Menu
Your Cart

Aqara Kaçak Su Sensörü

Aqara Kaçak Su Sensörü
Aqara Kaçak Su Sensörü
Aqara Kaçak Su Sensörü
Aqara Kaçak Su Sensörü
Yeni
Aqara Kaçak Su Sensörü
Aqara Kaçak Su Sensörü
Aqara Kaçak Su Sensörü
Aqara Kaçak Su Sensörü
Aqara Kaçak Su Sensörü
  • Stok Kodu: NPL00009218
499,00TL
Vergiler Hariç: 499,00TL
Saat 16:00'ya kadar vereceğiniz tüm siparişler aynı gün kargoda!

NOT: ÜRÜNÜ KULLANABİLMEK İÇİN HUB GEREKMEKTEDİR. HUB AYRI SATILIR!

Aqara su kaçağı sensörü

Aqara Su Sızıntı Sensörü , herhangi bir su sızıntısını tespit etmenizi sağlayan bir cihazdır, uygulama bir sızıntı veya su baskını tespit edildiğinde bir uyarı görüntüler. Cihaz, Aqara Hub aracılığıyla diğer cihazlarla iletişim kurabilir. Aqara Hub , bir sızıntı tespit ettikten sonra telefonunuza uyarı gönderecektir, sensörün solenoid valf ile bağlanması durumunda, sızıntı durumunda su otomatik olarak kesilebilir. Ürün, hantal kablolama olmadan ihtiyaç duyulan herhangi bir yere yerleştirilebilir veya takılabilir.

IP67 su geçirmez sınıf

Aqara su sızıntı sensörü, toza ve su girişinin etkilerine karşı koruma sağlayan uluslararası koruma sınıfı IP67'yi karşılar, cihaz nemli ve tozlu bir ortamda çalışmayı garanti eder

Otomatik su kapatma

Bir sızıntı tespit edildiğinde, Aqara Su Sızıntı Sensörü, solenoid su vanasını otomatik olarak kapatmak için Aqara Akıllı Fişi etkinleştirir.

Su baskını tespit edildiğinde bir alarmı tetikler

Su seviyesi 0,5 mm'ye ulaştığında, su sızıntı sensörü Aqara Hub'ı bir alarm vermek ve telefona bir bildirim göndermek için tetikleyecektir.

İleri teknoloji

Dış kabuk, sensörün renk değişimine karşı korunmasını sağlayan UV önleyici malzemelerden yapılmıştır. Ek olarak, cihaz enerji tasarrufludur ve normal kullanımda bir pil 2 yıldan fazla dayanabilir.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Sitemizden satın aldığınız tüm ürünleri 15 gün içerisinde iade edebilirsiniz. İade öncesinde aşağıdaki şartların sağlanmış olması zorunludur.


İADE VE CAYMA HAKKI

ALICI, sözleşme konusu ürünün kendisine veya gösterdiği adresteki kişi/kuruluşa tesliminden itibaren yedi (7) gün içinde cayma hakkına sahiptir. Cayma hakkının kullanılması için bu süre içinde www. nepal.com.tr'ye faks, email veya telefon ile bildirimde bulunulması ve ürünün ilgili madde hükümleri çerçevesinde kullanılmamış olması şarttır. Bu hakkın kullanılması halinde, 3. kişiye veya ALICI’ya teslim ilen ürünün www. nepal.com.tr'ye gönderildiğine ilişkin  kargo teslim tutanağı örneği ile fatura aslının iadesi zorunludur. Bu belgelerin ulaşmasını takip eden 7 gün içinde ür bedeli ALICI’ya iade edilir. Fatura aslı gönderilmez ise KDV ve varsa sair yasal yükümlülükler iade edilemez. Cayma hakkı nedeni ile iade edilen ürünün kargo bedeli ALICI tarafından karşılanır. Ödemenin kredi kartı veya benzeri bir ödeme kartı ile yapılması halinde tüketici, kartın kendi rızası dışında ve hukuka aykırı biçimde kullanıldığı gerekçesiyle ödeme işleminin iptal edilmesini talep edebilir. Bu halde, kartı çıkaran kuruluş itirazın kendisine bildirilmesinden itibaren 10 gün içinde ödeme tutarını tüketiciye iade eder. İşbu sözleşmenin uygulanmasında, Sanayi ve Ticaret Bakanlığınca ilan edilen değere kadar Tüketici Hakem Heyetleri ile www. nepal.com.tr sitesinin yerleşim yerindeki Tüketici Mahkemeleri yetkilidir. Siparişin sonuçlanması durumunda ALICI işbu sözleşmenin tüm koşullarını kabul etmiş sayılacaktır.

 

CAYMA VE İADE HAKKI KULLANILAMAYACAK ÜRÜNLER

Niteliği itibariyle iade edilemeyecek ürünler, hızlı bozulan ve son kullanma tarihi geçen ürünler; tek kullanımlık ürünler; kopyalanabilir her türlü yazılım ve programlardır. Ayrıca, her türlü yazılım ve programların, medya ürünlerinin (DVD, DIVX, VCD, CD, MD, BLUE-RAY, vb.), bilgisayar ve sarf malzemelerinin (toner, kartuş , şerit, vb.),Hayvanlar için Taşıma Çantaları, kozmetik ürünlerinin cayma hakkı çerçevesinde iade edilebilmesi için ambalajının hiç açılmamış, bozulmamış ve kullanılmamış olması şarttır.  Ayrıca, tüketicinin özel istek ve talepleri uyarınca üretilen, Yetkili Satıcısından sipariş edilen veya üzerinde değişiklik ya da ilaveler yapılarak kişiye özel hale getirilen mallarda tüketici cayma hakkını kullanamaz.