Menu
Your Cart

Aqara HE1-G01 E1 Hub

Aqara HE1-G01 E1 Hub
Aqara HE1-G01 E1 Hub
Aqara HE1-G01 E1 Hub
Yeni Ücretsiz
Kargo
Aqara HE1-G01 E1 Hub
Aqara HE1-G01 E1 Hub
Aqara HE1-G01 E1 Hub
Aqara HE1-G01 E1 Hub
  • Stok Kodu: NPL00009211
849,00TL
Vergiler Hariç: 849,00TL
Saat 16:00'ya kadar vereceğiniz tüm siparişler aynı gün kargoda!
Kargo Ücretsiz!

Akara Hub E1

Hem klasik hem de en yeni Aqara cihazlarını destekleyen en küçük ama güçlü Aqara akıllı ev merkezi. Daha az yer kaplar ve neredeyse her yere yerleştirilebilir. Hem klasik hem de en yeni Aqara Zigbee cihazlarını destekler ve aynı anda Wi-Fi tekrarlayıcı olarak kullanılabilir.

128 cihaza kadar Zigbee 3.0 hub

En hızlı, en kararlı ve enerji tasarrufu sağlayan akıllı ev teknolojisinin avantajlarından yararlanın. Daha iyi kararlılık ve uyumluluk (daha standart protokol), daha uzun destek ve daha fazla özellik. 128 cihazı bağlamak için Akıllı Duvar Anahtarı, Akıllı Fiş vb. Zigbee yönlendiriciler/tekrarlayıcılar gereklidir.

Çok Yönlü Uyumluluk

Aqara Hub E1, Aqara cihazlarınızı çok çeşitli popüler ekosistemler ve sesli yardımcılarla uyumlu hale getirir. Örneğin, Apple HomeKit, Amazon Alexa, Google Asistan, IFTTT ve diğerleri desteklenir.

USB-A destekli ve 210° ayarlanabilir şaft

Hub'ın kasasına normal bir USB-A bağlantı noktası entegre edilmiştir, bu nedenle güç bankası, çoklu priz, priz, bilgisayar ve hatta yönlendirici gibi bir USB konektörü olan hemen hemen her cihazdan güç alınabilir. Hub E1 silindirinin eğim açısı 210 derece değiştirilebilir, bu da yerleşimini son derece esnek hale getirir.

Ana Özellikler

  • Zigbee 3.0 protokolü
  • USB-A ile çalışır
  • Çevre çevresinde uyumluluk
  • 210 Ayarlanabilir Mil
  • Wi-Fi Tekrarlayıcı işlevi
  • Esneklik ve Taşınabilirlik

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Sitemizden satın aldığınız tüm ürünleri 15 gün içerisinde iade edebilirsiniz. İade öncesinde aşağıdaki şartların sağlanmış olması zorunludur.


İADE VE CAYMA HAKKI

ALICI, sözleşme konusu ürünün kendisine veya gösterdiği adresteki kişi/kuruluşa tesliminden itibaren yedi (7) gün içinde cayma hakkına sahiptir. Cayma hakkının kullanılması için bu süre içinde www. nepal.com.tr'ye faks, email veya telefon ile bildirimde bulunulması ve ürünün ilgili madde hükümleri çerçevesinde kullanılmamış olması şarttır. Bu hakkın kullanılması halinde, 3. kişiye veya ALICI’ya teslim ilen ürünün www. nepal.com.tr'ye gönderildiğine ilişkin  kargo teslim tutanağı örneği ile fatura aslının iadesi zorunludur. Bu belgelerin ulaşmasını takip eden 7 gün içinde ür bedeli ALICI’ya iade edilir. Fatura aslı gönderilmez ise KDV ve varsa sair yasal yükümlülükler iade edilemez. Cayma hakkı nedeni ile iade edilen ürünün kargo bedeli ALICI tarafından karşılanır. Ödemenin kredi kartı veya benzeri bir ödeme kartı ile yapılması halinde tüketici, kartın kendi rızası dışında ve hukuka aykırı biçimde kullanıldığı gerekçesiyle ödeme işleminin iptal edilmesini talep edebilir. Bu halde, kartı çıkaran kuruluş itirazın kendisine bildirilmesinden itibaren 10 gün içinde ödeme tutarını tüketiciye iade eder. İşbu sözleşmenin uygulanmasında, Sanayi ve Ticaret Bakanlığınca ilan edilen değere kadar Tüketici Hakem Heyetleri ile www. nepal.com.tr sitesinin yerleşim yerindeki Tüketici Mahkemeleri yetkilidir. Siparişin sonuçlanması durumunda ALICI işbu sözleşmenin tüm koşullarını kabul etmiş sayılacaktır.

 

CAYMA VE İADE HAKKI KULLANILAMAYACAK ÜRÜNLER

Niteliği itibariyle iade edilemeyecek ürünler, hızlı bozulan ve son kullanma tarihi geçen ürünler; tek kullanımlık ürünler; kopyalanabilir her türlü yazılım ve programlardır. Ayrıca, her türlü yazılım ve programların, medya ürünlerinin (DVD, DIVX, VCD, CD, MD, BLUE-RAY, vb.), bilgisayar ve sarf malzemelerinin (toner, kartuş , şerit, vb.),Hayvanlar için Taşıma Çantaları, kozmetik ürünlerinin cayma hakkı çerçevesinde iade edilebilmesi için ambalajının hiç açılmamış, bozulmamış ve kullanılmamış olması şarttır.  Ayrıca, tüketicinin özel istek ve talepleri uyarınca üretilen, Yetkili Satıcısından sipariş edilen veya üzerinde değişiklik ya da ilaveler yapılarak kişiye özel hale getirilen mallarda tüketici cayma hakkını kullanamaz.