

G3 Kamera Hub'ın yerel yüz tanıma özelliği sayesinde, oda sıcaklığı her bir kişinin tercihlerine göre otomatik olarak ayarlanabilir.
 
EĞER G3 belirli bir kişinin yüzünü tanırsa
 
BU DURUMDA diğer odalar ısınmazken onun odası ısınmaya başlayabilir VEYA Radyatör Termostatı önceden ayarlanmış tercihe göre odanın sıcaklığını artıracak veya azaltacaktır.

Aqara Home Geofencing ve Hava Durumu otomasyonları siz eve gelmeden ısıtmayı başlatacak

EĞER Eve yaklaşıldığı tespit edilirse veya dış hava sıcaklığı aniden düşerse
 
BU DURUMDA Radyatör Termostatları evi ısıtmaya başlayacaktır

Sonuç olarak, enerji israfı olmadan konforlu ve sıcak bir eve gireceksiniz.

Vanalarınızın uyumlu olup olmadığını buradan kontrol edin.

E1, pakete dahil olan aşağıdaki adaptörler sayesinde en popüler radyatör vanası standartlarını destekler: M30 * 1.5mm standart vidanın yanı sıra Danfoss RA, RAV, RAVL vanaları desteklenir.
 
Yalnızca termostatik vanalarla uyumludur ve manuel, dönüş sıcaklığı sınırlayıcı (RTL) ve monotüp radyatör sistemleri gibi diğerleri desteklenmez. Bununla birlikte, çoğu durumda, mevcut radyatör vanasını bir yardımcı adaptör kullanarak desteklenen bir vanaya dönüştürmek nispeten kolay bir işlemdir. Daha fazla ayrıntı için lütfen profesyonel montajcılara veya resmi Aqara distribütörlerine danışın.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Sitemizden satın aldığınız tüm ürünleri 15 gün içerisinde iade edebilirsiniz. İade öncesinde aşağıdaki şartların sağlanmış olması zorunludur.


İADE VE CAYMA HAKKI

ALICI, sözleşme konusu ürünün kendisine veya gösterdiği adresteki kişi/kuruluşa tesliminden itibaren yedi (7) gün içinde cayma hakkına sahiptir. Cayma hakkının kullanılması için bu süre içinde www. nepal.com.tr'ye faks, email veya telefon ile bildirimde bulunulması ve ürünün ilgili madde hükümleri çerçevesinde kullanılmamış olması şarttır. Bu hakkın kullanılması halinde, 3. kişiye veya ALICI’ya teslim ilen ürünün www. nepal.com.tr'ye gönderildiğine ilişkin  kargo teslim tutanağı örneği ile fatura aslının iadesi zorunludur. Bu belgelerin ulaşmasını takip eden 7 gün içinde ür bedeli ALICI’ya iade edilir. Fatura aslı gönderilmez ise KDV ve varsa sair yasal yükümlülükler iade edilemez. Cayma hakkı nedeni ile iade edilen ürünün kargo bedeli ALICI tarafından karşılanır. Ödemenin kredi kartı veya benzeri bir ödeme kartı ile yapılması halinde tüketici, kartın kendi rızası dışında ve hukuka aykırı biçimde kullanıldığı gerekçesiyle ödeme işleminin iptal edilmesini talep edebilir. Bu halde, kartı çıkaran kuruluş itirazın kendisine bildirilmesinden itibaren 10 gün içinde ödeme tutarını tüketiciye iade eder. İşbu sözleşmenin uygulanmasında, Sanayi ve Ticaret Bakanlığınca ilan edilen değere kadar Tüketici Hakem Heyetleri ile www. nepal.com.tr sitesinin yerleşim yerindeki Tüketici Mahkemeleri yetkilidir. Siparişin sonuçlanması durumunda ALICI işbu sözleşmenin tüm koşullarını kabul etmiş sayılacaktır.

 

CAYMA VE İADE HAKKI KULLANILAMAYACAK ÜRÜNLER

Niteliği itibariyle iade edilemeyecek ürünler, hızlı bozulan ve son kullanma tarihi geçen ürünler; tek kullanımlık ürünler; kopyalanabilir her türlü yazılım ve programlardır. Ayrıca, her türlü yazılım ve programların, medya ürünlerinin (DVD, DIVX, VCD, CD, MD, BLUE-RAY, vb.), bilgisayar ve sarf malzemelerinin (toner, kartuş , şerit, vb.),Hayvanlar için Taşıma Çantaları, kozmetik ürünlerinin cayma hakkı çerçevesinde iade edilebilmesi için ambalajının hiç açılmamış, bozulmamış ve kullanılmamış olması şarttır.  Ayrıca, tüketicinin özel istek ve talepleri uyarınca üretilen, Yetkili Satıcısından sipariş edilen veya üzerinde değişiklik ya da ilaveler yapılarak kişiye özel hale getirilen mallarda tüketici cayma hakkını kullanamaz.