Menu
Your Cart

Aqara Fp2 Akıllı Hareket Sensörü FP2 PS-S02D

Aqara Fp2 Akıllı Hareket Sensörü FP2 PS-S02D
Aqara Fp2 Akıllı Hareket Sensörü FP2 PS-S02D
Yeni Ücretsiz
Kargo
Aqara Fp2 Akıllı Hareket Sensörü FP2 PS-S02D
Aqara Fp2 Akıllı Hareket Sensörü FP2 PS-S02D
Aqara Fp2 Akıllı Hareket Sensörü FP2 PS-S02D
  • Stok Kodu: NPL00009214
3.899,00TL
Vergiler Hariç: 3.899,00TL
Saat 16:00'ya kadar vereceğiniz tüm siparişler aynı gün kargoda!
Kargo Ücretsiz!

Aqara FP2 Görüntü ve Hareket Sensörü

 

Aqara FP2 Görüntü ve Hareket Sensörü, Aqara markasının en yeni akıllı ev otomasyon cihazlarından biridir.

Hem görüntü kaydedebilen hem de hareket algılayabilen bu akıllı cihaz evinizde yüksek güvenlik önlemi sağlar. Yaklaşık 40 m²'ye bir alanda kayıt yapabilir. FP2 aynı anda 5 kişiye kadar algılama özelliğine sahiptir. 

Bölge konumlandırma özelliğine sahip olan bu akıllı sensör, odadaki alanı max. 30 bölgeye ayırarak kayıt yapabilir. 

Hareket sensörü oldukça hassastır. Odaya bir kişi girdiğinde bile hareketi algılar, bilgiyi kaydeder ve size bildirim gönderir. 

Dahili ışık sensörü gelişmiş otomasyon yapma imkanı sağlar. Hem tavana hem de dikey olarak bir duvara takılabilir. Kamera özelliği sayesinde de hareket algıladığı anda görüntü kaydına başlar. Kaydedilen görüntüleri istediğiniz zaman tekrar tekrar izleyebilirsiniz. 

Düşme algılama özelliği aile fertlerinden birinin düşmesi gibi olası bir kaza durumunda sizi anında uyarır. Bu özellik aile bireyleriniz için üstün güvenlik önlemi sağlar.

Google Assistant, Apple Siri ve Amazon Alexa tarafından desteklenir. Bu sayede cihazınızı sesinizle de kontrol edebilirsiniz. Ayrıca IFTTT ve diğer ekosistemleri de destekler.

IFTTT ev otomasyon sistemi ile istediğiniz şekilde farklı senaryolar üretebilirsiniz. Örneğin; bu sensör bir Aqara akıllı duvar anahtarına senkronize edilebilir. Sensörü, Aqara Akıllı Duvar anahtarı ile eşleştirirseniz, odada bir hareket ya da görüntü algıladığında ışığı otomatik olarak açabilir.

IPX5 su geçirmezlik özelligi cihazın banyo gibi nemli ortamlarda ya da sundurma çatı altı gibi doğrudan yağmur, kar almayan alanlarda da bu cihazı rahatlıkla kullanabilirsiniz.

USB-C bağlantısı ile çalışan bu akıllı cihazın sürekli olarak fişte takılı kalması gerekir. Pil ile kullanılamaz.

OTA protokolünü destekleyen Aqara FP2, kablo kullanımı gerekmeden şebeke üzerinden güncelleme yapabilir. OTA, yeni özelliklerin ve düzenlemelerin cihaza basitçe yüklenebilmesini sağlar. Ayrıca internet bağlantısı olmasa bile diğer Aqara ve Apple Homekit cihazlarıyla kullanılabilir.

Aqara FP2 Sensör, Zigbee 3.0 kablosuz protokolünü kullanır. Bu da düşük güç tüketimi ve geniş kapsama alanı sağlar.

Aqara yüksek güvenliğe ve gizliliğe son derece önem verir. FP2 Görüntü ve Hareket Sensörü, kaydettiği tüm veriyi en güvenli şekilde işler ve korur. Cihazın güvenlik ayarlarını yapılandırarak ve gelen güncellemeleri düzenli şekilde yaparak kimlik hırsızlığına veya yetkisiz erişime karşı koruma sağlayabilirsiniz.

 

*Cihazı uzaktan kontrol etmek için Aqara Hub gereklidir. Aqara Hub ve diğer Aqara ürünleri ayrı olarak satılır.

 

Düşme algılama özelliğini kullanmak için cihazın tavana monte edilmesi gerekir. Düşme algılama modu bölge konumladırma ve diğer birçok özellikle aynı anda kullanılamaz.

 

Garanti Süresi

 

Türkiye Distribütörü tarafından 2 yıl garantilidir.

Ürün iadelerinde sorun yaşamamak için ambalajı atmayınız.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Sitemizden satın aldığınız tüm ürünleri 15 gün içerisinde iade edebilirsiniz. İade öncesinde aşağıdaki şartların sağlanmış olması zorunludur.


İADE VE CAYMA HAKKI

ALICI, sözleşme konusu ürünün kendisine veya gösterdiği adresteki kişi/kuruluşa tesliminden itibaren yedi (7) gün içinde cayma hakkına sahiptir. Cayma hakkının kullanılması için bu süre içinde www. nepal.com.tr'ye faks, email veya telefon ile bildirimde bulunulması ve ürünün ilgili madde hükümleri çerçevesinde kullanılmamış olması şarttır. Bu hakkın kullanılması halinde, 3. kişiye veya ALICI’ya teslim ilen ürünün www. nepal.com.tr'ye gönderildiğine ilişkin  kargo teslim tutanağı örneği ile fatura aslının iadesi zorunludur. Bu belgelerin ulaşmasını takip eden 7 gün içinde ür bedeli ALICI’ya iade edilir. Fatura aslı gönderilmez ise KDV ve varsa sair yasal yükümlülükler iade edilemez. Cayma hakkı nedeni ile iade edilen ürünün kargo bedeli ALICI tarafından karşılanır. Ödemenin kredi kartı veya benzeri bir ödeme kartı ile yapılması halinde tüketici, kartın kendi rızası dışında ve hukuka aykırı biçimde kullanıldığı gerekçesiyle ödeme işleminin iptal edilmesini talep edebilir. Bu halde, kartı çıkaran kuruluş itirazın kendisine bildirilmesinden itibaren 10 gün içinde ödeme tutarını tüketiciye iade eder. İşbu sözleşmenin uygulanmasında, Sanayi ve Ticaret Bakanlığınca ilan edilen değere kadar Tüketici Hakem Heyetleri ile www. nepal.com.tr sitesinin yerleşim yerindeki Tüketici Mahkemeleri yetkilidir. Siparişin sonuçlanması durumunda ALICI işbu sözleşmenin tüm koşullarını kabul etmiş sayılacaktır.

 

CAYMA VE İADE HAKKI KULLANILAMAYACAK ÜRÜNLER

Niteliği itibariyle iade edilemeyecek ürünler, hızlı bozulan ve son kullanma tarihi geçen ürünler; tek kullanımlık ürünler; kopyalanabilir her türlü yazılım ve programlardır. Ayrıca, her türlü yazılım ve programların, medya ürünlerinin (DVD, DIVX, VCD, CD, MD, BLUE-RAY, vb.), bilgisayar ve sarf malzemelerinin (toner, kartuş , şerit, vb.),Hayvanlar için Taşıma Çantaları, kozmetik ürünlerinin cayma hakkı çerçevesinde iade edilebilmesi için ambalajının hiç açılmamış, bozulmamış ve kullanılmamış olması şarttır.  Ayrıca, tüketicinin özel istek ve talepleri uyarınca üretilen, Yetkili Satıcısından sipariş edilen veya üzerinde değişiklik ya da ilaveler yapılarak kişiye özel hale getirilen mallarda tüketici cayma hakkını kullanamaz.