Menu
Your Cart

Aqara Sıcaklık ve Nem Sensörü WSDCGQ11LM

Aqara Sıcaklık ve Nem Sensörü WSDCGQ11LM
Aqara Sıcaklık ve Nem Sensörü WSDCGQ11LM
Aqara Sıcaklık ve Nem Sensörü WSDCGQ11LM
Yeni
Aqara Sıcaklık ve Nem Sensörü WSDCGQ11LM
Aqara Sıcaklık ve Nem Sensörü WSDCGQ11LM
Aqara Sıcaklık ve Nem Sensörü WSDCGQ11LM
Aqara Sıcaklık ve Nem Sensörü WSDCGQ11LM
  • Stok Kodu: NPL00009217
499,00TL
Vergiler Hariç: 499,00TL
Saat 16:00'ya kadar vereceğiniz tüm siparişler aynı gün kargoda!

NOT: ÜRÜNÜ KULLANABİLMEK İÇİN HUB GEREKLİDİR. HUB AYRI SATILMAKTADIR!

Akıllı sıcaklık ve nem sensörü

Aqara sensörü mevcut oda sıcaklığını, nemi ve atmosfer basıncını gerçek zamanlı olarak izler ve kaydeder . Mevcut uygulamada, mevcut ve geçmiş verileri görüntüler ve cihaz ortam için olağandışı bir hareket algılarsa telefonunuza bir alarm bildirimi gönderir.

Geçmiş veri izleme

Veriler gerçek zamanlı olarak izlenir. Olağandışı bir ortam algılandığında, telefona bir bildirim gönderilir

Apple HomeKit ve Amazon Alexa desteği

Sıcaklık ve nem sensörü Apple HomeKit ve Amazon Alexa ile uyumludur ve akıllı bir evde mükemmel yaşam tarzını oluşturur.

İleri teknoloji

Aqara Sıcaklık ve Nem Sensörü, ±% 3 nem algılama doğruluğuna ve ± 0,3 ℃ sıcaklık algılama doğruluğuna sahip endüstri lideri Sensirion tarafından sağlanan endüstriyel sınıf bir sensör kullanır. Yüksek kaliteyi sağlamak için üretim süreci sıkı bir şekilde denetlenir.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Sitemizden satın aldığınız tüm ürünleri 15 gün içerisinde iade edebilirsiniz. İade öncesinde aşağıdaki şartların sağlanmış olması zorunludur.


İADE VE CAYMA HAKKI

ALICI, sözleşme konusu ürünün kendisine veya gösterdiği adresteki kişi/kuruluşa tesliminden itibaren yedi (7) gün içinde cayma hakkına sahiptir. Cayma hakkının kullanılması için bu süre içinde www. nepal.com.tr'ye faks, email veya telefon ile bildirimde bulunulması ve ürünün ilgili madde hükümleri çerçevesinde kullanılmamış olması şarttır. Bu hakkın kullanılması halinde, 3. kişiye veya ALICI’ya teslim ilen ürünün www. nepal.com.tr'ye gönderildiğine ilişkin  kargo teslim tutanağı örneği ile fatura aslının iadesi zorunludur. Bu belgelerin ulaşmasını takip eden 7 gün içinde ür bedeli ALICI’ya iade edilir. Fatura aslı gönderilmez ise KDV ve varsa sair yasal yükümlülükler iade edilemez. Cayma hakkı nedeni ile iade edilen ürünün kargo bedeli ALICI tarafından karşılanır. Ödemenin kredi kartı veya benzeri bir ödeme kartı ile yapılması halinde tüketici, kartın kendi rızası dışında ve hukuka aykırı biçimde kullanıldığı gerekçesiyle ödeme işleminin iptal edilmesini talep edebilir. Bu halde, kartı çıkaran kuruluş itirazın kendisine bildirilmesinden itibaren 10 gün içinde ödeme tutarını tüketiciye iade eder. İşbu sözleşmenin uygulanmasında, Sanayi ve Ticaret Bakanlığınca ilan edilen değere kadar Tüketici Hakem Heyetleri ile www. nepal.com.tr sitesinin yerleşim yerindeki Tüketici Mahkemeleri yetkilidir. Siparişin sonuçlanması durumunda ALICI işbu sözleşmenin tüm koşullarını kabul etmiş sayılacaktır.

 

CAYMA VE İADE HAKKI KULLANILAMAYACAK ÜRÜNLER

Niteliği itibariyle iade edilemeyecek ürünler, hızlı bozulan ve son kullanma tarihi geçen ürünler; tek kullanımlık ürünler; kopyalanabilir her türlü yazılım ve programlardır. Ayrıca, her türlü yazılım ve programların, medya ürünlerinin (DVD, DIVX, VCD, CD, MD, BLUE-RAY, vb.), bilgisayar ve sarf malzemelerinin (toner, kartuş , şerit, vb.),Hayvanlar için Taşıma Çantaları, kozmetik ürünlerinin cayma hakkı çerçevesinde iade edilebilmesi için ambalajının hiç açılmamış, bozulmamış ve kullanılmamış olması şarttır.  Ayrıca, tüketicinin özel istek ve talepleri uyarınca üretilen, Yetkili Satıcısından sipariş edilen veya üzerinde değişiklik ya da ilaveler yapılarak kişiye özel hale getirilen mallarda tüketici cayma hakkını kullanamaz.