Menu
Your Cart

Aqara G3 Akıllı Kamera Hub CH-H03

Aqara G3 Akıllı Kamera Hub CH-H03
Aqara G3 Akıllı Kamera Hub CH-H03
Aqara G3 Akıllı Kamera Hub CH-H03
Aqara G3 Akıllı Kamera Hub CH-H03
Aqara G3 Akıllı Kamera Hub CH-H03
Yeni Ücretsiz
Kargo
Aqara G3 Akıllı Kamera Hub CH-H03
Aqara G3 Akıllı Kamera Hub CH-H03
Aqara G3 Akıllı Kamera Hub CH-H03
Aqara G3 Akıllı Kamera Hub CH-H03
Aqara G3 Akıllı Kamera Hub CH-H03
Aqara G3 Akıllı Kamera Hub CH-H03
  • Stok Kodu: NPL00010157
5.990,00TL
Vergiler Hariç: 5.990,00TL
Saat 16:00'ya kadar vereceğiniz tüm siparişler aynı gün kargoda!
Kargo Ücretsiz!

Aqara G3 Kamera Hub

 

Aqara G3 Kamera Hub, yapay desteği sunan akıllı bir kameradır. 

Aqara markasının en popüler ürünlerinden biri olan Aqara G3 Kamera, Al yani yapay zeka desteği sayesinde diğer kameralardan oldukça farklı işlevsel özelliklere sahiptir.

Hub özelliğine de sahip olan bu kamera ile diğer Aqara ürünlerinin uzaktan kontrolünü de sağlayabilirsiniz. Hub, evinizde akıllı ev otomasyonu sağlayabilmeniz için bağlı cihazlarınızı kontrol etmenizi, farklı sahneler ve aksiyonlar tanımlamanızı sağlayan bir cihazdır. Aqara G3 Kamera, dahili bir Hub içerir. Bu sayede daha fazla ev konforu ve ekstra emniyet önlemi ile evinizi daha güvenli hale getirebilirsiniz.

2K 1296 piksel yüksek kaliteli görüntü kaydı yaparak istediğiniz görüntüyü kusursuz olarak sunar. 180° yatay ve 96° dikey geniş açılı lensi sayesinde Aqara G3 Kamera Hub ile evinizin daha fazla alanını canlı izleyebilirsiniz. 

360° derece dönebilme özelliği sayesinde de odanızda neredeyse hiçbir kör noktayı kaçırmaz ve her noktadan kayıt alır.

Işık koşullarının yetersiz olduğu durumlarda kızılötesi sensörü sayesinde gece görüşü sağlayarak görüntü çekebilir ve kaydedebilir. Dahili hareket sensörü evinizdeki hareketleri takip ederek, size hemen bildirim göndererek evinizin güvenlik sistemini artırır.

Kameranın dahili hoparlörü ve mikrofonu sayesinde evinizde kişilerle sesli iletişim kurabilir ve onları canlı izleyebilirsiniz. Evinizden ne kadar uzakta olursanız olun Aqara uygulaması ile kameranızı istediğiniz yerden kontrol edebilir ve sesli görüşme yapabilirsiniz.

Aqara G3 Kamera, hafıza kartı desteği sunan bir kameradır. SD kart, kayıtları yerel olarak saklama imkanı ve daha fazla kayıt alanı sağlar. Ayrıca bulut depo alanınızda görüntüler kaydedilecektir.

Akıllı hareket tanıma özelliği el hareketlerinizi algılar. Farklı parmak ve el işaretleri ile kameranızın özelliklerini kişiselleştirebilirsiniz.

Çok çeşitli akıllı ev ekosistemleri ve sesli yardımcılarla uyumludur. Apple'ın Home uygulamasının yanı sıra Amazon ve Google akıllı ekranlarına akış sağlayabilir.

G3 Kamera Hub, anormal bir ses, ev halkından farklı bir şahıs veya hareket algılanması durumunda akıllı telefonunuza mesaj yollar ve siren aracılığıyla sizi bilgilendirir. Bebek odası, evcil hayvanınızın sıklıkla gezdiği yerleri seçerek daha spesifik izlenme bölgeleri de seçebilirsiniz.

Gizlilik maskeleme özelliği, görüntülerinizin Google ve Amazon gibi sunuculara gönderilmesini engeller. Kameranın tüm veri akışı şifrelenir ve verilerinizin daha fazla korunması için G3 Kamera, en son Wi-Fi güvenlik standardı WPA3 desteklenir. Aqara G3’ün güvenlik sertifikası Apple, Google ve Amazon tarafından onaylanmıştır.

Aqara G3 Kamera, Zigbee 3.0 kablosuz protokolünü kullanır. Bu da düşük güç tüketimi ve geniş kapsama alanı sağlar.

 

Garanti Süresi

 

Türkiye Distribütörü tarafından 2 yıl garantilidir.

Ürün iadelerinde sorun yaşamamak için ambalajı atmayınız. 

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Sitemizden satın aldığınız tüm ürünleri 15 gün içerisinde iade edebilirsiniz. İade öncesinde aşağıdaki şartların sağlanmış olması zorunludur.


İADE VE CAYMA HAKKI

ALICI, sözleşme konusu ürünün kendisine veya gösterdiği adresteki kişi/kuruluşa tesliminden itibaren yedi (7) gün içinde cayma hakkına sahiptir. Cayma hakkının kullanılması için bu süre içinde www. nepal.com.tr'ye faks, email veya telefon ile bildirimde bulunulması ve ürünün ilgili madde hükümleri çerçevesinde kullanılmamış olması şarttır. Bu hakkın kullanılması halinde, 3. kişiye veya ALICI’ya teslim ilen ürünün www. nepal.com.tr'ye gönderildiğine ilişkin  kargo teslim tutanağı örneği ile fatura aslının iadesi zorunludur. Bu belgelerin ulaşmasını takip eden 7 gün içinde ür bedeli ALICI’ya iade edilir. Fatura aslı gönderilmez ise KDV ve varsa sair yasal yükümlülükler iade edilemez. Cayma hakkı nedeni ile iade edilen ürünün kargo bedeli ALICI tarafından karşılanır. Ödemenin kredi kartı veya benzeri bir ödeme kartı ile yapılması halinde tüketici, kartın kendi rızası dışında ve hukuka aykırı biçimde kullanıldığı gerekçesiyle ödeme işleminin iptal edilmesini talep edebilir. Bu halde, kartı çıkaran kuruluş itirazın kendisine bildirilmesinden itibaren 10 gün içinde ödeme tutarını tüketiciye iade eder. İşbu sözleşmenin uygulanmasında, Sanayi ve Ticaret Bakanlığınca ilan edilen değere kadar Tüketici Hakem Heyetleri ile www. nepal.com.tr sitesinin yerleşim yerindeki Tüketici Mahkemeleri yetkilidir. Siparişin sonuçlanması durumunda ALICI işbu sözleşmenin tüm koşullarını kabul etmiş sayılacaktır.

 

CAYMA VE İADE HAKKI KULLANILAMAYACAK ÜRÜNLER

Niteliği itibariyle iade edilemeyecek ürünler, hızlı bozulan ve son kullanma tarihi geçen ürünler; tek kullanımlık ürünler; kopyalanabilir her türlü yazılım ve programlardır. Ayrıca, her türlü yazılım ve programların, medya ürünlerinin (DVD, DIVX, VCD, CD, MD, BLUE-RAY, vb.), bilgisayar ve sarf malzemelerinin (toner, kartuş , şerit, vb.),Hayvanlar için Taşıma Çantaları, kozmetik ürünlerinin cayma hakkı çerçevesinde iade edilebilmesi için ambalajının hiç açılmamış, bozulmamış ve kullanılmamış olması şarttır.  Ayrıca, tüketicinin özel istek ve talepleri uyarınca üretilen, Yetkili Satıcısından sipariş edilen veya üzerinde değişiklik ya da ilaveler yapılarak kişiye özel hale getirilen mallarda tüketici cayma hakkını kullanamaz.