Menu
Your Cart

Aqara DJT11LM Titreşim Sensörü

Aqara DJT11LM Titreşim Sensörü
Aqara DJT11LM Titreşim Sensörü
Yeni
Aqara DJT11LM Titreşim Sensörü
Aqara DJT11LM Titreşim Sensörü
Aqara DJT11LM Titreşim Sensörü
  • Stok Kodu: NPL00009219
499,00TL
Vergiler Hariç: 499,00TL
Saat 16:00'ya kadar vereceğiniz tüm siparişler aynı gün kargoda!

NOT: ÜRÜNÜ KULLANABİLMENİZ İÇİN HUB GEREKMEKTEDİR. HUB AYRI SATILMAKTADIR.


AQARA Titreşim sensörü

 

 

Yüksek performanslı akıllı Aqara titreşim sensörü sayesinde dahili izleme için mükemmel bir çözümdür. Cihaz, akıllı hassasiyet ve yüksek kaliteli malzeme ile donatılmıştır, böylece sensör, tam güvenlik sağlarken ihtiyaçlarınıza göre herhangi bir yere (örn. değerli görüntüler, çekmece ve dolaplar, balkon kapıları ) yerleştirilebilir. Titreşim sensörü, diğer elektrikli cihazlarla çalışacak şekilde uyarlanmıştır ve herhangi bir zamanda ve herhangi bir yerde telefonla uzaktan kontrol edilebilir.

Güvenlik uyarısı

En ufak bir titreşim, eğilme veya düşme algılandığında, Akara titreşim sensörü, bir alarm vermek ve telefonunuza bir bildirim göndermek için Aqara HUB'ı etkinleştirir . Titreşim sensörü, evde HomeKit desteği olan diğer aksesuarlarla birlikte çalışacaktır.

İleri teknoloji

Aqara titreşim sensörü, son derece yüksek hassasiyetle hızlanma sensörüne (İvmeölçer) yerleştirilmiştir . Kullanılan UV ışınlarına dayanıklı malzeme sayesinde cihaz solmaz, bu da uzun süreli kullanım imkanı sağlayacaktır. Sensör az enerji tüketir ve bir pil yaklaşık 2 yıl dayanır.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Sitemizden satın aldığınız tüm ürünleri 15 gün içerisinde iade edebilirsiniz. İade öncesinde aşağıdaki şartların sağlanmış olması zorunludur.


İADE VE CAYMA HAKKI

ALICI, sözleşme konusu ürünün kendisine veya gösterdiği adresteki kişi/kuruluşa tesliminden itibaren yedi (7) gün içinde cayma hakkına sahiptir. Cayma hakkının kullanılması için bu süre içinde www. nepal.com.tr'ye faks, email veya telefon ile bildirimde bulunulması ve ürünün ilgili madde hükümleri çerçevesinde kullanılmamış olması şarttır. Bu hakkın kullanılması halinde, 3. kişiye veya ALICI’ya teslim ilen ürünün www. nepal.com.tr'ye gönderildiğine ilişkin  kargo teslim tutanağı örneği ile fatura aslının iadesi zorunludur. Bu belgelerin ulaşmasını takip eden 7 gün içinde ür bedeli ALICI’ya iade edilir. Fatura aslı gönderilmez ise KDV ve varsa sair yasal yükümlülükler iade edilemez. Cayma hakkı nedeni ile iade edilen ürünün kargo bedeli ALICI tarafından karşılanır. Ödemenin kredi kartı veya benzeri bir ödeme kartı ile yapılması halinde tüketici, kartın kendi rızası dışında ve hukuka aykırı biçimde kullanıldığı gerekçesiyle ödeme işleminin iptal edilmesini talep edebilir. Bu halde, kartı çıkaran kuruluş itirazın kendisine bildirilmesinden itibaren 10 gün içinde ödeme tutarını tüketiciye iade eder. İşbu sözleşmenin uygulanmasında, Sanayi ve Ticaret Bakanlığınca ilan edilen değere kadar Tüketici Hakem Heyetleri ile www. nepal.com.tr sitesinin yerleşim yerindeki Tüketici Mahkemeleri yetkilidir. Siparişin sonuçlanması durumunda ALICI işbu sözleşmenin tüm koşullarını kabul etmiş sayılacaktır.

 

CAYMA VE İADE HAKKI KULLANILAMAYACAK ÜRÜNLER

Niteliği itibariyle iade edilemeyecek ürünler, hızlı bozulan ve son kullanma tarihi geçen ürünler; tek kullanımlık ürünler; kopyalanabilir her türlü yazılım ve programlardır. Ayrıca, her türlü yazılım ve programların, medya ürünlerinin (DVD, DIVX, VCD, CD, MD, BLUE-RAY, vb.), bilgisayar ve sarf malzemelerinin (toner, kartuş , şerit, vb.),Hayvanlar için Taşıma Çantaları, kozmetik ürünlerinin cayma hakkı çerçevesinde iade edilebilmesi için ambalajının hiç açılmamış, bozulmamış ve kullanılmamış olması şarttır.  Ayrıca, tüketicinin özel istek ve talepleri uyarınca üretilen, Yetkili Satıcısından sipariş edilen veya üzerinde değişiklik ya da ilaveler yapılarak kişiye özel hale getirilen mallarda tüketici cayma hakkını kullanamaz.