Menu
Your Cart

Aqara C1 PETC1-M01 Akıllı Evcil Hayvan Besleyici

Aqara C1 PETC1-M01 Akıllı Evcil Hayvan Besleyici
Aqara C1 PETC1-M01 Akıllı Evcil Hayvan Besleyici
Aqara C1 PETC1-M01 Akıllı Evcil Hayvan Besleyici
Ücretsiz
Kargo
Aqara C1 PETC1-M01 Akıllı Evcil Hayvan Besleyici
Aqara C1 PETC1-M01 Akıllı Evcil Hayvan Besleyici
Aqara C1 PETC1-M01 Akıllı Evcil Hayvan Besleyici
Aqara C1 PETC1-M01 Akıllı Evcil Hayvan Besleyici
  • Stok Kodu: NPL00009200
5.290,00TL
Vergiler Hariç: 5.290,00TL
Saat 16:00'ya kadar vereceğiniz tüm siparişler aynı gün kargoda!
Kargo Ücretsiz!

Aqara C1 Akıllı Evcil Hayvan Besleyici

 

Aqara C1, evcil hayvan beslemesi için tasarlanmış akıllı bir cihazıdır. Bu cihaz evcil hayvanınızın düzenli şekilde beslenmesi sağlamak için kullanıcı tarafından tamamen özelleştirilebilir özelliklere sahiptir. 

Eğer evcil hayvanlarınızı takip edebilen yapay zeka destekli bir Aqara G3 Akıllı Kamera’ya sahipseniz kameranızı besleme cihazı ile eşleştirebilir ve minik dostunuzun beslenmesini takip edebilirsiniz. Aqara Akıllı Düğme ile tek bir tuşla mama kabına mama dökebilirsiniz.

Google Assistant, Apple Siri ve Amazon Alexa tarafından desteklenir. Bu sayede cihazınızı sesinizle de kontrol edebilirsiniz. Ayrıca IFTTT ve diğer ekosistemleri de destekler.

IFTTT ev otomasyon sistemi ile istediğiniz şekilde farklı senaryolar üretebilirsiniz. Örneğin; bir Aqara iç mekan kamerasına evcil hayvan besleyici bağlanabilir. Kamera, evcil hayvan maması dağıtıldığında kayda başlayacak, böylece sahipleri evde olmadıklarında bile evcil hayvanlarının mama tüketimini takip edebilecekler.

EĞER mama verildiyse SONRA kamerayı Pet Feeder'a çevir, video zaman çizelgesinde bu olayı işaretle ve odayı izlemeye devam et ya da EĞER 3 saat boyunca hareket algılanmadı ise SONRA yiyecekleri bir dahaki sefere dağıtma gibi IFTTT kombinasyonları oluşturabilirsiniz. Bunlar için gerekli olan Aqara Kamera G3, Aqara Hareket Sensörü ile birlikte Aqara Hub ayrı olarak satın alınmalıdır.

Üstelik G3 kameranın yüz tanıma özelliği sayesinde evcil hayvanınızı G3'e "Tamam" veya "V-İşareti" gibi bir hareket göstererek de besleyebilirsiniz.

Evcil hayvanınızı eğitmek için Aqara sensörlerini veya kablosuz kontrol cihazlarını kullanabilirsiniz. Örneğin, köpeğinize akıllı mini anahtara basmasını, Cube T1 Pro'yu hareket ettirmesini veya titreşim sensörü takılıyken kaseye dokunmasını öğretebilir böylece besleyicinin, evcil hayvanınızı ödüllendirmek için mama dağıtmasını sağlayabilirsiniz.

Aqara C1 ile evcil hayvanınız için belirli bir zaman aralığında beslenme düzeni programlayabilirsiniz. (Aqara Akıllı Mini Anahtar, Aqara Cube T1 Pro ve Aqara Titreşim Sensörü ayrı olarak satılır.)

C1 Akıllı Evcil Hayvan Besleyici sadece akıllı bir besleme cihazı değil aynı zamanda Wi-Fi tekrarlayıcısıdır. Yani modemden aldığı Wi-Fi 2.4 GHz sinyalini tekrarlayarak sinyalin daha fazla noktaya ulaşmasını sağlar. Ayrıca, evinizdeki Aqara cihazlarının ve diğer Wi-Fi cihazlarının kapsama alanını daha kararlı hale getirir.*

Agara Akıllı Evcil Hayvan Besleyici, güvenli bir 2,4 GHz Wi-Fi veya 5 GHz Wi-Fi ağ bağlantısına ihtiyaç duyar. Ethernet bağlantısı seçeneği de vardır. Ayrıca, Zigbee 3.0 kablosuz protokolünü kullanır. Bu da düşük güç tüketimi ve geniş kapsama alanı sağlar.

Benzer mama dağıtıcı cihazlarla karşılaştırıldığında, internet bağlantısı olmadığında bile cihaz sorunsuz çalışmaya devam eder.

 

*Wi-Fi tekrarlama özelliği yalnızca 2 cihaz desteklemektedir.

Cihazın kontrolü için Aqara M1S Akıllı Kontrol Hub gereklidir. Bu hub ayrı olarak satın alınmalıdır.

 

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Sitemizden satın aldığınız tüm ürünleri 15 gün içerisinde iade edebilirsiniz. İade öncesinde aşağıdaki şartların sağlanmış olması zorunludur.


İADE VE CAYMA HAKKI

ALICI, sözleşme konusu ürünün kendisine veya gösterdiği adresteki kişi/kuruluşa tesliminden itibaren yedi (7) gün içinde cayma hakkına sahiptir. Cayma hakkının kullanılması için bu süre içinde www. nepal.com.tr'ye faks, email veya telefon ile bildirimde bulunulması ve ürünün ilgili madde hükümleri çerçevesinde kullanılmamış olması şarttır. Bu hakkın kullanılması halinde, 3. kişiye veya ALICI’ya teslim ilen ürünün www. nepal.com.tr'ye gönderildiğine ilişkin  kargo teslim tutanağı örneği ile fatura aslının iadesi zorunludur. Bu belgelerin ulaşmasını takip eden 7 gün içinde ür bedeli ALICI’ya iade edilir. Fatura aslı gönderilmez ise KDV ve varsa sair yasal yükümlülükler iade edilemez. Cayma hakkı nedeni ile iade edilen ürünün kargo bedeli ALICI tarafından karşılanır. Ödemenin kredi kartı veya benzeri bir ödeme kartı ile yapılması halinde tüketici, kartın kendi rızası dışında ve hukuka aykırı biçimde kullanıldığı gerekçesiyle ödeme işleminin iptal edilmesini talep edebilir. Bu halde, kartı çıkaran kuruluş itirazın kendisine bildirilmesinden itibaren 10 gün içinde ödeme tutarını tüketiciye iade eder. İşbu sözleşmenin uygulanmasında, Sanayi ve Ticaret Bakanlığınca ilan edilen değere kadar Tüketici Hakem Heyetleri ile www. nepal.com.tr sitesinin yerleşim yerindeki Tüketici Mahkemeleri yetkilidir. Siparişin sonuçlanması durumunda ALICI işbu sözleşmenin tüm koşullarını kabul etmiş sayılacaktır.

 

CAYMA VE İADE HAKKI KULLANILAMAYACAK ÜRÜNLER

Niteliği itibariyle iade edilemeyecek ürünler, hızlı bozulan ve son kullanma tarihi geçen ürünler; tek kullanımlık ürünler; kopyalanabilir her türlü yazılım ve programlardır. Ayrıca, her türlü yazılım ve programların, medya ürünlerinin (DVD, DIVX, VCD, CD, MD, BLUE-RAY, vb.), bilgisayar ve sarf malzemelerinin (toner, kartuş , şerit, vb.),Hayvanlar için Taşıma Çantaları, kozmetik ürünlerinin cayma hakkı çerçevesinde iade edilebilmesi için ambalajının hiç açılmamış, bozulmamış ve kullanılmamış olması şarttır.  Ayrıca, tüketicinin özel istek ve talepleri uyarınca üretilen, Yetkili Satıcısından sipariş edilen veya üzerinde değişiklik ya da ilaveler yapılarak kişiye özel hale getirilen mallarda tüketici cayma hakkını kullanamaz.